Filtra
Dyqane
 

Çanta & Portofola (12 Produkte)

Portofol per Meshkuj V me Gdhendje
Asnjë vlerësim

Portofol me gdhendje per meshkuj Nje imitim shume i mire i markes origjinale V Lekure e perpunuar, me dy ndarje... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Cante Supi
Asnjë vlerësim

Cante supi me 3 xhepa dhe rrip të rregullueshëm. Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 17.5x6.5x21 cm Materiali: Poliester.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Jeshile Me 3 Zinxhir
Asnjë vlerësim

Cante Jeshile Me 3 Zinxhir Permasat:: 21.5x15x5 cm. Materiali: Poliester.

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Supi 19X14X5.5cm
Asnjë vlerësim

Cante Supi 19X14X5.5cm Materiali: Poliester.

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Dore Cross Gear CR-2808BK
Asnjë vlerësim

Perfekte per udhetim. Mbani gjerat tuaja me te rendesishme kudo ku udhetoni canten e dores nga Cross Gear. E... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante shpine Cross Gear Backpack CR-8112XL
Asnjë vlerësim

Cante shpine 17.3’’, perfekte per shkolle, biznes, pune, palester, udhetime, kamping dhe shume aktivitete te tjera.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj Model Pilus
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj modeli Pilus Me 2 ndarje te medha ku njeri prej tyre eshte me zinxhir  Ka nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme  Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e siguron... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Lekure per Meshkuj
Asnjë vlerësim

Cante Lekure per  Meshkuj Cante krahu e lehte per tu mbajtur  E domosdoshme per te ruajtur aksesoret... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj
Asnjë vlerësim

Portofol per Meshkuj ne dy ngjyra  Me 2 ndarje te medha ne pjesen e brendshme  Gjithashtu ka 3 hapesira... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol lekure Guard 3.G
Asnjë vlerësim

Portofol Lekure per meshkuj Materiali 100 % Lekure  e bute dhe e qendrueshme Dizajni elegant dhe cilesore  

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj Model Laoyeche
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj modeli Laoyeche Me 2 ndarje te medha ku njeri prej tyre eshte me zinxhir  Ka nje xhep te vogel si dhe nendarje per kartat e ndryshme  Nje vend per foto te vogla personale si dhe mbylljen e sigu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Portofol per Meshkuj Guard 845.G
Asnjë vlerësim

Portofol per meshkuj, modeli Guard 845.G Detaji me kryesor qe nje mashkull ka ne perditshmeri  Ne brendesi portofoli ka dy hapje te medha si dhe nen ndarje per karta te ndryshme Material i bute ,cilesor dhe lekure e ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores