Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Bokse / Subufer (7 Produkte)

Bokse Kenwood KFC-E1355 13 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-E1355 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-S1066 10 cm
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-S1066 Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Kenwood KFC-E1366
Asnjë vlerësim

Bokse Kenwood KFC-E1366 Kthejeni makinen ne nje ambjent argetues duke degjuar kenget tuaja te preferuara Bokset kane nje ndertim te thjeshte dhe diametri i tyre eshte 13 cm Me fuqi muzike 260 W  dhe 30 W RMS me SISTER  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1356
Asnjë vlerësim

Bokse Kenwood KFC-E1356 Kthejeni makinen ne nje ambjent argetues duke degjuar kenget tuaja te preferuara Bokset kane nje ndertim te thjeshte dhe diametri i tyre eshte 13.3 cm Me fuqi muzike 260 W  dhe 30 W RMS pa SISTER  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-S6966
Asnjë vlerësim

Bokse makine te markes Kenwood, modeli KFC-S6966. Kthejeni makinen ne nje ambjente argetuaes duke degjuar kenget tuaja te preferuara. 50mm Tweeter & 12mm Super Tweeter. Diametri i tyre eshte 224 x 156 mm. Me fuqi muzike 400W... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1066 9.4 cm
Asnjë vlerësim

Boks per makinen Kenwood modeli KFC-E1066 220W Peak Power, 21W RMS Power Rezistenca: 4 OM Ndjeshmeria: 88dB/W/m. Frekuenca: 50Hz - 18000Hz       Diametri 9.4 cm Permasat me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Kenwood KFC-E1056 9.4 cm
Asnjë vlerësim

Boks per makinen Kenwood modeli KFC-E1056 220W Peak Power, 21W RMS Power Rezistenca: 4 OM Ndjeshmeria: 88dB/W/m. Frekuenca: 50Hz - 18000Hz       Diametri 9.4 cm Permasat ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Bokse Kenwood KFC-E1056 9.4 cm