Filtra

Dhoma E Gjumit (18 Produkte)

Clementoni Lodër Krevati Sweet Cloud 0+
Asnjë vlerësim

Clementoni loder krevat sweet cloud me melodi relaksuese dhe tinguj të bardhë, të dyja të zhvilluara duke ndjekur metodën Rusticucci të cilat shoqërojnë fëmijën gjatë fazës delikate të gjumit duke ndihmuar... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Krevat Portativ OMANIA me 2 Nivele
Asnjë vlerësim

Krevat portativ i markes Chipolino është i përshtatshëm për foshnje të porsalindura dhe fëmijë me peshë deri në 15 kg. Eshte teper praktik per tu mar kudo me vete dhe komod per femijet tuaj, si per te luajtur edhe... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Krevat Portativ ARIEL me 2 Nivele
Asnjë vlerësim

Krevat portativ per femijet te prosalindur deri me peshe 15 kg I markes Chipolino, modeli Ariel E vacanta e ketij krevati eshte se pjesa anesore ka dy nivele e cila ndihmon nenen te kete nje kontroll me te lehte mbi femijen Mun... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Ndricues Dhome me Boks Bluetooth L-740
Asnjë vlerësim

Ndricues dhe projektues me boks bluetooth per argetimin e te gjith familjes. Mbusheni dhomën tuaj drita, nderkohe mund te vedosni muziken tuaj te preferuar ne sfond. Promovon gjumin - Kjo llambë me projektor me drita e shkëlq... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Loder Krevati 3 ne 1 me Muzike
Asnjë vlerësim

Loder per krevatin e bebes tuaj Nje produkt nga marka Fisher Price Me muzike 3 lodra te vogla ne 1. Femija shikon nje zog, nje luan nje elefant dhe nje zeber Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe njohje... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ndricues Dhome Star Master
Asnjë vlerësim

Ndricues dhe projektues për natën Star Master. Mbusheni dhomën tuaj me yje dhe dritën e hënes, në mënyrë që të ndiheni sikur po shtriheshit nën yje! Promovon gjumin - Kjo llambë me projektor me yje është një d... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fisher Price Lodër Krevati me 3 Arusha
Asnjë vlerësim

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat Nje atmosfere mes yjeve te magjepsur dhe galaktikave te largeta  Te gjitha projektohen ne dhome... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
SET KREVATI PER FEMIJE 6 PJESE
Asnjë vlerësim

Seti perfshin: Jorganin Kellefin e dyshekut Carcafi i poshtem Kellef per jastek Mbrojteset anesore te krevatit... Lexo më shumë

from 9,495.00ALL
at 1 stores
Chicco Arushi qe Ndricon
Asnjë vlerësim

Llamba e ëndrrave të ëmbla në formën e arushit është një mik ideal per fëmijet, i cili ndriçon dhomën duke krijuar një atmosferë relaksuese për t'ju ndihmuar të beni në gjumë te mire Gjithashtu disponon edh... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Jastek Bebi 40 *55 cm
Asnjë vlerësim

Jastek Bebi 40 *55 cm Jastek komod dhe i bute  Higjenik ,antialergjik dhe antibakterial Mund te lahet lehtesisht  Permasat jane 40 *55 cm I mbushur me vatine  Ideal per rehatine e femijes tuaj ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Loder Krevati me Muzike CANDY BEAR
Asnjë vlerësim

Loder per krevatin e bebes me muzike. Nje produkt nga Chipolino. Me kapese universale qe lejon lodren te vendoset ne krevat druri apo te palosshme Bërë nga materiale 100% të sigurta... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Chipolino Loder Pellushi me Projektor dhe Muzike KOALA
Asnjë vlerësim

Kjo lodër është menduar për foshnjat e porsalindura. Teper e bute bërë prej pellushi me cilësi të lartë Lodra është dizejnjuar per tu perkujdesur për foshnjat e porsalindura, t'i qetësojë ato me ninulla dhe mel... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Set Chipolino Krevat CLOSE TO + Set Shtrati + Ndricues Dhome
Asnjë vlerësim

1- Chipolino krevat per foshnja te porsalidur deri 6 muaj I bute dhe i rehatshem per nje gjume te qete, mund te fiksohet ne shtratin e prinderve duke lejuar qe prinderit te qendrojne afer femijes. Dyshek dhe tapiceri�... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Cam Krevat Portativ per Bebe Me 1 Niv - Sonno
Asnjë vlerësim

Krevat portativ i markes Cam Mosha e përdorimit: 0-36 muaj Karakteristika: Xhepi i madh, printime të... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Kreva Portativ Me 2 Niv- DAILY PLUS
Asnjë vlerësim

Krevat portativ per femijet e moshes 0-36 muajsh. Mund te luajne ose te flejne ne te. Ne pjesen e siperme te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Krevat Druri Lettino Orso Art
Asnjë vlerësim

Krevat druri per femije  Vjen ne dy ngjyra te lehta ,jo te lodhshme per syte e nje femije dhe lehtesisht... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Detajet Kornize Goal
Asnjë vlerësim

Nje kornize per babain e ri te apasionuar pas futbollit Korniza ka fushen e gjelber te futbollit nje top dhe te shkruar "Goal" Fotoja vendoset vertikalisht. Korniza vendoset ne tavoline E gjithe korniza prej druri ka per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores