Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Kamping & Alpinizëm (15 Produkte)

SET Cader Kampingu +Dyshek Intex + Jastek Intex
Asnjë vlerësim

SET Cader Kampingu + Dyshek Intex + Jastek Intex 1- Cader kampingu me permasa 200x200x140 cm E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres Montohet dhe cmontohet lehteisht Materiali eshte elasti... Lexo më shumë

from 4,190.00ALL
at 1 stores
Karrige Portative 45x40x80 cm
Asnjë vlerësim

Karrige Portative 45x40x80 cm Do te kete gjithmone nje vend per ju kudo qe ju te ndodheni  Karrige e cila paloset lehtesisht fale struktures metalike dhe mekanizmit qe mundeson mbylljen/hapjen e saj  Pjesa ulese... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Cader Kampingu 180 x 180 x 140
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Cader kampingu me permasa 180 x 180 x 140 cm E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres Montohet dhe cmontohet lehteisht Materiali eshte elastik dhe tekstil me fije fi... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Dyshek Plazhi Intex Cool Guy
Asnjë vlerësim

Dyshek me emoji nga Intex Cool guy me ngjyre te verdhe. Me permasa 68" x 10.5" / 173x27cm           Per femije dhe te rritur shume i pershtatshem per ditet e nxehta ne pishina apo plazh  Material vinyl shume cile... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Dyshek Plazhi Watermelon Island
Asnjë vlerësim

Dyshek plazhi i markes Intex Per te rritur dhe femije Me ngjyra dhe nje imitim origjinal i shalqirit I... Lexo më shumë

from 2,790.00ALL
at 1 stores
Dyshek Kolltuk Intex 68564
Asnjë vlerësim

Dyshek Kolltuk Intex me nje dizaj te vecant dhe teper komod ku mund te mbeshtesni edhe këmbë. Materiali i tij i qëndrueshëm është rezistent ndaj konsumit, duke e bërë të përshtatshme edhe për ambjentet e brendesh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek me Ajer Intex 152x203x25 cm 64759
Asnjë vlerësim

Intex 64759 Air Downy Classic me teknologji të teknologjisë së fibrave Dyshek me ajer i markes Intex 64759. Fale teknologjis së fibrave e ben ate me komod dhe me stabilitet të përmirësuar dhe me nje siperfaqe te b... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek me Ajer Intex 191 x 137 x 25 cm
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer i markes Intex modeli 64758 Material cilesor PVC dhe i papershkueshem nga uji Për ambiente te jashtme ose te brendshme Praktik dhe mund te transportohet lehtesisht dhe mund ta merrni pa problem neper kam... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Sleeping Bag
Asnjë vlerësim

Dyshek praktik portativ, ne te cilin futesh brenda I rehatshem dhe nuk do te shqetesoheni per mbulesen Material i papershkrueshem nga uji dhe rezistent ndaj lageshtires Zinxhire ne te dy anet qe lejon hapjen dhe mbylljen e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek me Ajer 185x80x55 cm
Asnjë vlerësim

Dyshek me ajer shume i thjeshte dhe praktik Ka permasa 185*80*55cm dhe mund te mbaje 2-3 persona Përparësia më e madhe e këtij produkti është dizajni portativ. Është vetëm 1kg dhe ka nje cante te posacme per pak... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Plazhi Intex Mega Duck
Asnjë vlerësim

Komardare ne forme rosaku e markes Intex Shijoni ditet e pushimeve ne plazh ose pishina Pushoni ne ishullin... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Fjetje per Kamping 200x70cm
Asnjë vlerësim

Dyshek praktik portativ, ne te cilin futesh brenda I rehatshem dhe nuk do te shqetesoheni per mbulesen Material i papershkrueshem nga uji dhe rezistent ndaj lageshtires Zinxhire ne te dy anet qe lejon hapjen dhe mbylljen e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Plazhi Intex Pizza
Asnjë vlerësim

Dyshek plazhi i markes Intex Ne formen e nje cope pice per femije dhe te rritur Per te gjithe ata qe adhurojne pizzat Një dyshek ideal për t'u çlodhur në ujë me shumë stil  Prodhuar tërësisht... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Plazhi Intex Saeshell Island
Asnjë vlerësim

Dyshek plazhi Intex Saeshell Island Me ndenjese per te vendosur koken  Shume praktike dhe e rehatshme per pishina ose plazh Matrial vinyl me permasat 191x191x25 cm... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Dyshek Plazhi Intex King Cool
Asnjë vlerësim

Dyshek Plazhi i markes Intex me mbeshtetese Material rezistent vinyl dhe anti-alergjik Dysheku ka nje hapsire... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores