Berese Kokoshkash / Petullash (12 Produkte)

Berese kokoshkash Lexical LPO-3502
Asnjë vlerësim

Makineri per te bere kokoshka Lexical modeli LPO-3502 Nje produkt i domosdoshem per kuzhinen tuaj Pergatitni... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Beres Petullash Max AK850
Asnjë vlerësim

Nje paisje qe ben petulla te mrekullueshme Beres petullash i markes Max modeli AK850 Fuqia maksimale eshte 700W. Mund te beni 7 petulla njekohesisht Materili i paisjes nuk ngjit dhe ben petulla te shijshme dhe pa y... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Berese kosi First Austria FA-5120-1
Asnjë vlerësim

Berese kosi First Austria FA-5120-1 Tashme eshte e mundur te beni jo vetem kos, por edhe kefir, qumesht te pjekur te fermentuar, gjize, salce kosi. Fale dimensioneve te tij modeste, prodhuesi i kosit nuk ze shume hapesire ​... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Berese kosi - Ariete 621
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Berese kosi - Ariete 621 Shpetoni nga metodat tradicionale te berjes se kosit qe ju marrin dite kohe Prodhues kompakt i kosit ideal per pergatitjen e kosit klasik te trashe dhe kremoz Shijoni kos te pasur dhe int... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Berese krepash - Ariete 202/BL
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Berese krepash - Ariete 202/BL Gati per krepat me mbushjen qe deshironi ne beresen e krepave Ariete Vjen ne modelin 202/BL Per te bere krepat e shijshem kurdo kur deshironi edhe cdo dite mengjes Edhe nese keni ... Lexo më shumë

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Berese kokoshkash Ariete
Asnjë vlerësim

Berese kokoshkash Ariete Makine kokoshkash me dizajn kompakt retro. Fale metodes speciale te gatimit me ajer te... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Makineri Kokoshkash Fiesta 24630-56
Asnjë vlerësim

Beres kokoshkash nga marka Russell Hobbs. Kapaciteti mbajtes 12 kupa. Nuk ka nevoje per vaj apo yndyrna,... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Qese per makine vakumi Imetec 50cp
Asnjë vlerësim

Qese per makine vakumi Imetec 50cp Qese per makine vakumi 4 shtresa per permiresimin e paketimit me vakum 50... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Berese floke sheqeri Ariete
Asnjë vlerësim

Berese floke sheqeri Ariete Beresja e pambuk sheqerit vjen me nje dizajn retro te viteve 1950 qe pergatit floke sheqer per femijet tuaj! Punon si me sheqer te grimcuar ashtu edhe me karamele te forte, per te përfituar men... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Makineri Akullore Ariete 0630
Asnjë vlerësim

Makineri Akullore Ariete 0630 Pergatisni akullore ne shijen tuaj te preferuar ne shtepi. Perzieni me qumesht,... Lexo më shumë

from 5,290.00ALL
at 1 stores
Tostier waffle Ariete 187
Asnjë vlerësim

Tostier waffle Ariete 187 Krijuar per berjen e waffle te shijshem ne menyren me te thjeshte Me pllaka material... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Berese Akullore Termozeta
Asnjë vlerësim

Berese Akullore Termozeta Zbuloni kenaqesine per te bere ne shtepi akullore, sorbeto dhe granit me shijet dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores