Grirese (7 Produkte)

Grirese Bosch MMR08R2
Asnjë vlerësim

Grirese Bosch MMR08R2 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 800 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 400W Material plastik.... Lexo më shumë

from 3,690.00ALL
at 2 stores
Blender Dore Russell Hobbs 22240-56/RH
Asnjë vlerësim

Blender dore Russell Hobbs 22240-56/RH Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme Me thika... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Grirese Philips HR1393/00
Asnjë vlerësim

Grirese Philips HR1393/00 Nje aleat me shume ne kuzhinen tuaj. Mjafton nje prekje tek pjesa e siperme per ta vene ne pune. Mund te lahet ne lavastovilje. Kapaciteti 700 ml Tehe te mprehta prej celiku Fuqia 450W M... Lexo më shumë

from 3,590.00ALL
at 1 stores
Grirese Beko CHG7402X
Asnjë vlerësim

Grirese Beko modeli CHG7402X Me dy thika çeliku per nje prerje te pershtatshme te perimeve Kpaciteti i enes se qelqit eshte 1 liter Lahet dhe pastrohet lehte edhe ne pjatalarese Griresja e perimeve eshte nje paisje... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Grirese Choppy Ariete 1836
Asnjë vlerësim

Grirese e vogel perimesh e markes Ariete Kapacitet mbajtes 250 ml dhe fuqi 160W Thika te mprehta inoksi  Ju mund te copetoni fruta dhe perime te ndryshme sipas deshires E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar Per ushq... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Grirese Imetec Choper CH 500 350 W
Asnjë vlerësim

Grirese Choper CH 500 350 W Grirese per perime te ndryshme  Fuqia e grireses eshte 350 W Kapaciteti 400 ml  Thika inox ekstra large  Voltazhi eshte 240 V  Mund te grije perime dhe frutat e thata si karrota dhe baja... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Grirese Iskra SW-817A-LI
Asnjë vlerësim

Grirese e markes  Iskra modeli SW-817A-LI Me fuqi 300W dhe kapacitet 750ml Materiali i kontenierit eshte plastike ndersa thikat inoks Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj per receta plot shije ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores