Filtra
Çmimi
1,297.00ALL 9,590.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Dekoder (4 Produkte)

Fuego Dekoder DVB-T2 + Usb Media Player H246 BT2
Asnjë vlerësim

Dekoder DVB-T2 nga Fuego Aparat i domosdoshem per te pare kanalet Dixhitale Tokesore te gjenerates se dyte... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 2 stores
Dekoder Free Sat V8 GOLDEN
Asnjë vlerësim

Dekoderi Free Sat V8 GOLDEN mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV,... Lexo më shumë

from 9,590.00ALL
at 1 stores
Dekoder HOOBART DVB-T2
Asnjë vlerësim

Dekoder DVB-T2 Tuner nga marka Hoobart  Aparat i domosdoshëm për të parë kanalet... Lexo më shumë

from 1,297.00ALL
at 1 stores
Dekoder Free Sat V8 SUPER
Asnjë vlerësim

Dekoderi Free Sat V8 SUPER mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV, ju... Lexo më shumë

from 7,590.00ALL
at 1 stores