Ekspres Kafeje / Frape (163 Produkte)

Ekspres Ariete Picasso 1366
Asnjë vlerësim

Ekspres Ariete Picasso 1366 Ekspres Ariete Picasso per kafe pluhur ose kapsula te pershatshme. Ideale per ata qe e duan kafen me nje arome intesime dhe kapuciono kremoze. Shume e thjeshte ne perdorim, permasa praktike q... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 2 stores
Aparat kafeje amerikane Ariete 1342
Asnjë vlerësim

Makineri kafe filter Ariete 1342 Aparat kafeje amerikane, ben 4 deri ne 12 filxhane kafe te shijshme te gjate, te nxehte dhe te shijshme. Fale kohematesit te integruar dhe ekranit LCD eshte e mundur te programoni shpernd... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 2 stores
Xhezve Fuego DJT-TK0603
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Xhezve elektrike FUEGO DJT-TK0603 Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte Drita qe tregojne kur kafja eshte gati. Fuqia 800W ndersa kapaciteti mbajtes 300ml Per ... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Makineri per Kafe me Mulli Ariete Profesionale 1313
Asnjë vlerësim

Makineri per Kafe me Mulli Ariete Profesionale 1313 Pergatisni nje kafe plot shije me makinerine e kafes nga Ariete . Niseni diten tuaj me nje kafe me arome dhe cilesi te mire. Pajisja ka mulli te integruar te kafes... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Profesional me Mulli per Kafe Ariete 1329
Asnjë vlerësim

Ekspres Profesional me Mulli per Kafe Ariete 1329 Pergatisni nje kafe plot shije me makinerine e kafes nga Ariete... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Ama Kapsule Iris S27
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Me madhësinë e tij kompakte dhe dizajnin minimalist, Iris do t’i shtojë hijeshi pushimit tuaj për të pirë një kafe.                 I disponueshëm në katër ngjyra eksluzive, ju do të shij... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Y3.2 illy +14 kapsula falas
Asnjë vlerësim

Me nje madhesi te vogel, kompakte, te pershtatshme per hapesira te ngushta, dizajni gjithashtu garanton thjeshtesine e perdorimit: 2 butona, per secilin lloj ekspresi (normal / te gjate), ndalimin automatik ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Moderna Ariete 1318
Asnjë vlerësim

Ekspres Moderna Ariete 1318 Pergatisni nje kafe plot shije me makinerine e kafes nga Ariete . Niseni diten tuaj... Lexo më shumë

from 28,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Philips EP1224/00
Asnjë vlerësim

Fuksionon me kafe kokerr si dhe kafe te bluarMulli bluarje me 12 niveleSistem kapucino LatteGoSistem... Lexo më shumë

from 61,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Ama Kapsul S06
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ekspres Ama Kapsul S06 i perdorshem si makineri kafe me kapsula Për ty që kërkon eksperiencën e një ekspresi profesional, në shtëpi! Ekspresi S06 të dhuron atmosferën, aromat dhe shijet e mishelave ... Lexo më shumë

from 21,490.00ALL
at 1 stores
Makineri per Kafe Kremoze Ariete 1384
Asnjë vlerësim

Makineri per Kafe Kremoze Ariete 1384 Makineria e kafes, zgjedhja ideale per te pergatitur kafen e mengjesit.... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Krups EA810570
Asnjë vlerësim

3 nivele temperature 3 nivele bluarje kafeje Kapaciteti :500 gr kafe Espresso cappuccino Caffelatte Sistem... Lexo më shumë

from 64,990.00ALL
at 1 stores
Lavazza LM JOLIE
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Lavazza LM JOLIE Me qetësi të efektshme Me vetëm prekjen e një butoni, prodhuesi i kafesë Jolie hidhet në jetë, duke ju bërë krijuesin tuaj të preferuar. Thjesht ngrini levën, vendoseni kapsulen, vendos... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Mulli Kafeje PRO Ariete 3017
Asnjë vlerësim

Mulli Kafeje PRO Ariete 3017 Mulliri i kafese ju vjen ne ndihme per te bluar kafen ne mneyre perfekte. Me 15... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres Ama Ambra S18
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ekspres Ama Ambra S18 i perdorshem si makineri kafe me kapsula Për ty që kërkon eksperiencën e një ekspresi profesional, në shtëpi! Ekspresi S18 të dhuron atmosferën, aromat dhe shijet e mishelave ... Lexo më shumë

from 12,590.00ALL
at 1 stores
Grires Kafeje Ariete 3016
Asnjë vlerësim

Grires Kafeje Ariete 3016 Pajisje per te bluar kafene deri ne 35 gram ne 15 sekonda. Fale teheve te forta te... Lexo më shumë

from 3,390.00ALL
at 1 stores
Ekspres Ama Kapsul S07
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ekspres Ama Kapsul S07 Me madhësinë e tij kompakte dhe dizajnin minimalist, modeli S07 do t’i shtojë hijeshi pushimit tuaj për të pirë një kafe. I disponueshëm në katër ngjyra eksluzive, ju do të... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Moka Kafe Ariete Aroma 1358
Asnjë vlerësim

Moka Kafe Ariete Aroma 1358 Makineri elektrike per te pergatitur kafe. Ideale per shtepi apo zyra, pasi ka... Lexo më shumë

from 4,290.00ALL
at 1 stores
Ekspres Ama Kapsul S24
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Ekspres Ama Kapsul S24 i perdorshem si makineri kafe me kapsula Për ty që kërkon eksperiencën e një ekspresi profesional, në shtëpi! Ekspresi S24 të dhuron atmosferën, aromat dhe shijet e mishelave ... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Ekspres per Kafe Ariete Metal 1324
Asnjë vlerësim

Ekspres per Kafe Ariete Metal 1324 Pergatisni nje kafe plot shije me makinerine e kafes nga Ariete . Niseni diten... Lexo më shumë

from 21,990.00ALL
at 1 stores