Filtra
Dyqane
 

IQOS (11 Produkte)

Kabell HDMI 1.4m
Asnjë vlerësim

Kabull HDMI me shpejtesi te larte transferimi High Definiton. Suport edhe per video 3D, 4k Ultra HD Gjatesia... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Mates Aktiviteti W16
Asnjë vlerësim

Mates Aktiviteti W16 Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Ore per Femije Kids Watch
Asnjë vlerësim

Ora Kids Watch eshte nje ore per femije. Ekran: 0.96″ OLED digital display Memorja: 32MB RAM + 32MB ROM SIM Card: Po, micro SIM GSM frekuenca radio: 850/900/1800/1900 Mhz Bateria: 400mAh, e heqshme dhe e rikarikueshme... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Mates Aktiviteti Misfit Link
Asnjë vlerësim

Kontrolloni boten rreth jush! Beni nje selfie, kontrolloni muziken tuaj, avanconi prezantimet tuaja ne slide, ndizni dhe fikni dritat. Misfit Link ju mundeson keto dhe me teper. Misfit Link eshte matesi i pare ne bot... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores
Byzylyk Smart Fitness Tracker
Asnjë vlerësim

Byzylyk Smart Fitness Tracker Lidhet me telefonin tuaj nepermjet aplikacionit Mi Band. Regjistron aktivitetin e perditshem fizik gjate gjithe dites. Llogarit distancen e ecjes dhe konsumin e kalorive. Vibrim smart per ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Tapet per Mouse White Shark WTMP-115
Asnjë vlerësim

Tapet per mouse nga White Shark. I krijuar per ate qe luajne lojrat elektronike. Permasat 137.5 x 67.5 cm

from 3,490.00ALL
at 1 stores
Televizor Hoobart 32” Smart LED HD 32EL615ANDT
Asnjë vlerësim

Televizor Hoobart 32” LED HD  32EL620ANDT Ekran LED me rezolucion  HD 1366 x768 Televizori eshte Smart  Android 7.0 dhe mund te lundroni lehtesisht ne internet duke pare programet qe deshironi. Marres dixhital t... Lexo më shumë

from 19,990.00ALL
at 1 stores
Televizor LG LED 50 Smart
Asnjë vlerësim

TV LG LED modeli 50UK6950PLB.AEE. Garancia 2 vite  Me cilesi 4K ULTRA HD e cila ofron 4 here me shume se Full HD Ekran LED 50" ku cilesia e shikimit eshte teper e larte  Ne brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Televizor LG LED 43LK5100PLA.AEE
Asnjë vlerësim

Televizor i markes LG 43" modeli 43LK5100PLA.AEE Me cilesi te larte te figures, ngjyra dinamike, LED dhe rezolucion Full HD 1920x1080p Dizajn modern dhe elegant Marres DVB-T2 / C / S2 Dalej optikale/HDMI/U... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Adaptor me antene Platinet per TV HDMI
Asnjë vlerësim

Adaptor me antene Platinet per TV HDMI Shiko filma, foto apo vidio online nga telefoni, tableti apo televizori yt. Fale kesaj pajisjeje eshte e mundur dhe pa asnje fishe bezdisese. Version 4.0 Sistem operativ: Linux. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Antene e Brendshme + Perforcues
Asnjë vlerësim

Antene e brendshme per televizor+Perforcues Fale perforcuesit do te keni sinjal me te forte. Antena mund te perdoret edhe pa perforcuesin. Modeli Freeview 25DB Merr kanale dixhitale dhe HDTV Dizenjo inovative, e ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores