Filtra
Çmimi
8,990.00ALL 14,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Friteze/Berese Buke (5 Produkte)

Berese buke Ariete 750 metal
Asnjë vlerësim

Berese buke Ariete 750 metal Nje pajisje te vogel me linja elegante dhe materiale me cilesi te larte. Makina eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike te cilat jane gjit... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 2 stores
Berese buke Ariete 1000 metal
Asnjë vlerësim

Berese buke Ariete 1000 metal Makina eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike te cilat jane gjithashtu te forta dhe rezistente. Beresja e bukes Ariete 1000 ideal per intol... Lexo më shumë

from 9,790.00ALL
at 2 stores
Berese Buke Tefal PF210138
Asnjë vlerësim

Berese buke Marka: Tefal Modeli: PF210138 Fuqia:650W Kapaciteti Maksimal:500-1000 G 12 funksione gatimi Pjesa... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Berese makaronash Unold
Asnjë vlerësim

Berese makaronash  Unold Beni makarona te shijshme, te fresketa, te shijshme ne komoditetin e kuzhines tuaj. Me PASTA MAKER brumi pergatitet mega-i shpejte. Qofte me ose pa veze - ju e dini saktesisht se çfare po per... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Berese buke ETA Harmony 2149 90000
Asnjë vlerësim

Berese buke ETA Harmony 2149 90000 Kjo berese buke e sofistikuar ne shtepi permban nje pergatitje plotesisht automatike te brumit per buke. Beresja e bukes gjithashtu ju lejon te pergatisni buke pa gluten. Ajo permba... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores