Extender & Antena Wireless (2 Produkte)

Antene Wireless Intellinet 5dBi
Asnjë vlerësim

Antene Wireless Intellinet 5dBi Antene Wireless 5dBi , 2.4 GHz Ideale per rritjen e rangut dhe shpejtesise se... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Antene 7dbi Sweex Ombi NA031
Asnjë vlerësim

Antene wireless e markes Sweex Ombi modeli NA031 me fuqi transmetuese 7dbi   Kjo antene sherben per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores