Filtra

Drone (47 Produkte)

Dron Dji Mavic 2 Zoom
Asnjë vlerësim

Bli online dron Mavic 2, nje dron qe balancon fuqine me filmime profesionale. Fotografoni dhe filmoni cdo aventure tuajen ne detaje me Mavic 2 Zoom. Kapni gjithçka nga këndi i gjerë deri tek fotografitë e intervalit mesatar ... Lexo më shumë

from 169,990.00ALL
at 3 stores
Dron Mi Fimi A3 Global
Asnjë vlerësim

Bli online dron Mi Fimi A3 Global dhe realizoni fotot dhe videot tuaja me te bukura e profesionale gjate pushimeve tuaja. Kamera HD 1080P i mundesuar nga procesori Ambarella ISP dhe sensori me cilesi te larte CMOS, ofron pamje d... Lexo më shumë

from 35,900.00ALL
at 2 stores
Dron Xiaomi Mi Drone Mini
Asnjë vlerësim

Bli online Drone nga Xiaomi. I vogel ne permasa. Dizajn i lehte qe e ben te lehte dhe fluturimin nepermjet lidhjes se tij me smartphone-in tuaj nepermjet wiffi. Droni përdor procesorë 4 bërthamë dhe 5 sensorë për të sigur... Lexo më shumë

from 10,400.00ALL
at 2 stores
Bateri Per Drona Mavic 2
Asnjë vlerësim

Blini online bateri te pershtatshme per drone DJI Mavic 2 Pro dhe Mavic 2 Zoom. Kapaciteti 3850 mAh dhe mundeson deri ne 31 minuta kohe fluturimi. Me një sistem të integruar të menaxhimit inteligjent të baterisë DJI, st... Lexo më shumë

from 13,900.00ALL
at 2 stores
Bateri Per Drona DJI Spark
Asnjë vlerësim

Blini online bateri per drona DJI Spark. Kapaciteti 1480 mAh e cila mundeson kohe fluturimi deri ne 16 minuata ne varesi te kushteve te motit. Spark përdor një bateri LiPo me densitet të lartë energjie për performan... Lexo më shumë

from 5,500.00ALL
at 2 stores
Helika Per Drone DJI Spark
Asnjë vlerësim

Bli online helika per drone DJI Spark. Keto helika mund te palosen per te kursyer hapsire dhe montohen me shume thjeshtesi. Helikat jane te lehta dhe dizajni i lëshimit të shpejtë lejon montimin dhe shkëputjen e shpejt... Lexo më shumë

from 1,100.00ALL
at 2 stores
Dron me WiFi dhe kamera HD Global Drone GD89 Pro
Asnjë vlerësim

Dron me Wifi dhe HD camera per te kapur momente te paharrueshme dhe te bukura.Me krahë të palosshëm, madhësi të vogël, të lehtë për tu mbajtur. Me funksionin e mbajtjes në lartësi i cili siguron fluturim të qënd... Lexo më shumë

from 7,490.00ALL
at 2 stores
Dron DJI Tello Iron Man Edition
Asnjë vlerësim

DJI Tello eshte droni me i vogel nga DJi. Pamje e re e frymezuar nga Iron Man. Mesoni perdorimin e droneve duke u argetuar. Madhësia e saj e vogël e bën atë jashtëzakonisht të përshtatshëm për tu bartur, duke ju l... Lexo më shumë

from 19,000.00ALL
at 2 stores
Dron Dji Tello
Asnjë vlerësim

Blini online DJI Tello! DJI tello eshte droni me i vogel nga DJI. Kapni pamjet, fotot dhe videot me te bukura profesionale me ane te ketij droni. Pavarësisht nëse jeni në një park, në zyrë ose duke qëndruar jash... Lexo më shumë

from 13,900.00ALL
at 2 stores
Mbajtese DJI Per Ronin-M Dhe Ronin-MX
Asnjë vlerësim

Bli online mbajtese e pershtatshme per DJI Ronin M dhe Ronin MX. E perbere me material shume cilesor dhe teper e lehte. Mundeson me shume liri veprimi gjate perdorimit. Kjo mbajtese ofron një mënyrë alternative për m... Lexo më shumë

from 31,700.00ALL
at 2 stores
Karikues Baterie Per Drona Mavic 2
Asnjë vlerësim

Blini online karikues baterie per drona te serise DJI Mavic. Ky karikues mund te karikoj deri ne 4 bateri njeheresh. Gjithashtu ai rrit efikasitetin duke ngarkuar bateritë në sekuencë sipas nivelit të tyre ... Lexo më shumë

from 6,900.00ALL
at 2 stores
Battery to Power Bank Adaptor for Mavic
Asnjë vlerësim

Adaptor per DJI Mavic Air. Perdoret per te karikuar celularin tuaj nga bateria e dronit.

from 2,700.00ALL
at 2 stores
Bateri Per Mi Drone Mini
Asnjë vlerësim

Blini online bateri per drone Mi Drone Mini. Kjo bateri ka pamje te bukur dhe peshon vetem 25g. Bateria me kapacitet 920mAh mundeson deri ne 10 minuta kohe fluturimi. Ajo ju ndihmon të mbani Mi Drone Mini të ng... Lexo më shumë

from 2,900.00ALL
at 2 stores
Karikues Baterie Per Drona Phantom 4
Asnjë vlerësim

Bli online karikues baterie per drone te seris Phantom. Ky karikues është projektuar për t’u përdorur per karikimin e baterive inteligjente te fluturimit te Phantom 4. Ai mund të ngarkojë deri në tre Bateri Inteli... Lexo më shumë

from 16,900.00ALL
at 2 stores
Dron Dji Mavic 2 Pro
Asnjë vlerësim

Bli online dronin qe balancon fuqin me filmime profesionale. Kapni cdo aventure tuajen ne detaje me Mavic Pro.... Lexo më shumë

from 194,900.00ALL
at 2 stores
Mavic Air Fly More Combo
Asnjë vlerësim

Blini online dron Mavic Air Fly More Combo Kapni cdo aventure tuajen ne detaje me Mavic Air. I lehte dhe kompakt.... Lexo më shumë

from 115,000.00ALL
at 2 stores
Baseus Circular Mirror Wireless Charger Hub
Asnjë vlerësim

Karikues wireless i cili ju siguron karikim te shpejte dhe te sigurte. I vogel, i lehte dhe i qendrueshem. Material... Lexo më shumë

from 4,900.00ALL
at 2 stores
Dron Tracker
Asnjë vlerësim

Porosit online Dron Tracker.

from 3,990.00ALL
at 2 stores
Dron Skyhunter
Asnjë vlerësim

Porosit online Dron Skyhunter.

from 7,990.00ALL
at 2 stores
Dron Phantom
Asnjë vlerësim

Porosit online Dron Phantom.

from 6,990.00ALL
at 2 stores