Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Furça elektrike (13 Produkte)

Furce Oral B POC Pro1 500 D16 Cross Action
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B POC Pro1 500 D16 Cross Action Furça e dhëmbëve elektrike e rikarikueshme Oral-B PRO 500 ofron një pastërti superiore të provuar klinikisht në krahasim me një furçë dhëmbësh të rregullt... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B POC Pro1 500 D16 3DWhite
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B POC Pro1 500 D16 3DWhite Furça e dhëmbëve elektrike Oral-B PRO 500 ofron një pastërti superiore të dëshmuar klinikisht në krahasim me një furçë dhëmbësh të zakonshme manuale. Dizajni i frymë... Lexo më shumë

from 4,690.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B POC Pro3 3000 CrossAction
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B POC Pro3 3000 CrossAction Zbuloni efektivitetin e furçës elektrike të dhëmbëve Oral-B e përshtatshme në mënyrë të përkryer me stilin tuaj të jetesës. Elegant dhe intuitiv një kombinim i bukur... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B POC Pro3 3500 CrossAction Black+TC
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B POC Pro3 3500 CrossAction Black+TC Furçë dhëmbësh elektrike me sensor presioni dhe këllëf udhëtimi Furça e dhëmbëve elektrike e karikueshme Oral-B heq më shumë pllakëza dhe jep mishrat... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B POC Smart4 4500 D601 CrossAction+TC
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B POC Smart4 4500 D601 CrossAction+TC Furçë dhëmbësh elektrike e rikarikueshme OralB Smart 4 4500 White Design Edition Doreza e bardhë dhe e lëmuar e furçës së dhëmbëve elektrike Smart 4 p... Lexo më shumë

from 11,990.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B Vit D100 Mickey
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B Vit D100 Mickey Furça e dhembeve elektrike Oral-B Vitality Kids Mickey per femije eshte nje furçe dhembesh elektrike e dizajnuar ne menyre unike ideale per femijet mbi 3 vjeç. Koka me e vogel e fur�... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B Kids Vit D100 Star Wars
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B Kids Vit D100 Star Wars Furça e dhembeve elektrike Oral-B Vitality Kids Star Wars per femije eshte nje furçe dhembesh elektrike e dizajnuar ne menyre unike ideale per femijet mbi 3 vjeç. Koka me... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B D100 Frozen kids + Travel Case
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B D100 Frozen kids + kellef udhëtimi ekskluzive per dhurata Furça e dhembeve elektrike Oral-B Vitality Kids Frozen per femije eshte nje furçe dhembesh elektrike e dizajnuar ne menyre unike ideale ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Furce Oral B Kids D100 Spiderman
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Furce Oral B Kids D100 Spiderman Furça e dhembeve elektrike Oral-B Vitality Kids Spiderman per femije eshte nje furçe dhembesh elektrike e dizajnuar ne menyre unike ideale per femijet mbi 3 vjeç. Koka me e vogel e... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Furce Dhembesh Oral B Smart 4500 Sens Ultra Thin
Asnjë vlerësim

Furce Dhembesh Oral B Smart 4500 Sens Ultra Thin Pasterti maksimale duke hequr papastertite deri ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Dhembesh Oral B Smart 4000 Teens
Asnjë vlerësim

Furce Dhembesh Oral B Smart 4000 Teens Pasterti maksimale duke hequr papastertite deri ne detaje Ngacmon... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Koka furcash ORAL B EB 20-2 Prc Clean
Asnjë vlerësim

Set Koka furcash ORAL B EB 20-2 Prc Clean Pastrim i lehte dhe ne menyre te shpejte Vjen me dy koka furcash per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aparat per Larjen e Dhembeve LAICA BM4900
Asnjë vlerësim

Aparat per larjen e dhembeve qe arrin ne zonat me te veshtira dhe ju ndihmon te permiresoni higjienen e dhembeve.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores