Filtra
Çmimi
790.00ALL 4,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Dobesim & Shendoshje (10 Produkte)

Hot Shapers Kanatiere e Shkurter
Asnjë vlerësim

Hot Shapers Kanatiere e Shkurter Kantiere e shkurter shume efektive Hot Shapers. Materiali i produktit eshte dizenjuar ne ate menyre qe ju ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit dhe e perthith djersen duke e mbaj... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
V-shape Trainer
Asnjë vlerësim

V-shape trainer, brezi qe ju jep format qe keni deshiruar. Vendoseni gjate kohes qe ushtroheni per te pasur... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Korse per Barkun me Kapse
Asnjë vlerësim

Korse per Barkun me Kapse Ideale per rimodelim te zones se barkut  Djeg kalorite e panevojshme ne ate... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Bluze Hot Shaper
Asnjë vlerësim

Bluze hot shaper. Ju ndihmon per te pasur nje rezultat me te mire me format trupore. Stimulon djersitjen dhe... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Hot Shapers Korse Unisex per Pjesen e Belit
Asnjë vlerësim

Hot Shapers Korse Unisex per Pjesen e Belit Produkti me i kerkuar nga te gjithe. Korse per pjesen e belit Hot... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Posture Sport Emson e Vogel
Asnjë vlerësim

Rregulloni qendrimin tuaj me Posture Sport Emson. E pershtatshme per femije dhe te rritur. Material: 60%... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Rrip Brezi Per Dobesim
Asnjë vlerësim

Rrip brezi i cili ju ofron ndihme ne humbjen e peshes. Pershpejton djersitjen ne zonen rreth barkut. Per... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Copper Fit per Gjurin Pro Series
Asnjë vlerësim

Copper Fit per Gjurin Pro Series Seria PRO është nje produkt i avancuar të kompresimit dhe mbështetjes, të dizajnuara për sportistët, luftëtarët e fundjavës ose cilindo që ka një mënyrë jetese aktive. Karakte... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Set Loreal Anticelulit Slim Pro Philips
Asnjë vlerësim

Seti i parë anti-celulit nga L'Oréal. Për të luftuar kundër këtij fenomeni, laboratorët e L'Oréal, në bashkëpunim me Philips, kane krijuar një metodë revolucionare të pastër antitelulit  e cila ndërthur f... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Korse me Push up ne pjesen e Vitheve
Asnjë vlerësim

Korse me push up ne pjesen e Vitheve Mbledh pjesen e barkut dhe ka efekt push up tek vithet fale mbushjes me... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores