Desktop (30 Produkte)

Kompjuter Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00EERI PK
Asnjë vlerësim

Grafika: GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6Cooler: 150W Airflow RGB Light Porta: USB 3.0 HDMI LAN Lidhjet: Bluetooth... Lexo më shumë

from 199,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00EGRI PK
Asnjë vlerësim

RAM: 16 GB DDR4-3200Mhz SSD: 512 GB M.2 NVMe Grafika: GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 Cooler: 150W Airflow RGB... Lexo më shumë

from 239,990.00ALL
at 1 stores
Set Lenovo ThinkCentre M72 + Monitor 22 (i perdorur)
Asnjë vlerësim

Set Lenovo ThinkCentre M82 + Monitor 22 Set Desktop, Monitor, Tastiere dhe Mouse i kompletuar. Procesori i3-2100 3.10 GHz  RAM 4GB, HDD 250 GB Fale procesorit Core i3 funksionon shume mire per programet World,E... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP EliteDesk 800 G1 MT Procesor Intel® Core™ i5-4570 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz Ram 4GB, 250 HDD. Karta Grafike Intel HD  Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), seria... Lexo më shumë

from 18,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo E720 SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu Siemens Esprimo E720 SFF. Procesor Intel® Core™ i3-4170 processor, 3 MB, 3.70 GHz Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel HD  Portat e pasme: 4 x USB 3.0, 10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, Dis... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP Compaq 6200 SFF
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq  Pro 6200 SFF Procesor Intel Core i3-2100 (3.10 GHz, 3MB cache, 2 cores) Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel  Portat e pasme:  10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, DisplayPort,  Garancia 1 Vit... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Fujitsu E500 SFF E85
Asnjë vlerësim

Kompjuter Fujitsu E500 SFF  E85+  SFF Procesor Intel® Pentium® processor G850 (2 Cores / 2 Threads, 2.90 GHz, 3 MB, Intel® HD Graphics) Ram 4GB, 250GB HDD Sata. Karta Grafike Intel  Portat e pasme: 2 x USB 3.0... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF
Asnjë vlerësim

Kompjuter HP ProDesk 600 G1-SFF. Procesor G3220 Gen 4 me shpejtesi 3.2 GHz. Ram 4GB, 500 HDD. Karta Grafike Intel HD Graphics 4600. Portat (6) USB 2.0 (2 front, 4 rear), (4) USB 3.0 (2 front, 2 rear), serial, (2) PS/... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Titanium 750
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming TITANIUM 750 Procesor Core i5-6500 3.60 GHz Gigabyte WindForce  1650 Gb 4gb Ram 16 GB DDR4 2400HZ SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GTA ,etj... Lexo më shumë

from 55,990.00ALL
at 1 stores
Set kompjuter desktop Fujitsu P720 + Monitor HP 22
Asnjë vlerësim

Set FUJITSU P720 + Monitor HP 22 (I perdorur) Set Desktop, Monitor, Tastiere dhe Mouse i kompletuar.  Seti eshte i kompletuar dhe eshte ideal per fiskalizim, Procesori dual core Intel G1820 RAM 4GB, HDD 500 GB Fale procesor... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter HP Compaq Pro 6300 SFF, Intel Core i5-3470 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq modeli Pro 6300 SFF Seria Biznes Core i5 gen3 I pershtatshem per lojra ose programe te avancuara kompjuterike. Te gjithe produktet jane te testuara paraprakisht. Cilesia e Garantuar. Gjendja ... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Set kompjuter desktop Fujitsu P720 + Monitor Acer 22
Asnjë vlerësim

Set FUJITSU P720 + Monitor Acer 22 (I perdorur) Set Desktop, Monitor, Tastiere dhe Mouse i kompletuar.  Seti eshte i kompletuar dhe eshte ideal per fiskalizim, Procesori dual core Intel G1820 RAM 4GB, HDD 500 GB Fal... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
KOMPJUTER DELL OPTIPLEX 7040 SFF (I PERDORUR)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi KOMPJUTER DELL OPTIPLEX 7040 SFF (I PERDORUR) Procesor Intel® Core™ i7-6700 3.40 GHz 16GB RAM DDR4 256GB SSD Karta Grafike Intel® HD Graphics 530 deri ne 8 GB shared PORTS & INTERFACES 6 USB 3.0 (2 front/4 rear... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
HP Compaq Pro 6300 SFF, Core i5-3470 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Desktop HP Compaq modeli Pro 6300 SFF Seria Biznes Core i5 gen3 I pershtatshem per lojra ose programe te avancuara kompjuterike. Te gjithe produktet jane te testuara paraprakisht. Cilesia e Garantuar. Gjendja ... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Segoptep
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming Segotep Procesor Core i5-4570 3.60 GHz 6 mb cache  GeForce 1070 8Gb Gigabite Ram 16 GB DDR3 1600HZ 12800e SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GT... Lexo më shumë

from 62,990.00ALL
at 1 stores
Kompjuter Gaming Titan 800
Asnjë vlerësim

Kompjuter Gaming TITAN 800 Procesor Core i7-3770 8M Cache, up to 3.90 GHz GeForce GTX745   Ram 16 GB DDR3 1600HZ 12800e SSD 256 gb Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite ,PUBG GT... Lexo më shumë

from 64,990.00ALL
at 1 stores
HP Pc Pro 400G5 + V214A Monitor 21″, 4GB, 1TB HDD, Core i7
Asnjë vlerësim

Bli online Njesi kompjuteri + Ekran 21 inch me rezolucion HD dhe procesor te gjenerates se 8. I kompletuar dhe gati per pune. I pershtatshem per detyra te perditshme dhe te punuarit ne paketen Office dhe programe te ndry... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HP MicroTower 290 G2 4GB, 256GB SSD, Core i3
Asnjë vlerësim

Bli online HP MicroTower 290 G2 Eshte i shpejte dhe mund te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. HP 290 MT ofron një PC të fuqishëm me karakteristika nga të cilat mbështeteni në përmbushjen ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HP Pc 290G2 + Monitor V214A 21″, 4GB, 500GB HDD, Core i3
Asnjë vlerësim

Njesi kompjuteri + Ekran 21 inch me rezolucion HD dhe procesor te gjenerates se 8. I kompletuar dhe gati per pune.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
HP Desktop Pro G2 8GB, 500GB HDD, Core i3
Asnjë vlerësim

Bli online njesi kompjuteri HP. I pajisur me procesor te gjenerates se 8. Mund te vendoset ne shtepi ose ne zyre. Thjesht i fuqishëm Projektuar të jetë i thjeshtë për tu vendosur dhe përdorur, HP që kursen hapësirën.M... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores