Filtra
Çmimi
1,190.00ALL 5,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Ibrike (13 Produkte)

Ibrik Iskra T-803AI
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Iskra modeli T-803AI Ngohes uji praktik dhe shume fuksional. Me kapacitet mbajtes 1.7 liter, me nje konsum mjaft të ulet te energjise elektrike. Fiket automatikisht kur e ka kryer procesin . Ngroh ujin ne te... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9305/21
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.5 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego T-906
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-906 Fuqia: 1850 - 2200W  Kapaciteti 1.7 litra Garancia: 1 vit Mbyllje automatike Celes On/off per ndezje dhe fikje Tregues te nivelit te ujit  Rrotullim 360º bazë Produkt origjinal Fuego.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Udhetimi Sinbo SK-7371
Asnjë vlerësim

Ibrik Udhetimi Sinbo SK-7371 Edhe gjate udhetimeve tuaja mund te pergatisni ushimin e femijeve, nje kafe ose nje caj  Ibrik i cili meret kudo me vete dhe ngroh ujin nepermjet lidhjes qe ofron me makinen  Material inox nde... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego T-907A
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-907A Fuqia: 1850 - 2200W  Kapaciteti 1.7 litra Mbyllje automatike Celes On/off per ndezje dhe fikje Tregues te nivelit te ujit  Rrotullim 360º bazë Produkt origjinal Fuego.... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Braun WK 300
Asnjë vlerësim

Ibrik Braun Modeli: WK 300  Fiket automatikisht nese kapaku nuk eshte mbyllur mire, nuk ka uje dhe nuk eshte... Lexo më shumë

from 5,490.00ALL
at 1 stores
Ibrik Lexical LEK-1406
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Lexical modeli LEK-1406 Kapaciteti i ujit qe mban 1.8 litra Me tregues te nivelit te ujit. Me rrotullim te kordonit 360 grade  Fuqia e ibrikut eshte 2200 W Aksesori i nevojshem ne kuzhinen tuaj per te ... Lexo më shumë

from 2,590.00ALL
at 1 stores
Ibrik Adler AD 1244
Asnjë vlerësim

Ibrik Adler AD 1244 Me kapaciteti 2.5L Fuqia e ibrikut eshte 2000 W Elementi i ngrohjes se ujit eshte i fshehur Me treguesper te vezhguar nga jashte nivelin e ujit... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik qelqi ETA Crystela 6153
Asnjë vlerësim

Ibrik qelqi ETA Crystela 6153 ETA Crystela eshte nje ibrik elektrik i i perbere nga qelqi i paster Ajo permban nje dizajn shume te bukur me ndriçim LED te brendshem blu Ibriku permban nje sistem mbylljeje automatik kur u... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Braun WK 500
Asnjë vlerësim

Ibrik uji Braun Modeli: WK 500 Ngjyra: E zeze pesha: 1.4 kg Dimensione: 20 x 19.5 x 29 cm Kapaciteti: 1.6 litra Fuqia: 3000 W Voltage: 220 V Temperatura maksimale: 360 ° C Me tregues te nivelit te ujit Fiket a... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego T-807
Asnjë vlerësim

Ibrik Fuego T-807 Fuqia: 1850 - 2200W  Material - plastik i bardhe Kapaciteti 1.7 litra Garancia: 1 vit Mbyllje automatike Celes On/off per ndezje dhe fikje Tregues te nivelit te ujit  Rrotullim 360º bazë P... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 1 stores
Ibrik Philips HD9350/91
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21 Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike Me kapacitet 1.7 litra Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shku... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Ibrik Fuego SB-W18-S62
Asnjë vlerësim

Ibrik i markes Fuego modeli SB-W18-S62 Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional. Me fuqi 2200W, tensioni 220-240V Kapaciteti mbajtes i ujit eshte 1,8 liter. Ibriku ngjyre e gjelber material inoksi dhe plastike Me një konsum m... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores