Filtra
Çmimi
1,990.00ALL 3,290.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Karikues Laptopi (3 Produkte)

Karikues Laptopi Universal A-901
Asnjë vlerësim

Karikues universal per laptopin, A-901. Zgjedh automatikisht voltazhin e kerkuar. Fuqia 90W. Input 100V-240V / 1.8A max. Tensionet e daljes dhe rryma: 15 - 19.5V / 4.6 - 6A (15V / 6A, 16V / 5.6A, 18.5V / 4.8A, 19V / 4.... Lexo më shumë

from 3,290.00ALL
at 1 stores
Karikues Laptopi Dell 19.5V 3.34Ah
Asnjë vlerësim

Karikues Laptopi Acer 65w   19.5V   3,34Ah Output: 19.5V 3.34Ah

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Karikues Laptopi Lenovo L-45W
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Karikues Laptopi Lenovo 45w 20V 2.25Ah Output: 20V 2.25Ah

from 2,190.00ALL
at 1 stores