Bokse Bluetooth (171 Produkte)

Boks bluetooth 8`
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth 8 inch Fuqia maksimale 800 watt Bateria e integruar e rikarikueshme ofron ore te tera luajtjeje te vazhdueshme muzike pajisje stereo Bluetooth A2DP & AVRCP TWS (True Wirelss Stereo) Hyrje per USB f... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth M21
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks portable Bluetooth M21 Shijoni kenaqesine me kete bokse Bluetooth me vale M21 i cili permban audio te persosur stereo dhe shumëfunksionale. Me dizajnin ne mode te drites RGB mund te krijoje nje atmosfere muzikore... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Boks Loop Bluetooth Tellur 10W
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth Tellur 10W A jeni te dashuruar me muziken? Boksi Bluetooth Tellur ju ofron cilesine me te mire audio Degjoni muziken tuaj te preferuar me kudo qe te shkoni Dizajni i lehte dhe kompakt ju ofron ... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Boks Trust 20W Zowy Max
Asnjë vlerësim

Festoni me ritme fantastike Boksi Trust Zowy Max eshte nje altoparlant i fuqishem stereo Bluetooth me nje dizajn elegant dhe nje bateri te ringarkueshme qe zgjat deri ne 14 ore. Mikrofoni tij i integruar per thirrje telefonik... Lexo më shumë

from 6,290.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Moxom Firefly MX-SK27
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth Moxom Firefly MX-SK27 Boksi me lidhje bluetooth ne modelin Moxom Firefly MX- SK27 Perjetoni ndjesine e nje atmosfere te pakrahasueshme ne boksin me ndricim vibrant Karakteristika te tjera t... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth JBL Clip 4
Asnjë vlerësim

Përshkrimi I bukur i lëvizshëm dhe i papërshkueshëm nga uji. JBL Clip 4 me pamje të freskët dhe plot gjallëri jep tingull çuditërisht të pasur JBL Original Pro në një paketë kompakte. Forma unike oval... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth XIAOMI Mi Compact 2
Asnjë vlerësim

Kompakt dhe pesha e lehtë, ky boks është i përsosur për tu marre me vete kudo qe deshironi te shkoni. Kur volumi është në 80%, boksi mund të luajë deri në 6 orë muzikë pa ndërprerje dhe gjithmonë mund të k... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Aiwa BST-330BK
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth Aiwa BST-330BK Dizajn i forte dhe i qendrueshem. Dalje e fuqishme audio 10 W (RMS) me akustike superiore. Drejtues i altoparlantit 50 mm me performancë te larte me radiator pasiv HyperBASS. Sistem... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Aiwa BST-650
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Boks Bluetooth Aiwa BST-650 Dizajn i forte dhe i qendrueshem. Dalje e fuqishme audio 20W (RMS) me DSP (procesor dixhital i sinjalit) per cilesi superiore te zerit. Drejtues altoparlantesh me performance te larte 45... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Mikado MD59BT
Asnjë vlerësim

Filloni festen tuaj ne cdo vend dhe ne cdo moment pa patur nevoje per fisha! Boks Bluetooth Milkado MD59BT - boksi me i kerkuar ne treg!  Cilesi e larte e transmetiimit te muzikes dhe Bass i cili do ju jape pershtypjen e nje di... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth KTS 1092
Asnjë vlerësim

Boks Bluetooth ideal per te shijuar tignujt e muzikes tuaj te preferuar me volum te larte me lehte se kurre me pare me ane te nderlidhjes Bluetooth. Shume praktik dhe me nje madhesi 3 inch te boksit ju do te perjetoni n... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth KTS1172
Asnjë vlerësim

Boks me Bluetooth ideal per te shijuar tignujt e muzikes tuaj te preferuar me volum te larte me lehte se kurre me pare me ane te nderlidhjes Bluetooth. Shume praktik dhe me nje madhesi 3 inch te boksit ju do te perjeton... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth JBL CHARGE 5
Asnjë vlerësim

Luani ne pafundesi kohore me BOKSIN BLUETOOTH JBL CHARGE 5! Fale dizajnit fantastic dhe asemblimit solid, e ben kete produkt rezistent ndaj ujit, reres dhe pluhurit. Vazhdoni festen tuaj pa kufi deri ne 20 ore pune..!!! CI... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Boks bluetooth KTS-1180
Asnjë vlerësim

Specifika: Rrezja e transmetimit me Wireless: Deri ne 10 metra Frekuenca: 100Hz-20KHz Karikuesi USB: DC5V... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth AWEI Y280
Asnjë vlerësim

Boks me Bluetooth kunder Ujit – AWEI Waterproof Speaker Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie Dizjan elegant Brandi: A... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Boks per Biciklete Energy Sistem Jeshile dhe e Zeze
Asnjë vlerësim

Boks per biciklete Energy Sistem jeshile & e zeze Boks Radio dhe MP3 me drite LED krijuar posacerisht per bicikleten tuaj. Bateria e rikarikueshme luan muzike deri ne 8 ore nga kartat micro SD dhe SDHC me kapacite... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
BOKS BLUETOOTH Q20
Asnjë vlerësim

Performance e shkelqyer muzikore. Ndertuar me mikrofon HD, redukton zhurmat gjate thirrjeve telefonike qe ju... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
BOKS BLUETOOTH BASEUS E09
Asnjë vlerësim

Suport: Karte memorie Micro SD Marka: Baseus Modeli: E09 Koha Standby: 40 ore Koha e luajtjes se muzikes: 6 ore... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Boks me Bluetooth Earldom A11 3W
Asnjë vlerësim

Boks me Bluetooth Earldom A11 Boks Bluetooth per te degjuar muziken tuaj te preferuar, kudo qe ndodheni. Shijoni... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Boks Bluetooth Remax M11
Asnjë vlerësim

Boks me bluetooth Remax M11 Teknologji e avancuar bluetooth E pajisur me teknologjine bluetooth 4.2 e cila i lejon te lidhet lehtesisht me telefona, tableta, laptop dhe te tjera pajisje Bluetooth.  Pajisja ka edhe ka... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

Boks Bluetooth Remax M11