Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Erotika (19 Produkte)

ARGITAL Detergjent intim me argjilë & niaouli
Asnjë vlerësim

Me xhel argjile të gjelbër dhe vaj esencial të pastër 100% të Niaouly. Për një përdorim të përditshëm. Detergjenti intim Argital, në saj të përmbajtjes me vaj esencial Niaouly dhe argjilë të gjelbër  të pasu... Lexo më shumë

from 1,360.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim për meshkuj
Asnjë vlerësim

Detergjent delikat, mbrojtës, pastrues, ekuilibrues dhe aromatik, me pH 4.0-4.5, me përmbajtje acidi laktik. Larës për higjenë intime mashkullore, e pasur me ekstrakte aloe, mimoze, mëllage, kamomili dhe vaji 100%... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim për fëmijë 3-12 vjeç
Asnjë vlerësim

Detergjent delikat, mbrojtës, pastrues, ekuilibrues dhe aromatik, me pH 4.0-4.5. Detergjent për higjenën intime, veçanërisht për fëmijët dhe adoleshentët, me veprim mbrojtës, hidratues, zbutës dhe qetësu... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim me tea tree oil
Asnjë vlerësim

VAJI ESENCIAL I PEMËS SË ÇAJIT: Ekulibrues, qetësues, zbutës, mbrojtës, pH 3.0, i pasuruar me acid laktik. Detergjent specifik për një veprim mbrojtës deçiziv, zbutës dhe qetësues kundër faktorëve të jashtëm... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim neutro me aloe vera
Asnjë vlerësim

ALOE VERA Neutro, zbutëse, personale, higjenë delikate pH acid 5.0 - 5.5, me përmbajtje acidi laktik. E formuluar për të qenë një bazë ideale në aromaterapi, dhe për të pakësuar në minimum rrezikun e ... Lexo më shumë

from 1,275.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim neutro me aloe vera 1 Lt
Asnjë vlerësim

ALOE VERA Neutro, zbutëse, personale, higjenë delikate pH acid 5.0 - 5.5, me përmbajtje acidi laktik. E formuluar për të qenë një bazë ideale në aromaterapi, dhe për të pakësuar në minimum rrezikun e ... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim me mente
Asnjë vlerësim

MENTJA: Ekuilibruese, qetësuese, zbutëse. Freski e zgjatur. pH acid 4.0 - 4.5, pasuruar me acid laktik. Detergjent për higjenën intime femërore, të përditshme, që siguron freski delikate që zgjat. For... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim me mëllagë
Asnjë vlerësim

Mëllaga: Delikate, hidratuese, zbutëse, higjenë e përditshme, pH acid 3,0-3,5 falë përmbajtjes së acidit laktik Zbutës, delikat dhe freskues, lan me butësi, duke respektuar delikatesën natyrale të pjesëve intim... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim me mëllagë 1 litër
Asnjë vlerësim

Mëllaga: Delikate, hidratuese, zbutëse, higjenë e përditshme, pH acid 3,0-3,5 falë përmbajtjes së acidit laktik Zbutës, delikat dhe freskues, lan me butësi, duke respektuar delikatesën natyrale të pjesëve intim... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 1 stores
FLORA Detergjent intim me sherebelë
Asnjë vlerësim

SHEREBELA: Mbrojtëse, aromatike, hidratuese. Me pH acid 4.0 - 4.5, me përmbajtje acidi laktik. Larës për higjenën e lëkurës dhe mukozave të gjenitaleve, veçanërisht për gratë në menopauzë, të cilat shpe... Lexo më shumë

from 1,445.00ALL
at 1 stores
Equilibra Aloe Detergjent Intim 200ml
Asnjë vlerësim

Xhel delikat per higjenen intime Formule e bute dhe delikate me permbajtje 20% aloe vera Siguron nje efekt... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Equilibra Aloe Detergjent Intim Hidratues 200 ml
Asnjë vlerësim

Xhel hidratant per higjenen intime Formule e bute dhe delikate me permbajtje 20% aloe vera, vaj bajame te embel dhe kamomil Siguron nje efekt mbrojtes dhe qetesues Acidi laktik ne permbajtje ndihmon ne mirembajtjen e pH fi... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prezervativ Amor Neon (2 cope)
Asnjë vlerësim

Materiali: Latex Gjatësia: 18 cm Diametri: 5.2 cm Përmbajtja: 2 copë Neoni nga linja Amor janë prezervativë në lateksin natyror, të lubrifikuar dhe ndriçues. Veçori e tyre qëndron pikërisht në faktin se ata ndri�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xhel Masazhues Voluptas Vanilje 100 Ml
Asnjë vlerësim

Voluptas me qershi është një xhel i rafinuar dhe i shijshëm stimulues Me një aromë magjepsëse dhe sensuale që kombinon vetitë e saj. Hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese me ekstrakte natyrore të esencave më të r... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Parfum Me Feromone Eau De Toilette 15 Ml (Night)
Asnjë vlerësim

Ju pelqen ajo? E dëshironi? A keni një takim pune ose privat me të dhe dëshironi të jeni i sigurt për të “turbulluar” idetë e saj derisa ajo t’ju bie në krahë? Cobeco Pharma mendon për ju me PheroMen Eau D... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prezervative Amor Me Shije Te Ndryshme 3 cope
Asnjë vlerësim

Prezervative Amor Me Shije te ndryshme Paketimi perfshin 3 cope Prezervativët gome latex natyrale, të thjeshtë, të lubrifikuar Me shije dhe aroma te ndryshme Paketimi permban 3 cope,  52 mm të gjera.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Prezervative Love Match Klasik
Asnjë vlerësim

LOVE MATCH KLASIK janë prezervativët normalë të madhësisë standarde,  Të qëndrueshme dhe lubrifikuar mirë. Ata ofrojnë një përshtatje të shkëlqyer. Përjetoni natyrshmërinë e një marrëdhënieje të ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
FLORA Detergjent intim me livando
Asnjë vlerësim

VAJI ESENCIAL I LIVANDOS: Zbutës, mbrojtës, parandalues, pH acid 3.0 – 3.5, i pasuruar me acid laktik Lan butësisht duke respektuar delikatesën natyrale të pjesëve intime. Krijuar në bazë të principeve të n... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Eros Cream per Meshkuj
Asnjë vlerësim

Eros Cream per Meshkuj Produkti ikrijuar ne Angli prej 40 vitesh eshte nje nder produktet me te shitur 1 ne 4 meshkuj kane zgjidhur problemet e tyre nepermjet ketij kremi Ai jep efekt shume shpejt dhe zgjat ne kohe.  ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores