Filtra
Çmimi
190.00ALL 690.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Fshirese Xhami (3 Produkte)

Fshirese Xhami Glipart Soft 12" deri ne 30"
Asnjë vlerësim

Fshirese Xhami GP Soft 12" deri ne 30" Fshirese e krijuar per tu puthitur shume mire tek xhamat e lakuar. Dizajn aerodinamik qe siguron force dhe qendrueshmeri te jashtezakonshme Adaptor universal i cili ben qe instalimi te j... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 1 stores
Fshirese Xhami Mitutoyo Soft 14" deri ne 24"
Asnjë vlerësim

Fshirese Xhami Mitutoyo Soft 14" deri ne 24" Performance perfekte e fshireseve ne cdo kend te xhamit tuaj. Jetegjatesi e larte per shkak te shperndarjes se barabarte te forces. Fshirje e qete dhe pa zhurme per shk... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Fshirese Xhami Soft Economy 16" deri ne 24"
Asnjë vlerësim

Fshirese Xhami Soft Economy 16" deri ne 24" Fshirese me dizajn aerodinamik. I pershtatshem per te gjitha sezonet. Siguri ne shikim te qarte gjate shpejtesive te medha. I pajisur me adaptor universal. I pershtatshem per: Toyot... Lexo më shumë

from 190.00ALL
at 1 stores