Filtra
Çmimi
190.00ALL 79,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Depilatore (61 Produkte)

Epilator dhe Pastrues Fytyre Braun SE 5-875BS
Asnjë vlerësim

Epilator i markes Braun model SE 5-875BS per te gjithe trupin plus furcen pastruese per fytyren I heq qimet 4 here me te shkurtra se dylli dhe do te keni nje lekure te lemuar deri ne 4 jave Depilon ne siperfaqe te lag... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Epilator Braun SE 5-513 PI Box + FALAS Kreher Braun BR710
Asnjë vlerësim

Epilator Braun SE 5-513 PI Box + FALAS Kreher Braun BR710 Epilator per trupin i markes Braun , model SE 5-513 per kembet, trupin dhe pjesen e bikinit Depilon ne siperfaqe te lageshta dhe te thata Me 3 koka levizese dhe... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Epilator Braun Silk Expert PRO 5014
Asnjë vlerësim

Epilator Braun Silk Expert PRO 5014 Nje pajisje e krijuar enkas per perkujdesin ndaj trupit tuaj  I pershtateshem per tu perdorur ne te gjitha pjeset e trupit Ky epilator ju mundeson depilim te sigurt ... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores
Epilator Esperanza EBD002V
Asnjë vlerësim

Epilator Esperanza EBD002V Nje pajisje e krijuar enkas per perkujdesin ndaj trupit tuaj  Punon me bateri... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Depilator Philips BRE225/00
Asnjë vlerësim

Kenaquni me kembe te lumuara per jave te tera me Philips Satinelle Depilator Philips BRE225/00 Nje depilator... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Depilator Braun SE 1370
Asnjë vlerësim

Depilator Braun Silk Epil 1370 Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj Dizenjuar enkas per cdo pjese te... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Epilator Braun SES7/890
Asnjë vlerësim

Epilator Braun modeli SES7/890  Per trupin, kembet dhe fytyren ndersa trimeri per pjeset intime dhe prerje perfekte Per depilimin e qimeve me gjatesi deri ne 0.5 mm Me 40 piskatore qe rrotullohen dhe bashkepunojne... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Depilator Braun SE 7-527 Pink per Kembet dhe Trupin
Asnjë vlerësim

Depilator Braun per kembet dhe trupin modeli SE 7-527 me ngjyre pink Nje depilator i vecante ne llojin e tij per... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Depilator Braun SE 9-941V SPA
Asnjë vlerësim

Depilator per trupin i markes Braun , model SE 9-941V, SPA per kembet, trupin dhe fytyren Nje depilator me prerese 4 here me shume ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te kesaj marke Per nje lekure te b... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores
Epilator SE 3-440 Shaver
Asnjë vlerësim

Epilatori Braun Silk-épil 3 heq butësisht qimet në rrënjë për një rezultat afatgjatë. Redukton dhimbjen qe shkaktohet nga depilimi, fale kokave te vogla masazhuese ne brendesi  Drita Led ben te mundur evidentimin ... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Roll-on Wax Blenior 100 ml Normal
Asnjë vlerësim

Roll-on Wax Blenior 100 ml Normal Efektiv ne qime te shkurter sa 1.5 mm dhe qime normale. Vajrat esenciale dhe natyrale ne formulen e Blenior sigurojne kujdesin qe ju nevojitet lekura dhe siguron qe te keni nje pervoje te ... Lexo më shumë

from 190.00ALL
at 1 stores
Roll-on Wax Blenior 100 ml Sensitive
Asnjë vlerësim

 Roll-on Wax Blenior 100 ml Sensitive Efektiv ne qime te shkurter sa 1.5 mm Vajrat esenciale dhe natyrale ne formulen e Blenior sigurojne kujdesin qe ju nevojitet lekura dhe siguron qe te keni nje pervoje te kendshme de... Lexo më shumë

from 190.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Cioccolato 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil Vaso Cioccolato 400 ml Dyll i tretshem ne yndyre me cilesi shume te larte. Garanton heqjen e qimes super te efektshem ne çdo kohe te vitit. Shume e lehte per tu aplikuar, edhe ne temperatura te uleta, eshte s... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Aloe 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil Vaso Aloe 400 ml Dyll i tretshem ne yndyre me cilesi shume te larte. Garanton heqjen e qimes super te efektshem ne çdo kohe te vitit. Shume e lehte per tu aplikuar, edhe ne temperatura te uleta, eshte shume d... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Argan Olio bio 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil  Vaso Argan Olio bio 400 ml Dylli liposolubues i Gabor Radipil me ARGAN garanton heqjen e përsosur dhe delikate të qimeve, falë përmbajtjes së lartë të rrëshirave të çmuara natyrore të kombinuara me va... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Black Wax 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil Vaso Black Wax 400 ml Dyll i tretshem ne yndyre me cilesi shume te larte. Garanton heqjen e qimes super te efektshem ne çdo kohe te vitit. Shume e lehte per tu aplikuar, edhe ne temperatura te uleta, eshte ... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Clorofilla e Miele 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil Vaso Clorofilla e Miele 400 ml Dyll i tretshem ne yndyre me cilesi shume te larte. Garanton heqjen e qimes super te efektshem ne çdo kohe te vitit. Shume e lehte per tu aplikuar, edhe neë temperatura te ulet... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Dyll Radipil Vaso Classic 400 ml
Asnjë vlerësim

Dyll Radipil  Vaso Classic 400 ml Dyll i tretshem ne yndyre me cilesi shume te larte. Garanton heqjen e qimes super te efektshem ne çdo kohe te vitit. Shume e lehte per tu aplikuar, edhe neë temperatura te uleta, esht... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Epilator 3-273 Red Plbox
Asnjë vlerësim

Epilator 3-273 Red Plbox Epilatori Braun Silk-épil heq qimet 4 here me te shkurter se cfare mund te kap dylli Butesisht heq qimet me rrenje, per rezultate te gjata. E shkelqyeshme per fillestaret, rolelet e masazhit mi... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Depilator per Fytyren me Karikim S-808
Asnjë vlerësim

Depilator per fytyren me karikim. Dukuni bukur pa dhimbje. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Lehtesisht i perdorshem, mjafton te ndizni butonin dhe te beni levizje rrethore. Heqje e qimeve te lekur... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores