Filtra

Karroce (26 Produkte)

Chipolino Karroce 2 ne1 + Ndenjese per Automjete Malta
Asnjë vlerësim

Seti Chipolino do tju ndihmoje te beni shetitje dhe udhetime te rehatshme bashke me femijen Seti permban karrocen 2 ne 1 si dhe ndenjesen per automjete 1. Karroca per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Chipolino, modeli M... Lexo më shumë

from 44,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce Havana 2 ne 1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karroce Havana 2 ne 1 * Karrocat per femije 2 ne 1 Chipolino Havana jane karroca moderne dhe praktike qe mund te mbahen edhe ne dore (per te porsalindurit) * E pershtatshme per te porsalindurit dhe ... Lexo më shumë

from 20,990.00ALL
at 1 stores
Sogni D`oro Karroce Teke
Asnjë vlerësim

Karroce per femijet e moshave 0-36 muajsh, e markes Sogni D'oro Karroca ka mbulesen e kembeve dhe nje çante per mamate Platforma e karroces vendoset ne pozicione te ndryshme sipas rehatise se femijes Streha e siperme te le... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Cam Karroce 3 Ne 1 Combi Tris 784015
Asnjë vlerësim

Karroce set per femijet e markes Cam. E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh. Per moshat 0-12 muaj... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Lorelli Karroce Trek
Asnjë vlerësim

Lorelli Karroce Trek  Karroce per femijet me 4 rrota e markes Lorelli Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete E sigur... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Karrocë Dyshe Optimum
Asnjë vlerësim

Karrocë dyshe Optimum në Ofertë Perfekte e komode + aksesor dhuratë. Mbështetje e rregullueshme e karrocës → Mbështetje e fëmijës në karrocë është e manovrueshme nga ku mund te bëhet edhe krevat edhe ndenjëse... Lexo më shumë

from 18,390.00ALL
at 1 stores
Karroce Zeta Engling
Asnjë vlerësim

Karrocë City Engling Peshë super e lehtë. Vetëm 6.3 kg E manovrueshme, komode e fleksibël. Opsionet e karrocës → Peshë super e lehtë → Mbështësja e fëmijës në karrocë e manovrueshme nga ku mund t�... Lexo më shumë

from 6,000.00ALL
at 1 stores
Karrocë I Safe Triple
Asnjë vlerësim

Karrocë, I Safe, fleksibël, e lehtë + komode në manovrim. → Mbulesë shiu trasparente → Mbështetëse e rregullueshme e karrocës nga ku mund të bëhet edhe krevat. → Kapotable. → Gomat të paisura me amor... Lexo më shumë

from 8,935.00ALL
at 1 stores
Karroce Optimum
Asnjë vlerësim

Karrocë për fëmijët e moshës 0 muja e sipër. E përshtashme për të gjitha stinët. Opsionet e karrocës. → Mbështetje e fëmijës në karrocë është e manovrueshme nga ku mund te bëhet edhe krevat edhe ndenjëse... Lexo më shumë

from 16,800.00ALL
at 1 stores
Karrocë Dyshe Lily Friends
Asnjë vlerësim

Karrocë 2-she komode për femijë në ofertë → Mbështetje e rregullueshme e karrocës → Modaliteti: krevat / karrige → Mbulesë shiu trasparente rezistente e cilësore → Kapotable. → Karroca hapet ... Lexo më shumë

from 18,390.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce Coco
Asnjë vlerësim

Karroca e markes Chipolino modeli Coco eshte zgjedhja ideale per nenat, permasa dhe peshen e tij e ben ate teper praktike per shetitjet me te vegjelit tuaj. Karroca është e përshtatshme për foshnje të moshës 6+ muaj d... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce April 0+
Asnjë vlerësim

Pershkrimi:  Karroca teper praktike dhe komode per femijet tuaj e markes Chipolino  Karroca është e përshtatshme për foshnje të porsalindura dhe fëmijë deri në 22 kg  Kornizë e lehtë; Palosje e ... Lexo më shumë

from 8,490.00ALL
at 1 stores
Cam Karroce 3 Ne 1 Fluido Easy 877019
Asnjë vlerësim

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam. Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet. Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur... Lexo më shumë

from 54,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce 3 ne 1 Elite
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karroce 3 ne 1 Elite Set 3 ne 1 me ndenjese per karroce ndenjese dyshek dhe sedilje per ne makine E pershtatshme per te porsalindurit apo femijet me peshe deri ne 22 kg Teper e lehte dhe e manovrueshme ... Lexo më shumë

from 49,990.00ALL
at 1 stores
Set Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karroce 3 ne 1 Elektra * Karroca Elektra e koleksionit 2020 qe kombinon inovacionin me dizajnin qe bie ne sy me funksionet dhe diversitetin e pajisjeve * E pershtatshme per femijet e porsalindur... Lexo më shumë

from 64,990.00ALL
at 1 stores
Chipolino Karroce Zara 3 ne 1
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Chipolino Karroce Zara 3 ne 1 Karroce Zara 3 ne 1: ndenjese serxholino dhe karroce ne nje produkt te vetem Ndenjesja eshte e pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh ne peshe deri ne 22 kg Serxholino eshte e pershta... Lexo më shumë

from 42,990.00ALL
at 1 stores
Pali Karroce Tre.9
Asnjë vlerësim

TRE.9 është karroca më e fundit kompakte e markes Italiane Pali Ultra e lehte vetem 3.9 kg, e ben ate teper praktike dhe te manovrueshme ne qytet. Me nje strukture alumini, dhe me mbyllje qendrore. E pershtatshme per... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Karroce Twin Flip
Asnjë vlerësim

Nje karroce e vecante per binjaket tuaj me 12 rrota, e markes Cam. Me dy hapsira te bollshme ku secili femije... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pali Karroce Connection 4.0
Asnjë vlerësim

Shkathtësi, lehtësi dhe përshtatshmëri. Connection 4.0 ka të gjitha elementet për të shoqëruar fëmijën tuaj nga lindja deri në femije me peshe 15kg. Eshtë një karrocë e lehtë, e palosshme me vetem një dorë,me... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Cam Karroce 3 Ne 1 Telaio Dinamico Up + Mod Smart
Asnjë vlerësim

Karroce per femijet me 4 rrota, e markes Cam. Perfshin koshin per bebe, koshin i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesen kur femija eshte me i madh si dhe mbulesen per kembet. Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtu... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores