Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Kabllo (3 Produkte)

Kabell HDMI 1.5m
Asnjë vlerësim

Kabell Hdmi, versioni 1.4 Te pershtatshme per PC ,DVD, PS3 ,TV ,Tablet si dhe cdo pajisje tjeter qe suporton porte hdmi. Cilesi e larte transmetimi audio dhe video. Dizanj kabllor i thjeshte dhe gjatesia e kabullit eshte 1.5 m... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Adaptor CC Plantronics QD to Dual 3.5mm
Asnjë vlerësim

Kabllo adaptor i markes Plantronics Ky kabllo ju mundeson lidhjen e kufjeve me PC ose MAC nepermjet paketes se zerit (Sound Card) qe kompjuteri juaj ka Kabulli ka dy fisha 2 x 3.5mm jack qe lidhen me kompjuterin Tani mu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Adaptor CC Plantronics HIS Avaja
Asnjë vlerësim

Kabllo adaptor i markes Plantronics Ky kabllo ju mundeson lidhje e drejteperdrejte te kufjeve me telefonin Nuk ju duhet te perdorni me amplifikatore Perdorimi i kabllos do tju kurseje para si dhe nuk do tju duhet me te ko... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores

Kategori të lidhura

Adaptor CC Plantronics HIS Avaja