Filtra
Çmimi
3,490.00ALL 46,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Biçikleta & Tricikel (13 Produkte)

Biçiklete 16" Max GTR
Asnjë vlerësim

Biçiklete 16" Max GTR Biciklete per femije e markes Max GTR me madhesi gomash 16" Trupi... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Biciklet 12" Max GTR 6.0
Asnjë vlerësim

Kjo biciklete 12" e markes Max GTR per femije eshte dizenjuar per ti dhen kenaqesi dhe komoditet nder vite. Kjo biciklete pasqyron nje stil te vecante me elemntet e vecante qe karakterizojne trupi me nje strukture celiku, p... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet 12" Max Pinky 6.0
Asnjë vlerësim

Biçiklete 12" Max Pinky 6.0 Biciklete per femije e markes Max Pink me madhesi gomash 12" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj,  Me n... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet 16" Max Unicorn 6.0
Asnjë vlerësim

Biçiklete 16" Max Unicorn 6.0 Biciklete per femije e markes Max me madhesi gomash 16" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me n... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Bicikleta Dino 16"
Asnjë vlerësim

Biçiklete per femije nga 6-8 vjec Marka Dino, ngjyre e kuqe me madhesi rrotash 16" Material metalike... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Biçiklete 24" Max Queene White
Asnjë vlerësim

Biciklete Max Hummer ne ngjyre te bardhe Nje nder modelet e reja te 2018 nga marka Max Ofron një model te... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet Max RS-1 20"
Asnjë vlerësim

Biciklet Max RS-1 20" Biciklete e markes Max  Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet 16" Max Pinky 6.0
Asnjë vlerësim

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 16" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqerues... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Pilsan Rreshkitese 06167
Asnjë vlerësim

Rreshkitese Pilsan teper e sigurt dhe e qendrueshme. Eshte e pershtateshme per femije 12+ muaj  Kapaciteti mbajtes 25 kg Me nje dizajne ergonomik dhe pa substanca te demshme per femijet. Permasat e produktit: W: 6... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Pilsan Stol 06143
Asnjë vlerësim

Nje stol teper i kendshem i markes Pilsan per perdorim te jashtem edhe te brendshem. Kapaciteti mbajtes 70 kg.... Lexo më shumë

from 6,290.00ALL
at 1 stores
Pilasn Set Keshtiella Kolovarese dhe Rreshkitese
Asnjë vlerësim

Nje keshtiell me rreshkitese dhe kolovarese per argetimin e femijeve. Me nje pamje stylish dhe me material... Lexo më shumë

from 46,990.00ALL
at 1 stores
Pilsan Rreshqitese me Kosh 06160
Asnjë vlerësim

Rreqitese me kosh basketbolli argetues dhe teper i sigurt per femijet tuaj. Me nje dizajne te vecante dhe ergonomik. Nuk permbane substanca te demshme  per shendetin e femijeve. Mund te perdoret ne ambjente t... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Shtepia Magjike Plastike 06195
Asnjë vlerësim

Nje shtepi magjike me dy dhoma do të inkurajojë të gjitha llojet e lojrave. Magic Playhouse përmban dritare te cilat mund te hapen dhe 2 dyer të mëdha para dhe pas shtepise. Disponon edhe dy drtiare ventilimi, për t... Lexo më shumë

from 30,990.00ALL
at 1 stores