Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Formuese & Lego (35 Produkte)

Clementoni Puzzle Juventus
Asnjë vlerësim

Puzzle 104 elemente Juventus Puzzle Clementoni shoqëron fëmijën në çdo fazë të rritjes së tij, duke e ndihmuar atë të zhvillojë shkathtësinë dhe ndjenjën e vëzhgimit. Cilësia e materialeve dhe teknika ... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Lego Ideas Friends Central Perk 21319
Asnjë vlerësim

Festoni 25 vjetorin e Friends, sitcom-it legjendar TV Amerikan, me këtë set LEGO Idea 21319 CENTRAL PERK. Ky rekreacion i mrekullueshëm LEGO i kompletit të studios në kafe është i mbushur me detaje autentike, duke ... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo My First Animal Brick Box 10863
Asnjë vlerësim

Fëmijët e vegjël do të argëtohen kaq shumë duke ndërtuar trenin e tyre të kafshëve me kutinë time me tulla të kafshëve! Ndihmojini të rendisin tullat në ngjyra të ndryshme dhe të flasin për secilën kaf... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Lego Technic Mini CLAAS XERION 42102
Asnjë vlerësim

Dashuroni traktorë? Dashuroni te ndërtoni? Atëherë do të pëlqeni këtë traktor LEGO® Technic ™Mini CLAAS XERION (42102). Në ngjyrat e famshme CLAAS, ky traktor tërheqës. Dhe pamja e saj e bukur janë vetëm fillim... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Number Train 10847
Asnjë vlerësim

Lego Duplo, treni me numra dhe ngjyra per femijet tuaj Mesoni numrat duke i vendosur ato tek tren si vagona Per fmeije nga 1 vjeç e gjysem deri ne 3 vjeç Me 23 pjese me ngjyra qe terheqin vemendjen e femijes tuaj dhe zhvi... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Lego DC Super Hero Girls Harley
Asnjë vlerësim

Hyni në botën e mbushur me veprime të LEGO® DC Super Hero Girls ™ në të cilën është Harley Quinn ™ në "capes and Cowles Cafe". Ky set fantastik përmban figurat e lojës Harley Quinn ™ dhe Steve Trevor,, n... Lexo më shumë

from 4,490.00ALL
at 1 stores
Clementoni Laboratori i Mekanikes Machines
Asnjë vlerësim

Argetohu dhe meso me Clementoni. Nje laborator i pasur me aksesore me te cilin mund te mesoni duke u argetuar bazat e mekanikes dhe inxhinierise.  Fale 250 komponenteve qe pemban paketimi mund te realizoni 50 modele t... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Shtepi Formuese Druri 888-10a 128 CP
Asnjë vlerësim

Nje set i cili perfshine 128 pjese prej druri te cilat duhe formuar. Bazuar në udhëzimet shoqëruese, fëmija juaj do të ndërtojë 8 modele të ndryshme të shtëpive. Produkti është bërë nga druri me cilësi të l... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Clementoni Loder Secchiello Attivita Clemmy
Asnjë vlerësim

Formuese me ngjyra per femijet e vegjel, Clementoni. Nje kuti e vogel me ngjyre te kuqe, e mbushur me 15 formuese.... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Makine Konstruksion Metalik 149 cp NO.816B-62
Asnjë vlerësim

Makine Konstruksion Metalik 149 cp  NO.816B-62 * Lodra konstruksioni Iron Commander qe ndihmojne femijet tuaj te luajne dhe te rriten ne menyren me te mire * Femijet do te luajne dhe argetohen duke i krijuar dhe bashkua... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Eskavator Konstruksion Metalik 146 cp NO.816B-63
Asnjë vlerësim

Eskavator Konstruksion Metalik 146 cp  NO.816B-63 * Lodra konstruksioni Iron Commander qe ndihmojne femijet tuaj te luajne dhe te rriten ne menyren me te mire * Femijet do te luajne dhe argetohen duke i krijuar dhe bashkuar c... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Eskavator Konstruksion Metalik 130 cp NO.816B-64
Asnjë vlerësim

Eskavator Konstruksion Metalik 130 cp  NO.816B-64 * Lodra konstruksioni Iron Commander qe ndihmojne femijet tuaj te luajne dhe te rriten ne menyren me te mire * Femijet do te luajne dhe argetohen duke i krijuar dhe bashkuar c... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Shtepi Formuese Druri 268 pjese
Asnjë vlerësim

Nje set i cili perfshine 268 pjese prej druri te cilat duhen formuar. Bazuar  në udhëzimet shoqëruese, fëmija juaj do të ndërtojë 8 modele të ndryshme të shtëpive. Produkti është bërë nga druri me cilësi të lart... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Miles’ Stellosphere Hangar Mixed 10826
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Miles’ Stellosphere Hangar Mixed 10826 Ndihmon femijet te rrisin kreativitetin dhe te inteligjencen  Mund te shprehe me se miri aventuren e nje austronauti ne hapesiren kozmike  44 Pjese qe do ju angazhojne te kr... Lexo më shumë

from 2,890.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Arctic 10803
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Arctic 10803 Femija juaj do te argetohet duke improvizuar nje dite peshkimi ne Antaktide  40 pjese per ndertimin e varkes Ariu polar, varka e lundrimit si dhe lodrat e tjera do iu vijne ne ndihme per ndertimin... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Police Station 10902
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Police Station 10902  Do te ndihmoje femijen tuaj te ndertoje stacioni policor sipas deshires  Mund te improvizoje nje operacion policor ne baze te imagjinates se tyre  I pershtatshem per femije mbi 2 vjec  3... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Jurassic World T Rex Tower 10880
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Jurassic World T Rex Tower 10880 Ndertimi i nje kulle vrojtuese ne nje xhungel  Mund te ndertohet ne disa forma te ndryshme sipas deshires  I pershtatshem per femije nga 2-5 vjec  Permasat jane 282 x 95,... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Shooting Gallery 10839
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Shooting Gallery 10839 Nje loje teper argetuese per te gjithe femijet  Me ane te topit duhet te godasin ne shenje nje nga lodrat ne kioske  Me pas argetimi vazhdon te pijetorja ku fituesit i ofrohet nje... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo Town Farmers Market 10867
Asnjë vlerësim

Lego Duplo Town Farmers Market modeli 10867 Ndihmon femijet te improvizojne nje tezge per shitjen e fruta perimeve  Do te zgjoje intuiten dhe do te ndihmoje femijet ne zhvillimit motorrik te tyre  Seti ka 26... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Lego Duplo My First Emotions 10861
Asnjë vlerësim

Lego Duplo My First Emotions 10861 Te gjitha emocionet mund te krijohen lehtesisht me legot  Te disponueshme jane 4 personazhe lego te cilat shprehin nje emocion nga secila ane e tyre  E pershtatshme per femije nga 18... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores