Fshese Cilindrike (55 Produkte)

Fshese korenti Duetta 2in1 Imetec
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Duetta 2in1 Imetec Fshese me korrent me efekt te larte 2in1 Praktike, shume e lehtë, ideale per pastrim te perditshem. Fshese elektrike IMETEC Duetta ++ ka nje funksion te dyfishte: ideal per pastrimin e dys... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Fshese per sobe Maxplus MP-AVC002
Asnjë vlerësim

Fshese per sobe Maxplus MP-AVC002 Fshese korenti ideale per pastimin e hirit te lene ne sobat me dru, sobat me pelet etj. Me nje zhurme te ulet dhe me fuqi 1000 W  Kapaciteti i depozites 18 litra, fluksi i vakumit 18... Lexo më shumë

from 6,770.00ALL
at 1 stores
Fshese korenti Ariete Smart 2735
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Ariete Smart 2735 Smart eshte fshesa me korrent ultra kompakte Ariete me motor me efikasitet te larte te energjise. Nje aleat praktik per pastrimin e shtepise tuaj. Me nje fuqi prej vetem 700W, ajo çliro... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Hyundai HYUVC014
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti Hyundai HYUVC014 Per pastrim me te lehte dhe efikas Me gote plastike ku kapaciteti i saj eshte 1 LT Fuqia motorrike eshte 800 W  Teknologjia e fsheses me Ciklone, lloji i Filtrit eshte  HEPA Klasi i En... Lexo më shumë

from 7,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti ETA Sabine II 147890020
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti ETA Sabine II 147890020 Fshesa me korrent ETA Sabine eshte e pajisur me nje motor ECO qe shkelqen ne funksionimin ekonomik dhe fuqine e larte te thithjes. Fshesa me korrent gjithashtu bën përshtypje me diza... Lexo më shumë

from 10,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Korenti Hoover TSBE2004 011
Asnjë vlerësim

Fshese korenti e markes HOOVER modeli TSBE2004 011 Me kapacitet ne 1.5 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 2000 W Fshesa punon me filter HEPA antialergjik  Teknologjia me te cilen punon fshesa, teknologji ciklonike ... Lexo më shumë

from 8,990.00ALL
at 1 stores
Fshese korenti Elektra EFK-159DB
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Elektra EFK-159DB Per pastrim me te lehte, efikas dhe komod Me depozite plastike ku kapaciteti i saj eshte 2 Litra Fuqia motorrike eshte 2000 W, klasi i energjise A Tensioni eshte 220-240 V  Filter He... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Fshese Fuego HJW-1706
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Fuego modeli HJW-1706 Lloji i depozites se pluhurit eshte qese tekstili me kapacitet 3 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 2000 W ndersa fuqia thithese 130 W Fshesa punon ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Bosch BGS05A220
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti Bosch BGS05A220 E fuqishme, e pastër dhe e shpejtë me kosh plastik. Motor i ri Inovativ "HiSpin" me aerodinamikë ultra-të shpejtë dhe shpejtësi të lartë të ajrit për performancë të lartë të thithjes,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti HOOVER TSBE1401
Asnjë vlerësim

Fshese korenti e markes HOOVER modeli TSBE1401 Me kapacitet ne 1.5 litra Fuqia e motorrit te fsheses eshte 1400... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti PHILIPS FC8371/09
Asnjë vlerësim

Fshese korenti PHILIPS FC8371/09 Teknologjia Single AirflowMax ofron fuqi të lartë thithjeje dhe përdorë qesen deri në maksimum Teknologjia eshte projektuar ne baze te optimizimit te tre elementeve kryesore: 1) ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti PHILIPS FC8293/01
Asnjë vlerësim

Fshese korenti PHILIPS FC8293/01 Ideale per amvisat per nje pastrim perfekt  Me motorr ne fuqi te forte thithje e cila shkon ne 1800 W Filtat e fsheses mbajne deri ne 99 % te grimcave te pluhurit duke ofruar nje ajer te past... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Bosch BGC05AAA1
Asnjë vlerësim

Fshese me korent Bosch BGC05AAA1 E fuqishme, e paster dhe e shpejte me kosh plastik. Motor i ri Inovativ "HiSpin" me aerodinamikë ultra-të shpejtë dhe shpejtësi të lartë të ajrit për performancë të lartë të thithjes,... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Rowenta RO3729EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti e markes Rowenta modeli RO3729EA Fshese me korrent pa ciklonik Compact Power provides siguron efikasitet te larte dhe pastrim te lehte me rezultate te shkelqyera. Kjo fshese me korrent kompakte jep per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Rowenta RO3718EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Rowenta RO3718EA Ciklonic i Fuqise Compact ofron nje pervoje pastrimi shume te efektshme dhe te thjeshte me rezultate te shkelqyera. Kjo fshese siguron nje performance te fuqishme 3A, me rezultatet me te ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Philips FC9744/09
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Philips FC9744/09 Projektuar per pluhur te perkryer vakum Philips PowerPro Expert eshte krijuar per te prodhuar rezultate te persosura, fale nje thithjeje te fuqishme. Teknologjia PowerCyclone 8 dhe furç... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Samsung VC07M3130V1/GE
Asnjë vlerësim

Projektuar për pastruar shtëpitë që kanë më pak qime të ngecura kafshësh shtëpiake* Mini Pet Care Tool Mini Pet Care Tool i jep fund bezdisjes së heqjes së qimeve të padëshiruara të kafshëve shtëpiake nga ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese korenti Rowenta RO3786EA
Asnjë vlerësim

Fshese korenti Rowenta RO3786EA Performanca e pastrimit gjithmone prane! Cowlonic Power Rowenta Compact Power eshte projektuar per ata qe duan nje fshese me korrent efektiv dhe te lehte per t’u perdorur. Ajo permban ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Beko VCO 4320 WR
Asnjë vlerësim

Fshese me korent e markes Beko modeli VCO 4320 WR Per pastertine e shtepise tuaj pa shume mundim Kapaciteti mbajtes i depozites 1.4 Litra dhe eshte ne formen e gotes Fshesa ka filter te tipit Hepa H10 Fuqia e thith... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Fshese Korenti Bomann BS 9011 CB
Asnjë vlerësim

Fshese Korenti Bomann modeli BS 9011 CB Fuqia e Motorrit eshte 1000 W me kapacitetin e depozites 2 Lt Fsesa eshte e pajisur me filter Microfilter i cili mund te lahet Numri i aksesoreve qe fshesa permban eshte 2, gjit... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Fshese Korenti Bomann BS 9011 CB