Filtra
Çmimi
1,290.00ALL 3,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Ftohese Laptopi (4 Produkte)

Ftohese Laptopi Cooler Master X-LITE II 15.6"
Asnjë vlerësim

Ftohese Laptopi Cooler Master X-LITE II 15.6" Ftohese laptopi me dizajn plastik dhe metalik. Ideale per... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Ftohese Laptopi Cooler Master X-L 17"
Asnjë vlerësim

Ftohese Laptopi Cooler Master X-L  17" Ftohese laptopi me dizajn plastik, i gomuar dhe metalik. Ideale... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Ftohes Laptopi Gaming White Shark ICE-WIZARD
Asnjë vlerësim

Ftohes laptopi gaming White Shark ICE-WIZARD Perdoret per laptope me madhesi deri ne 17.3'. Me 2 kende vendosje sipas deshires. Shpejtesia e ventilimit 600 - 2400RPM + -10 %. Shperndarja e ajrit (CFM :) 100. Lidha me USB... Lexo më shumë

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Ftohes Laptopi CP-19
Asnjë vlerësim

Ftohes laptopi CP-19 Perdoret per laptope me madhesi deri ne 15.6'. Me 2 kende vendosje sipas deshires. Shpejtesia e ventilimit 1100 +/- 10% RPM. Shperndarja e ajrit (CFM :) 47.35. Lidha me USB 2.0. Ventila... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores