Filtra
Çmimi
790.00ALL 4,489.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Fustane/ Funde (43 Produkte)

Fustan i Zi Jake V
Asnjë vlerësim

Fustan i zi me gjatesi te crregullt. Nga njera ane i gjate deri mbi gju, ndersa ne anen tjeter i gjate deri ne fund te kembeve. Jaka ne forme V Ngjyr: I zi me vija te bardha Material: Poliester Me rripa te holle Ma... Lexo më shumë

from 1,180.00ALL
at 1 stores
Fustan Jake Doll
Asnjë vlerësim

Ngjyre e zeze Material: Poliester Menge te gjata Mase: 42-L Prerje ne bel

from 3,389.00ALL
at 1 stores
Fustan Blu me Lule me Rrip ne Mes Cool & Sexy M1413
Asnjë vlerësim

Fustan veror Cool & Sexy. Dizajn i kendshem me lule me ngjyra. Dekolte e hapur ne pjesen e shpatullave. Me... Lexo më shumë

from 1,600.00ALL
at 1 stores
Fustan I Kuq me Lule Cool & Sexy YI1352
Asnjë vlerësim

Fustan veror me rripa, me ngyre te kuqe. Dizajn i kendshem me lule me ngjyra. Me gjatesi mbi gju. Prerje e... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fustan i Gjate Jeshil me Jake V Cool & Sexy TZ52
Asnjë vlerësim

Fustan veror me ngyre Jeshile. Dizajn nje ngjyresh, me dekolte ne forme V. Prerje e lirshme dhe e pershtatshme... Lexo më shumë

from 1,600.00ALL
at 1 stores
Fund me Kopsa dhe Rrip ne Mes Cool & Sexy KSD 295
Asnjë vlerësim

Fund i holle me kopsa perpara. Me rrudha ne pesen e belit. Fundi eshte i dekoruar me xhepa dhe rrip. Gjatesia... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fustan Plazhi i Bardhe Cool & Sexy lv76
Asnjë vlerësim

Fustan plazhi i bardhe Cool & Sexy. Ne forme jeleku te gjate dhe i hapur perpara. I pershtatshem per ditet e... Lexo më shumë

from 900.00ALL
at 1 stores
Fund Bezhe me Kopsa dhe Rrip ne Mes Cool & Sexy KSD 295
Asnjë vlerësim

Fund i holle me kopsa perpara. Me rrudha ne pesen e belit. Fundi eshte i dekoruar me xhepa dhe rrip. Gjatesia... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fustan Cool & Sexy BK615
Asnjë vlerësim

Fustan veror Cool & Sexy. Dizajn i kendshem me lule me ngjyra. Dekolte e hapur ne pjesen e shpatullave. Me gjatesi poshte gjurit.  Me prerje te lirshme dhe i pershtatshme per stinen e nxehte. Material i holle dh... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fustan Ushtarak Cool & Sexy YL100
Asnjë vlerësim

Fustan Ushtarak Cool & Sexy YL100 Modeli me trend i momentit  Ne ngjyre ushtarake teper stil  Me menge zhapone dhe mbyllje me kopsa  Gjatesi mbi gju ku pjesa fundore vjen me xhufke si detaj dallues.... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 1 stores
Fustan i Zi me meng Tyli IQ
Asnjë vlerësim

Fustan i zi me menge tyl Nje model elegant me prerje te lirshme Me ngjyren e zeze dhe materialin tyl do te duken gjithmone ne forme Jake ne forme V dhe gjatesia mbi gju... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Fustan i Gjate me Dizenjo IQ
Asnjë vlerësim

Fuatan i gjate me dizajn unik Vjen me nderthurje ngjyrash me nuanca te ndryshme dhe me prerje beli Me menge te gjata dhe jake Fustan i pershtatshem per sinen e vjeshtes dhe pranveres.               ... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Fustan me Meng Veref IQ
Asnjë vlerësim

Fustan me pranveror me vija Me menget veref dhe gjatesi trecerekeshe Material i holle dhe i rehatshem Fustani eshte me jake rrumbullake dhe pala te vogla ne te Gjatesia mbi gju.          ... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 1 stores
Fustan I Gjate me Dizenjo me Lule IQ
Asnjë vlerësim

Fustan i gjate me dizenjo me lule Vjen me nderthurje ngjyrash me nuanca te ndryshme dhe me prerje beli Me menge te shkurtra te gjera dhe jake ne forme V Fustan i holle veror.        ... Lexo më shumë

from 4,489.00ALL
at 1 stores
Fustan i Bardhe me Lule IQ
Asnjë vlerësim

Fuatan i gjate me dizenjo me lule Lule me ngjyre te kuqe dhe bojqiell  Model i thjeshte, elegant dhe me rrip ne mes Me menge te gjata dhe jake Fustan i holle veror.            ... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Kemishe Fustan me Qendisje IQ
Asnjë vlerësim

Kemishe Fustan me Qendisje Pjesa e siperme ne forme kemishe me nje qendisje Pjesa e fundit prerje veref Ngjyre e bardhe per nje pamje delikate.         ... Lexo më shumë

from 1,740.00ALL
at 1 stores
Fustan I Gjate IQ
Asnjë vlerësim

Fuatan i holle me dizenjo i Zi me Pika te Bardha Me menge trecerekeshe dhe me jaka Fustan i holle veror me gjatesi deri ne gju.         ... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Jumpsuit me Dizenjo IQ
Asnjë vlerësim

Jumpsuit me Dizenjo IQ Prerje e lirshme Cope e holle dhe me dizajn shume verore.  Perfekt per veshje klasike dhe sportive. ... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Fustan I Kuq me meng Tyli IQ
Asnjë vlerësim

Fustan I Kuq me meng Tyli I dizenjuar ne menyre te vecante ku pjesa e siperme eshte ne tyl lisho i holle Pjesa e poshtme vjen me pala te vogla te njepasnjeshme  Menge te lirshme te cilat jane te mbledhura ne fund  Jake... Lexo më shumë

from 3,989.00ALL
at 1 stores
Fustan me Vija Tally Weijl
Asnjë vlerësim

Fustan me meng te shkurtra me Vija Jake te rrumbullaket dhe me rrip ne mes Materiali 95 % Poliester 5 % Elastan  ... Lexo më shumë

from 3,489.00ALL
at 1 stores