Filtra
Çmimi
1,390.00ALL 9,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Canta Laptopi (30 Produkte)

Cante Udhetimi + Laptopi 15.6 BackPack USB V2
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante Udhetimi + Laptopi 15.6 BackPack USB V2 Cante laptopi qe perdoret dhe per udhetime Takohuni me paketen e udhetimeve qe do ofroje siguri dhe komforditet ne cdo udhetim tuajin apo takime per te patur te gjith... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Cante Krahu per Meshkuj Casual
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante Krahu per Meshkuj Casual Cante praktike per ne perditshmeri per te mbajtur te gjithe aksesoret tuaj Vendosni tabletin bllokun e shenimeve apo aksesore per marre me vete cdo aksesor qe deshironi Ne ngjyre te... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine/Dore per Laptop 15.6` Ngjyre Gri
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante Laptopi Notebook 15.6' I dizenjuar qe t'i pershtatet stilit modern te jeteses ne prakticitet Ne ngjyre gri Mund te mbahet ne dore me dorezen ergonomike apo ne shpine me te dy rripat Me 2 doreza ergonomi... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine/Dore per Laptop 15.6` Ngjyre te Zeze
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante Laptopi Notebook 15.6' I dizenjuar qe t'i pershtatet stilit modern te jeteses ne prakticitet Ne ngjyre te zeze Mund te mbahet ne dore me dorezen ergonomike apo ne shpine me te dy rripat Me 2 doreza ergo... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine dhe Laptopi Platinet 15.6" Chester Collection
Asnjë vlerësim

Canta Platinet Chester eshte zgjidhja perfekte per ata qe nuk pelqejne te mbajne Laptopin ne cante krahu apo ne... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Cante shpine laptopi me dalje USB e Zeze
Asnjë vlerësim

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni  Teper praktike dhe funksionale Materiali poliester e nje cilesie te la... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP 17.3-inch Pavilion Gaming 500 * Dizenjuar per ata qe luajne kudo dhe ne cdo kohe * Me dizajn ergonomik dhe hapesire te bollshme per te vendosur te gjitha mjetet dhe pajisjet teknologjike te nevojshme * ... Lexo më shumë

from 5,190.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Platinet Felt Collection Mint
Asnjë vlerësim

Cante per laptop-notebook 15.6" Stil cante krahu. Nje ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire. Xhepa te brendshem per aksesore. Permasat e cantes: 44.5 x 25 x 4 cm Ngjyra gri me mente.... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Platinet Felt Collection Rainbow
Asnjë vlerësim

Cante per laptop-notebook 15.6" Stil cante krahu. Nje ndarje e brendshme e cila mbyllet me zinxhire. Xhepa te brendshem per aksesore. Permasat e cantes: 44.5 x 25 x 4 cm Ngjyra gri me dekore ylberi.... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Dell Urban Backpack 15”
Asnjë vlerësim

Cante laptopi me stilim bashkohore per udhetimet tuaja te perditshme Xhep i dedikuar per laptop deri ne 39.6 cm (15.6 inch) Xhepa organizator per stilolaps, telefon celulare dhe aksesore Xhep i jashtem vertikal per akseso... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Cante Shpine HP 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante shpine me ngjyre te zeze HP E pershtatshme kryesisht per laptop HP me madhesi deri ne 15.6" (39.62 cm) ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cante NOTEBOOK SBOX NLS-3015B Cante mbajtese per laptop ne permasa deri ne 15.6 inch Me dizajn te thjeshte praktike dhe komforte ne mbajtje Ne ngjyre te zeze Me nje ndarje me zinxhir me 2 koka qe mund ta ha... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Kufje SBOX HS-707
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje SBOX HS-707 Kufje te thjeshta per perdorim te perditshem dhe shume te rehatshme. Opsion me mentesha me gjatesi te rregullueshme ngushtimi dhe zgjerimi sipas nevojave. Me butona volumi dhe mute per n... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Cante laptopi Tellur TLL611281
Asnjë vlerësim

Cante supi per laptop tellur masa 15.6 Komforte ne mbajtje dhe dizajn elegant Pershtatet per laptop me madhesi 15.6"  Vjen me xhep nga jashte dhe me disa ndarje nga brenda per organizimin e dokumentave dhe aksesoreve... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Cante laptopi Tellur TLL611271
Asnjë vlerësim

Cante laptopi tellur masa 15.6 Komforte ne mbajtje dhe dizajn elegant Pershtatet per laptop me madhesi 15.6"  Vjen me xhep nga jashte dhe me disa ndarje nga brenda per organizimin e dokumentave dhe aksesoreve... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Hp 15.6-inch Omen Transceptor
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi Hp 15.6-inch Omen Transceptor * Me nje stil te thjeshte, por me nje funksionalitet aspak minimalist * Mbroni laptopin tuaj dhe mjetet e tjera te nevojshme nga goditjet apo gervishtjet fale xhepave te dedikuar dhe... Lexo më shumë

from 6,590.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Dell Pro Slim 15” -PO1520PS ,15"
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi Dell Pro Slim 15” -PO1520PS,15" * Fale dizajnit te brendshem krijuar per nje organizim me te mire, ne canten e laptopit Dell Pro Slim do te mbani te sigurta te gjitha mjetet e nevojshme, si: dokument... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi Dell 17” GM1720PE, 17"
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi Dell 17” GM1720PE, 17" * Cante laptopi Dell per te mbajtur laptopin dhe aksesoret te sigurt ne udhetimet tuaja * Nje xhep per te vendosur laptopin, keshtu qe mund ta merrni me vete dhe ne autobus, makine ... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6"
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP Briefcase Classic 15.6" * Cante laptopi HP me dizajn te vecante * Dizenjuar per te mundesuar nje organizim sa me te mire te laptopit dhe aksesoreve * Dizenjuar me standardet e markes HP, duke siguruar ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude, Black
Asnjë vlerësim

Cante Laptopi HP Backpack 15.6” Prelude, Black * Me stil, e forte dhe teper e thjeshte, canta e laptopit HP ofron ate qe ju duhet per laptopin dhe mjetet e tjera * Perbere nga materiali Poliester, canta ofron lehtesi... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores