Filtra

Kamera Sigurie (133 Produkte)

Kamer Sigurie DH-HAC-HDW1220GP 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kameren 2MP per sigurimin e mbrojtjen tuaj e vendit perreth jush. Ne dyqanin tone online do te gjeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-HDW1500EMP-A 5MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamer 5MP me performance Full HD per te siguruar ambientin e jashtem e te brendshem. E rrotullueshme me nje kend pamje 98°. Mundeson pamjen e qarte dhe te paster te imazhit edhe gjate nates per shkak te ndricim... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-HDW1100EMP-A 1MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamer 1 MP me performance te larte HD per te siguruar ambientin dhe veten tuaj. E rrotullueshme me nje kend pamje 91.6°. Pamje e qarte dhe e paster e imazhit dhe videos edhe gjate nates per shkak te ndricimit LED k... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-ME2241CP-W 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kameren 2 MP me wireless dhe sensore alarmi per te siguruar ambientin tuaj te jashtem ose te brendshem... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie IPC-C26E 2MP
Asnjë vlerësim

Bli kamera sigurie e sisteme alarmi per te rritur sigurine ne ambientin qe ju rrethon. Kamerat e serise Dahua Consumer jane dizajnuar me kujdes te veçante per të thjeshtuar konfigurimin dhe funksionimin. Ne kombinim ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-LC1220TP-TH 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kameren 2MP full HD e cila eshte me sensor lageshtie dhe temperature. Per nje ambient me te siguruar... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-IPC-HFW2320R-ZS 3MP
Asnjë vlerësim

Bli online Kamera sigurie 3MP Dahua. Kamera IR Megapixel jep një rezolucion 3MP me nje lente motorike prej 2.7 mm - 12 mm. Filtri IR e ben pamjen dite/nate me nje ndricim LED duke dhene nje pamje te imazhit te qarte dhe m... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-LC1200SLP-W 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kameren e sigurise 2 MP me wifi dhe alarm ne distance deri ne 100 m ne hapesire dhe pa interference.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigure IPC-B2A30P-Z 3MP
Asnjë vlerësim

Bli online Kamera sigurie 3 MP te serise Dahua. Per nje mbrojtje dhe survejim te ambientit te brendshem e te jashtem. Mundeson rrotullisjen e imazhit, tipar i cili lejon qe imazhi i kameres te rrotullohet ne shtesa 9... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-ME1400BP-PIR 4MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamera 4MP me sensor levizje per te siguruar ambientin e jashtem ose te brendshem. Kendi i identifikimit eshte deri ne 10m,110°. Performance e larte e cilesore, pamje e qarte dhe e sakte e imazhit e videos. Mbrojtje IP... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamera Sigurie DH-IPC-HFW2320RP-ZS-IRE6 3MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamer sigurie te serise Dahua 3 Megapixel. Mundesim i sigurise dhe mbrojtjes se shtepise, dyqanit, ambientit e vetes tuaj. Lentet e perdorura te motozoomit me gjatesi 2,7 ... 12 mm lejojne rregullimin e kend... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-ME1200BP-PIR 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamera 2MP Full HD me sensor levizje per te siguruar ambientin e jashtem ose te brendshem. Kendi i identifikimit eshte deri ne 10m,110°. Jep performance te larte e cilesore me pamje te qarte dhe te sakte te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamera Sigurie HAC-HDBW2601RP-Z-DP 6MP
Asnjë vlerësim

Bli kamera e sisteme sigurie per ambientin tuaj. Sistemi HDCVI me kameren 6MP ju garanton nje cilesi te larte te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-HDW2802TP-Z-A-DP 4K
Asnjë vlerësim

Bli online kamer me rezolucion maksimal 4K me sensor levizje e cila eshte ideale per ambiente te jashtme ose te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie DH-HAC-HDW2802T-A 4K
Asnjë vlerësim

Bli online kamer full HD me rezolucion maksimal 4K e cila eshte ideale per ambiente te jashtme ose te brendshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-HDBW2802RP 4K
Asnjë vlerësim

4K Starlight HDCVI IR Dome Camera > Starlight, 120dB True WDR, 3DNR > Max. 4K resolution > HD/SD switchable > Audio in interface > 3.6mm fixed lens (2.8mm optional) > Max. IR length 30m, Smart IR > IP67, IK10, DC12V±30... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-HDW1200LP 2MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamer 2 megapixel per sigurimin dhe mbrojtjen e ambientit si shtepi,zyre,dyqan etj. Pjese e serise Dahua... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-HDBW2802RP-Z 4K
Asnjë vlerësim

4K Starlight HDCVI IR Dome Camera > Starlight, 120dB True WDR, 3DNR > Max. 4K resolution > HD/SD switchable > Audio in interface > 3.7-11mm motorized lens, Angle of View H: 112°~46° > Max. IR length 30m, Smart IR > IP... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamera Sigurie DH-HAC-HDBW2221RP-Z 2.1MP
Asnjë vlerësim

Bli online kamera 2.1 MP Dahua me per te siguruar e mbrojtur ambientin tuaj te jashtem e te brendshem si zyre, biznes projekte qe kane pune multifunksionale. Me lente motorike 2.7-12mm qe lejon zmadhimin e zvogelimin e i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kamer Sigurie HAC-HDBW2601RP-Z-DP 6MP
Asnjë vlerësim

6MP WDR HDCVI IR Dome Camera > 120dB True WDR, 3DNR > Max. 6MP resolution > HD/SD switchable > Audio in interface > 2.7-13.5mm motorized lens, Angle of View H: 88°~24° > Max. IR length 30m, Smart IR > IP67, IK10, AC24V/DC12V�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores