Filtra

Bokse (20 Produkte)

Bokse Trust 2.0, GXT 609 ZOXA
Asnjë vlerësim

Bokse Trust 2.0, GXT 609 ZOXA me altoparlantet stereo me fuqi maksimale 12W (dalje 2x6 W RMS). Me nje ndricim delikat me 6 menyra te ndryshme, jepini konfigurimit tuaj nje pamje unike. Nuk i nevojitet prize muri, ndizet au... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Bokse BEAT White Shark
Asnjë vlerësim

Bokse BEAT White Shark Me sistem fuqie RMS 6W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5 Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar Frequency response (Hz): 180 - 20000 Cilesia nga White S... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Bokse FLOW White Shark
Asnjë vlerësim

Bokse FLOW White Shark Me sistem fuqie RMS 5W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5 Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar Frequency response (Hz): 180 - 20000 Cilesia nga White S... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Rhythmus White Shark 2.0 GSP-602 Rhythmus 6W
Asnjë vlerësim

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 modeli GSP-602 Rhythmus  Me sistem fuqie RMS 6W ne total ku secili prej tyre eshte 3W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  3 altoparlantet e pare jane te mbyllur me nje mbyllje d... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Bokse Sbox 2.1 SP‐4100
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.1 Wood Bokse me subwoofer Fuqia totale: 12 W Cilesi shume e larte zeri Kontroll volumi ... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Sound Bar Awei Y999
Asnjë vlerësim

Sound Bar Awei Y999 Me sistem fuqie RMS 50W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  Ideal per televizor Ofron bas te plote dhe te pasur si dhe nxjerrje tinbri te guximshem  Kompatibil me kompjuter, mp3 , televi... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Bokse SOUNDBAR SAMSUNG HW-T450/EN
Asnjë vlerësim

Shijoni tingujt e qarte te filmave me bokset soundbar te markes Samsung, modeli  SOUNDBAR SAMSUNG HW-T450/EN Kthejeni shtepine tuaj ne nje kinema te vertete duke lidhur me wireless pajisjen me televizorin tuaj Samsung... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Soundbar Samsung HW-M360/EN
Asnjë vlerësim

Shijoni tingujt e qarte te filmave me bokset soundbar te markes Samsung, modeli HW-M360/EN Kthejeni shtepine tuaj... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Genius SP-Q180 Gray
Asnjë vlerësim

Bokse per kompjuter dhe laptop te markes Genius SP-Q180 - Gray, 2 x 3W, Jack 3,5mm, USB Altoparlantet multimediale me konfigurimin 2.0 dhe nje fuqi totale 6W ofrojne tingull stereo cilesor dhe te padeform... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Trust Soundbar Bluetooth Lino XL 2.1
Asnjë vlerësim

Trust Soundbar Bluetooth Lino XL 2.1 Subwoofer Ideal per TV tuaj. Me sistem fuqie 200W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  Super cilesi dhe fuqi. Bokset mund te ndahen nga njeri tjeteri ose te qwendrojn... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
Sound Bar me bluetooth Awei Y999
Asnjë vlerësim

Sound Bar Awei Y999 Me sistem fuqie RMS 50W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra  Ideal per televizor Ofron bas te plote dhe te pasur si dhe nxjerrje tinbri te guximshem  Kompatibil me kompjuter, mp3 , televi... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Bokse Genius 2.1 Wood
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.1 Wood Bokse me subwoofer. Fuqia totale: 32 W Dizajn retro me kase druri. Cilesi shume... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius 2.1 SWG 1800
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.1 modeli SWG 1800 Fuqia totale 45W me vend per te vendosur kufje Jane 3 bokse nje i madh dhe dy... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius 2.0 SP-U115 Red
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.0 SP-U115 Red 2 Bokse te vogla. Fuqia totale: 3 W Dizajn modern me siperfaqe te lemuar. Lidhje me fishe USB. Kontroll volumi. Frekuenca: 200Hz-18K Hz Permasat 50 x 50 mm. Ngjyra e kuqe.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius 2.0 SP-U115 Blue
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.0 SP-U115 Blue 2 Bokse te vogla. Fuqia totale: 3 W Dizajn modern me siperfaqe te lemuar. Lidhje me fishe USB. Kontroll volumi. Frekuenca: 200Hz-18K Hz Permasat 50 x 50 mm. Ngjyra blu.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius 2.0 SP-U115 White
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.0 SP-U115 White 2 Bokse te vogla. Fuqia totale: 3 W Dizajn modern me siperfaqe te lemuar. Lidhje me fishe USB. Kontroll volumi. Frekuenca: 200Hz-18K Hz Permasat 50 x 50 mm. Ngjyra e bardhe.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF500A
Asnjë vlerësim

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF500A 2 Bokse. Fuqia totale: 14 W Dizajn retro me kase druri. Cilesi shume e larte zeri. Lidhje me fishe jack 3.5mm. Kontroll volumi. Frekuenca: 100Hz-20K Hz Te pershtatshem per laptop, kompj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Omega Speaker OG73 Bazooka 6,5" 20W
Asnjë vlerësim

Bokse te markes Omega i OG73 Mund te degjoni muzike me ze shume te qarte dhe volum si ne disco Modeli OG73 ka qenë i pajisur me dy altoparlantë të fuqishëm me një fuqi totale prej 20 W Me sistem të ndriçimit LED... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Boks Trust Set Remo 8w
Asnjë vlerësim

Bokse per kompjuter dhe laptop te markes Trust modeli Remo Mund te lidhet thjeshte me tabletin apo kompjuterin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Bokse Genius Speaker SP-906BT
Asnjë vlerësim

Boks me bluetooth per muzike, i markes Genius Speaker modeli SP-906BT Praktik dhe dhe lehtesisht i perdorshem dhe i transportueshem kudo Jetegjatesia e baterise eshte 10 ore Karikimi i plote me ane te fishes USB  per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores