Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Ciklizëm (29 Produkte)

Biçiklete Max 12" Pinky
Asnjë vlerësim

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 12" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqerues... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Biçiklete 20" Max GMX 2 Ngjyra
Asnjë vlerësim

Biçiklete 20" Max GMX 2 Ngjyra. Biciklete e markes Max GMX me madhesi gomash 20". Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike. Me 6 nivele shpejtesie dhe peshon 13.5 kg. Sportive me dy ngjyra e bardhe dhe violete... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Biçiklete 12" Max GTR
Asnjë vlerësim

Biçiklete 12" Max GTR. Biciklete per femije e markes Max Pink GTR me madhesi gomash 12". Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike. Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj. Me ngj... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Esperanca Set me Dy Drita LED Acrux EOT016
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Esperanca Set me Dy Drita LED Acrux EOT016 Set llambash me 2 drita LED per bicikleta ne marken Esperanca Acrux EOT016 Cdo llambe eshte e pajisur me diode te fuqishme dhe ne 3 menyra ndricimi Me nje dr... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Biciklete 28" Max Gentleman Grey
Asnjë vlerësim

Nje biçikletë e cila ofron përdorueseve një model të ri biçiklete dhe inovative me strukturë të veçantë. Ndenjësja dhe struktura e saj ofrojnë komoditet maksimal si në rrugë të drejtë dhe malore. Biçikleta ka ... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet MAX 29" HOONIGAN 7.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete MAX 29" HOONIGAN 7.0 Struktura: Kornize celik alumin Madhesia: 29” Numri i marshave: 6 / Shimano Ssitem frenimi: Gomina Pedale metalike me kuzhineta Me kembalec Pesha: 18kg Produkti vjen i cmontua... Lexo më shumë

from 20,790.00ALL
at 1 stores
Biciklete 24" Max Warfare 6.0
Asnjë vlerësim

24” Bicikleta MAX WARFARE 6.0 me Kornize metalike 14” ;Goma cilesi e larte Wanda 24 ”x1,95; Leva gjysem alumini me kuti; Ulese Vader Sport me leshim te M6 Quick Release; Disk i dyfisht alumin;Frena V-brake alumi... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet 16" Max Pinky 7.0
Asnjë vlerësim

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 16" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me ngjyre pink dhe me d... Lexo më shumë

from 12,490.00ALL
at 1 stores
Biciklet 16" Max Unicorn 7.0
Asnjë vlerësim

Biçiklete 16" Max Unicorn 7.0 Biciklete per femije e markes Max me madhesi gomash 16" Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj Me n... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Mbulese Biciklete
Asnjë vlerësim

Mbulese per bicikleten tuaj Material plastike shume cilesore qe mbron bicikleten nga shiu apo dielli Per ditet... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Biçiklete 12" Max GTR 7.0
Asnjë vlerësim

Biçiklete 12" Max GTR. Biciklete per femije e markes Max Pink GTR me madhesi gomash 12". Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike. Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj. Me ngj... Lexo më shumë

from 10,690.00ALL
at 1 stores
Biciklet 28" MAX CRUISER CREAM 6.0
Asnjë vlerësim

Biciklete e markes Max -  me madhesi gomash 28" Trupi eshte material alumini dhe celiku, dhe me pedalet plastike. Numri i marsheve 6 Ndenjese ergonomike Specifikat: Marka: MAX Modeli: CRUISER CREAM 6.0 Madhesia: 28" Llo... Lexo më shumë

from 23,190.00ALL
at 1 stores
Bickilet MAX 20" Shema Blue 7.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete Max modeli Guaimao 7.0 Madhsia e rrotave 20" prej nje cilesie teper te larte Wanda 20" Sistemi i frenimit me disk. Ajo ofron një rehati maksimale udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e... Lexo më shumë

from 15,190.00ALL
at 1 stores
Biciklete Max Reazor 24" 7.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete Max Reazor 7.0 Nje model sportiv me ngjyre blu dhe roze. Madhesia e rrotave 24"prej nje cilesie teper te larte Wanda 24" x1.95 Madhesia e timonit 62 cm Eshte e pershtatshme dhe ideale per shetitje... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Biciklete 20" Venum Red Chilly Black 6.0 D
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete Max modeli Venum 6.0 D Madhsia e rrotave 20" prej nje cilesie teper te larte Wanda 20" x1.95 Ndenjësja Vader Sport -S dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.... Lexo më shumë

from 20,990.00ALL
at 1 stores
Biciklete 24" Venum Bicikleta Chilly Black 6.0 D
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete Max modeli Venum 6.0 D Madhsia e rrotave 24" prej nje cilesie teper te larte Wanda 24" x1.95 Ndenjësja Vader Sport -S dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.... Lexo më shumë

from 23,990.00ALL
at 1 stores
Biciklet 18" Max Super Moto 7.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Biciklete Max modeli Super Moto 7.0 Madhsia e rrotave 18" prej nje cilesie teper te larte Wanda Pedale plastike. Me parakolp para dhe mbarapa bicikletes shporta e perparme shishe uji Ajo ofron një rehati maksimale u... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Scooter Electric Mi ZM-100
Asnjë vlerësim

Elegant dhe i sigurt, me dizajn minimalist dhe modern, Mi Electric Scooter, teknologjia e se ardhmes persa i takon levizjes urbane Me motor 250W, me nje shpejtesi maksimale 25 Km/h Skuteri elektrik më ekonomik dhe cilësor në... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Biçiklete 27.5" Max Alpine, Frena me Disk
Asnjë vlerësim

Biçiklete Max Alpine me madhesi rrotash 27.5" Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drej... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Biçiklete 27.5" Max Alpine
Asnjë vlerësim

Biçiklete Max Alpine me madhesi rrotash 27.5" Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drej... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores