Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Jastek dekorues (27 Produkte)

Ore me alarm e rrotullueshme roze
Asnjë vlerësim

Ore me alarm e rrotullueshme roze Miniso

from 872.00ALL
at 1 stores
Mister Bart`s ne forme Luani
Asnjë vlerësim

Mister Bart's ne forme Luani Kjo kukull e vecante ne forme Luani do pak dashuri dhe perkujdesje nga ju te dashur miq Heren e pare ju do e fusni ne nje ene me uje per rreth 15 minuta,me pas do e nxirrni dhe do e vendosni ne a... Lexo më shumë

from 500.00ALL
at 1 stores
Kornize Love
Asnjë vlerësim

Kornizë dekorative me 4 vende per foto Gjatësia x Lartësia e fotografisë: 10x15 cm 10x10 cm Me kornize anesore te bardhe dhe xham... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Glob magnetik 6 inch
Asnjë vlerësim

Glob magnetik me diameter 15cm Diametri i bazes 19 cm Ufo Maglev per te dekoruar shtepine apo zyren tuaj Me nje pjate ne pjesen e poshtme e cila ofron magnet dhe i jep mundesine globit te qendroje ne ajer Gjate kohes... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Leter Rolo me Viza 70x150Cm
Asnjë vlerësim

Rul paketimi per dhurata Permasa: 70x150Cm Materiali: Qese

from 59.00ALL
at 1 stores
Glob Dekorativ me Magnet 7.62 cm
Asnjë vlerësim

Glob dekorativ me magnet Ne forme te rrumbullaket me diameter 7.62cm  Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj Me drita LED qe do te ndricojne dhomen dhe ti japin asaj nje drite shume te bukur ngjyre te ze... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Jastek Dekorues ne Forme Zemer
Asnjë vlerësim

Jastek Dekorues ne Forme Zemer Shprehni dashurine tuaj me ane te detajeve  Material 100 % poliester dhe... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 1 stores
Kornize Corris
Asnjë vlerësim

Kornize Corris Nje kornize druri me mbiskrimin Home Sweet Home Me 3 korniza te varura me nje fije peri qe ne... Lexo më shumë

from 2,390.00ALL
at 1 stores
Ore Muri Platinet Summer Green
Asnjë vlerësim

Ore Muri Platinet Summer Green Skelet ne ngjyre te bardhe dhe fushe te gjelber. Termometer: -30° deri ne 50° C Hygrometer: nga 0 ne 100 Baterite e perfshira.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatik Pinotti Home Perfume
Asnjë vlerësim

Aromatik Pinotti Home Perfume Aromatizues per ambjente te brendshme, me aroma te ndrsyhme. Per ajer gjithmone... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Glob Dekorativ Atlas Mag-Lev 15 cm
Asnjë vlerësim

Glob dekorativ me magnet Atlas Mag-Lev Ne forme te rrumbullaket me diameter 15 cm  Projektuar si nje dekorues per shtepine apo zyren tuaj Me drita LED qe do te ndricojne dhomen tuaj te ndjenjes apo te gjumit Punon me en... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize Pamela 3Q
Asnjë vlerësim

Kornize Pamela 3Q Nje kornize me 3 foto per dashurine Korniza ka ne perberje tre korniza me te vogla prej druri... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize Royal Coffee
Asnjë vlerësim

Kornize Royal Coffee Kornize "Espresso", e cila indentifikon me se miri kafedashesit. Nje dhurate e kendshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize me Forme Dritareje "Varazze Blue"
Asnjë vlerësim

Kornize me Forme Dritareje "Varazze Blue" Korniza eshte gjithmone nje dhurate speciale per te ruajtur kujtimet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Aromatizues Ambjenti me Shkopinj 100 ml
Asnjë vlerësim

Aromatizues ambjenti vajor me shkopinj per ambjentin Vjen ne shishe rrethore me aroma te ndryshme sipas deshires  Shkopinjte bejne te mundur leshimin e aromes ne te gjithe ambjentin  Sasia eshte 100 ml ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Shtroje Dere Welcome
Asnjë vlerësim

Shtroje dere per deren  Me mbishkrim Welcome dhe me permasa 40x60 cm  Materiali eshte gome e posacme per te qene e qendrueshme ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kornize Shake Frame Heart
Asnjë vlerësim

Kornize me zemra te vogla qe levizin Ne forme katrore material plastike Mund te vendosni foton me te dashurin tuaj Permasat e fotos jane 10x15 cm Nje ide mjaft e mire dhurate  Printimi i fotos eshte i perfshire ne cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Kornize Shake Frame Heart