Filtra
Çmimi
9,990.00ALL 799,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Frigorifer (241 Produkte)

Frigorifer Elektra EF360NLCA/SS/U
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes Elektra modeli EF360NLCA/SS/U me ngjyregri, material inoks Me klas energjie A+. Niveli i... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 3 stores
Frigorifer Hoobart HGTF484W
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes HOOBART modeli HGTF484W Me kapacitet te brendshem 84 litra, klasi i energjise A dhe... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 2 stores
Frigorifer Hoobart HBTM217W
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes Hoobart modeli HBTM217W, me ngjyre te bardhe Me klas energjie A+. Tensioni 220 V Lloji i... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 2 stores
Frigorifer Elektra EF-15D281SS
Asnjë vlerësim

Frigorifer i markes Elektra modeli EF-15D281SS me ngjyre gri, material inoks Me klas energjie A+. Niveli... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 2 stores