Filtra
Çmimi
3,990.00ALL 5,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Dyqane
 

Kamera WiFi (2 Produkte)

Kamera wifi 1080p INQMEGA
Asnjë vlerësim

Kamera wifi 1080p INQMEGA Kontrollo shtepine apo zyren tuaj nga tableti, telefoni apo kompjuteri. Instalim i shpejte dhe i thjeshte. Ju mund te levizni kendin e kameras neprmjet smartphonit tuaj 355 Grade Sensor smar... Lexo më shumë

from 5,990.00ALL
at 1 stores
Kamera wifi 1080p INQMEGA+Karte memorie 32GB
Asnjë vlerësim

Kamera wifi 1080p INQMEGA Kontrollo shtepine apo zyren tuaj nga tableti, telefoni apo kompjuteri. Instalim i shpejte dhe i thjeshte. Ju mund te levizni kendin e kameras neprmjet smartphonit tuaj 355 Grade Sensor smar... Lexo më shumë

from 3,990.00ALL
at 1 stores