Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Karrige për ngrënie (17 Produkte)

Pali Karrige per Ngrenie + Relax
Asnjë vlerësim

Karrige per Ngrenie PALI ne 3 modele (1 Jungle, 2 farm, 3 city cars) Nje karrige per te terhequr vemendjen e femijes  Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e deshiruara  Ofron komoditet, rehati si dhe sig... Lexo më shumë

from 43,900.00ALL
at 1 stores
Karrige per Ngrenie MAXI
Asnjë vlerësim

Karrige per Ngrenie Maxi  Nje karrige e dizenjuar per te terhequr vemendjen e femijes Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e deshiruara  Ofron komoditet, rehati si dhe siguri per femijen tuaj fale rripav... Lexo më shumë

from 6,490.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige per Ngrenie SWEETY
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie e markes Chipolino modeli Sweety. Kjo karrige e lartë është e përshtatshme për fëmijët të cilët mund të ulen vetëm pa ndihmë dhe me peshë deri në 15 kg. Sedilje e rehatshme e gjerë dhe e mbus... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige per Ngrenie 3 ne 1 CLASSY
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie 3  ne 1 e markes Chipolino modeli Classy. Kjo karrige e lartë është e përshtatshme për fëmijët, të cilët mund të ulen vetëm pa ndihmë, me peshë deri në 15 kg. Ekzistojnë 3 mënyra për të... Lexo më shumë

from 14,990.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige per Ngrenie Campione S2300
Asnjë vlerësim

Cam karrige per ngrenie i pershtatshem per bebet nga 6 deri ne 36 muaj. Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne... Lexo më shumë

from 13,941.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige Per Ngrenie Pappananna S2250
Asnjë vlerësim

Karrige ngrenie per femije shume praktike ne perdorim. Lehtesisht e rregullueshme dhe mund ti jepet pozicioni ne te cilin femija ndihet me rehat. Mbeshtetesja eshte e rregullueshme ne 4 pozicione te ndryshme, per femije... Lexo më shumë

from 11,421.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige Per Ngrenie Smarty Pop S333
Asnjë vlerësim

Karrige ngrenie mund te pershtatet ne lartesi apo pozicione te ndryshme dhe me mbushje te bute per rehatine e femijes.  Fiksohet ne karrige keshtu femija mund te ulet bashke me ju ne tryeze. Karrige per ngrenie vje... Lexo më shumë

from 5,931.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige per Ngrenie Istante S2400
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie e pershtatshe per bebet nga 6 deri ne 36 muaj. Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 9-36 muaj ne formen e "karriges". Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtat... Lexo më shumë

from 21,231.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige per Ngrenie Gusto S2500
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie e pershtatshme per bebet nga 0 deri ne 36 muaj. Nga 0- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 6-36 muaj ne formen e "karriges". Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtats... Lexo më shumë

from 19,701.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige per Ngrenie Istante Soft S2400
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie e pershtatshme per bebet nga 6 deri ne 36 muaj. Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 9-36 muaj ne formen e "karriges". Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtats... Lexo më shumë

from 18,621.00ALL
at 1 stores
Cam Karrige per Ngrenie Mini Plus S450
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie mini me mbushje te plote dhe teper te rehatshme.  Femija do ndihet shume rehat dhe shume i sigurte. Mosha e përdorimit: ideale për një fëmijë të moshave 6 dhe 36 muaj dhe mund të qëndrojë ... Lexo më shumë

from 8,361.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige per Ngrenie Master Chef (BLUE)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karrige per Ngrenie Master Chef * Karrige ngrenie e larte e pershtatshme per femijet te cilet mund te ulen vete pa patur nevoje per ndihme ne peshen deri ne 15 kg * Me ndenjese te gjere per te siguruar qe fem... Lexo më shumë

from 16,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karrige per Ngrenie 3 ne 1 Rotto
Asnjë vlerësim

Chipolino karrige per ngrenie Rotto 3 ne 1 i pershtatshem per femije deri ne 15 kg Kjo karrige e lartë është e përshtatshme për fëmijët të cilët mund të ulen vetëm pa ndihmë. Ekzistojnë 3 mënyra për të për... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Karrige per Ngrenie Idea S334
Asnjë vlerësim

Kjo karrige mund te pershtatet ne  lartesi apo pozicione te ndryshme.  Mund te montohet dhe ne karrike... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Mbulese Per Karrige Ngrenie Soffice IM230001
Asnjë vlerësim

Mbulese per Karrige Ngrenie me dizenjo te ndryshme dhe shume praktike. Pastrohet shume lehte. E pershtatshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lorelli Karige per Ngrenie BonBon
Asnjë vlerësim

Karrige per ngrenie BonBon me veshje PVC per nje pastrim te lehte dhe me 5 rripa sigurie. Komode dhe praktike, kjo është karrigia ideale për zgjedhjen e së cilës fëmija juaj me siguri do të kishte thënë "Bravo!".... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Chipolino Karrige per Ngrenie 2 ne 1 WOODY
Asnjë vlerësim

Chipolino karrige per ngrenie Woody i pershtatshem per femije deri ne  15kg Nje karrige teper komode me mbulese lekure teper cilesore. Mund te perdoret edhe si karrige e vogel, pas heqjes se kembeve prej druri. Siguria esh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores