Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Furca manuale (27 Produkte)

Set furce dhembesh Carrot-shaped Soft per femije Miniso, 3 cope
Asnjë vlerësim

Set furce dhembesh Carrot-shaped Soft per femije Miniso, 3 cope Fijet e imeta dhe te buta mund te pastrojne plotesisht dhembet, ndersa masazhojne mishrat per te permiresuar qarkullimin e gjakut. Furça e vogel e ko... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Furce Dhembesh Kids Oral-B Batt Mickey
Asnjë vlerësim

Furce Dhembesh Oral-B Batt Mickey per dhembe te paster dhe te shendetshem  Kjo furce ka sensor te dukshem presioni qe mbrojne mishrat e dhembeve dhe eshte me 5600 rrotullime ne minut Ka funksion 3D, nje nga ars... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 1 stores
Furce Dhembesh Elektrike per Femije Oral-B D10.513
Asnjë vlerësim

Furce dhembesh elektrike per femije, nje nga me te pelqyerat dhe qe rekomandohet nga te gjithe dentistet. Marka: Oral-B Modeli: D 10.513 Kryen 5 600 drishje ne minut Furca ideale per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 1 stores
Furçe dhembesh multifunksionale, 3 cope
Asnjë vlerësim

Furçe dhembesh multifunksionale Paketim permban 3 cope

from 0.00ALL
at 0 stores
Furçe dhembesh ekstra mbrojtese, 2 cope
Asnjë vlerësim

Furçe dhembesh ekstra mbrojtese Paketimi permban 2 cope

from 0.00ALL
at 0 stores
Silver Care Furce dhe Xhel per Gjuhen
Asnjë vlerësim

Furce dhe xhel lares per gjuhen, Piave Furca ka forme te posacme per pastrimin e gjuhes dhe ka fije te buta Formula unike e xhelit per gjuhen ju lejon te eliminoni ne menyre efektive bakteret duke pastruar sipërfaqe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce per Femije Happy Brush Soft Piave
Asnjë vlerësim

Furce dhembesh per femije, Piave Me fije te buta per te mos demtuar mishrat e dhembeve E pershtatshme per femijet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Dhembesh per Duhanpiresit Piave
Asnjë vlerësim

Furce dhembesh per duhanpiresit, Piave Ndihmon ne zbardhjen e dhembeve te cilet kane marre ngjyre nga duhani ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set Udhetimi Furce Dhembesh & Paste per Duhanpiresit Piave
Asnjë vlerësim

Set udhetimi per higjenen orale, Piave I krijuar posacerisht per duhanpiresit Ndihmon ne zbardhjen e dhembeve... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Set furce dhembesh Bees per femije Miniso, 3 cope
Asnjë vlerësim

Set furce dhembesh Bees per femije  Miniso, 3 cope Furcat me jon argjendi i cili mund te pengoje qe bakteret te gjenerojne, nderkohe, shpelarjet e buta masazhojne mishrat e dhembeve ndersa lajne dhembet dhe permiresoj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Koke Furce BRAUN EB 50-2
Asnjë vlerësim

Bli online koke furce elektrike te markes Braun. Per nje buzeqeshje dhe higjiene te paster e te shendetshme ky... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Koke Furce BRAUN EB 25-2
Asnjë vlerësim

Bli online koke furce elektrike te markes Braun. Per nje buzeqeshje dhe higjiene te paster e te shendetshme ky... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce OB Batt D100 Per Femije + Kuti Udhetimi
Asnjë vlerësim

Bli online furcen elektrike Braun per femije me dizajn Star Wars. Përfshin 1 dorezë të rikarikueshme, 1 karikues, 1 kokë furçe, 4 afishe Heq më shumë pllakë sesa një furçë dhëmbësh e rregullt manuale... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Braun OB Batt D100 Per Femije + Kuti Udhetimi
Asnjë vlerësim

Bli online furcen elektrike Braun per femije me dizajn Frozen. Përfshin 1 dorezë të rikarikueshme, 1 karikues, 1 kokë furçe, 4 afishe Heq më shumë pllakë sesa një furçë dhëmbësh e rregullt manuale për nje buzëqe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Braun ORAL B BATT PRO 500
Asnjë vlerësim

Furça elektrike e rimbushshme Oral-B PRO 500 siguron një pastrim superior klinikisht ndaj një furçë dhëmbësh manual të rregullt. Koka e furçës së dhëmbëve pastruese 3D lëkundet dhe rrotullohet për të prishur dhe he... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Braun ORAL B BATT 2000
Asnjë vlerësim

Bli online furcen elektrike Braun e cila nuk zhgenjen. Teper cilesore dhe perfekte per kujdesin oral si edhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Koke Furce Oral B Cross Action EB 50-2
Asnjë vlerësim

Koke Furce Oral B Cross Action EB 50-2 Ne paketim gjenden dy koke per furce.

from 0.00ALL
at 0 stores
Koke Furce Oral B 3D White EB 18-2
Asnjë vlerësim

Koke Furce Oral B 3D White EB 18-2 Marka Braun

from 0.00ALL
at 0 stores
Koke Furce Oral B Cross Action EB 50-4
Asnjë vlerësim

Koke Furce Oral B Cross Action EB 50-4 Paketim familjar permban 4 koka Pulson 20.000 here ne minuta dhe ka 7600 rrotullime ne minute. Per nje higjiene sa me te mire te gojes. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Furce Dhembesh Oral B Kids Frozen
Asnjë vlerësim

Furçe elektrike per dhembet punon me bateri Me dizajn personazhet e njohur Frozen Me kujdes dhe butesi mbron dhembet e femijeve. Pastrimi i dhembeve me kete produkt kthehet ne qejf. E pershtatshme per femijet nga mosh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Furce Dhembesh Oral B Kids Frozen