Blender (46 Produkte)

Blender Iskra DL-BL03PP-GY
Asnjë vlerësim

Blender me ene qelqi ISKRA DL-BL03PP-GY Nje aksesor i domosdoshem i kuzhines tuaj Mikser Iskra ka fuqine 300 W dhe ofron zgjedhjen e 2 shpejtesive dhe funksionimit te pulsit per ciklet e shkurtra te perzierjes. Siguro... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Blender Bosch MSM66120
Asnjë vlerësim

Blender dore e markes Bosch modeli MSM66120 Me aksesore shtese qe do ju ndihmojne ne kuzhinen tuaj per gatime... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Blender Ushqimesh Braun MQ 525
Asnjë vlerësim

Blender dore e markes Braun modeli MQ 525 Nje kombinim perfekt i çelikut dhe inoksit Stainless Steel per nje rezultat perfekt Me fuqi 600W, ngjyre e bardhe me gri. Me dy nivele shpejtesie dhe xhiro 12500RPM Blenderi ... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Blender Dore Iskra HB-01S Inox
Asnjë vlerësim

Blender Dore Marka Iskra Modeli: HB-01S Materiali Inox Ka fuqi 200W dhe voltazhi: 220-240V  Me 2 nivele shpejtesie  Mjaft ekonomike Kapaciteti: 800 ml Permasat: 400 x 103 x 103  Pesha neto: 0.775 kg Ngjyr... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Set Blender 3in1 Iskra HB-01
Asnjë vlerësim

Blender dore Marka Iskra Modeli: HB-01 Me 2 nivele shpejtesie Kapaciteti: 800 ml Ngjyra:E bardhe Fuqia 200W  Voltage: 220-240V ~ 50 / 60Hz  Prerese celiku  Pjesa siper plastike Mjaft ekonomike  Dimensionet e kut... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Blender dore Lexical LHB-1602
Asnjë vlerësim

Blender dore Lexical LHB-1602 Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme, per ti bere ato sa me kremoze Me thika celiku prerese dhe material i jashtem plastik Fuqia eshte 250 W, dhe me 2 nivele shpejtes... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Blender dore Iskra SW-218-WH
Asnjë vlerësim

Blender dore Iskra SW-218-WH Ideal per copetim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave. Paisur... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Blender Smoothie Mix & Go Severin 3748
Asnjë vlerësim

Blender Smoothie Mix & Go nga marka Severin modeli 3748 Me fuqi 300W, material inoks dhe plastike Me tehe celiku te mprehte shume shume cilesore Shume praktike dhe e vogel per tu marre kudo me vete Me gote ne te cilen mund t... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Blender Fuego WHB-12
Asnjë vlerësim

Blender dore i markes Fuego modeli WHB-12 Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Blenderi ka edhe goten per pregatitjen e ushqimeve Me dy shpejtesi te rregullueshme sipas deshires Ergonomike me prerese ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Blender Braun MQ 523 Baby HB
Asnjë vlerësim

Blender Braun modeli MQ523 Baby. Dizajn anti-splash per te siguruar nje kuzhine te paster. Gota e e vogel sherben per te ofruar prerje te vogla te ushqimeve ne pak sekonda.  Me dy nivele kontrolli te shpejtesise... Lexo më shumë

from 7,590.00ALL
at 1 stores
Blender profesional Imetec BL 1000
Asnjë vlerësim

Mikser profesional Imetec BL 1000 Mikser profesional. Perzierje e fuqishme. 6 thika per te thyer akullin. Vellimi 1.5l. Xhami shume i trashe. Eshte shume i lehte per t'u pastruar, pasi cmontohet e tera. 2 shpejt... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Nutriblender Fuego WBL-005H
Asnjë vlerësim

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Fuego modeli WBL-005H. Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Blender 3 in1 Ariete 0886
Asnjë vlerësim

Blender i markes Ariete modeli Pimmy 3 ne 1 3 produkte ne 1 produkt te vetem, blenderin e dores, blender stativ dhe rrahesen e vezeve Mund te perdoret ne pozicion stativ ose ta ktheni ne blender dore Ideal per pergatitjen... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Set blender Adler AD 4605
Asnjë vlerësim

Set blender Adler AD 4605 Blenderi ka fuqi 200 W, me tehe çeliku inox 2 nivele te shpejtesie  Seti perfshin goten 500ml dhe goten matese 700ml Mikset dore per rrahje kremi dhe vezesh... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Blender Braun JB 5160 Black
Asnjë vlerësim

Blender me gote i markes Braun modeli JB 5160 Me kapacitet 1.6 liter, material Stainless Steel Thika çeliku te levizshme, me fuqi 1000W Me permasa 20 x 16.5 x 41.5 cm, me ngjyre te zeze Me 11 nivele shpejtesie dhe ... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Mikser Nutriblender Pro Rosmarino 700ml
Asnjë vlerësim

Mikser Nutriblender Pro 700ml Nje ndihmes i shkelqyeshem per te gjithe ata qe kerkojne nje menyre individuale dhe te lehte per te pergatitur pije te shendetshme dhe ushqyese çdo dite. Teknologjia kryesore te cilen per... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Blender Camry CR 4069
Asnjë vlerësim

Mini blender i markes Camry modeli CR 4069. Ne paketim do te keni edhe dy gotat shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni me kapacitet 470 dhe 600 ml. Thika çeliku shume cilesore qe e copetoj... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Blender Drink N Go Ariete 563
Asnjë vlerësim

Blender Drink N Go Ariete 563 Nje blender e grirese e pershtatshme per te bere smothie te shpejte dhe me shije gjithmone te fresket. Fuqia e saj eshte  300 Wat E lehte per tu pastruar, e vogel dhe kompakte Beni smoot... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Blender Dore Ariete 0887
Asnjë vlerësim

Blender dore i markes Ariete modeli Pimmy 700 Fuqia maksimale 700W Prerese Stainless steel per nje copetim perfekt te produkteve Blenderi ka 1 nivel shpejtesi + Turbo. Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave ... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Blender Dore Bosch MSM14000
Asnjë vlerësim

Blender me forme ergonomike dhe shume praktike ne perdorim Ideale per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Ergonomike me 4 prerese çeliku te cilat japin rezultate te shkelqyera Nje buton per fikje dhe ... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores