Filtra
Çmimi
25,160.00ALL 68,900.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

KARTA GRAFIKE (5 Produkte)

Karte grafike MSI Radeon RX 5700 XT MECH OC, 8GB GDDR6
Asnjë vlerësim

Kjo kartelë grafike nga MSI lidhet përmes ndërfaqes PCLe 4.0 x 16. Ka frekuencë bazë 1670... Lexo më shumë

from 52,550.00ALL
at 1 stores
Kartel grafike MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC, 8GB GDDR6
Asnjë vlerësim

Kjo është një kartel jashtëzakonisht e fuqishme e videolojrave. Kjo ju lejon të luani... Lexo më shumë

from 68,900.00ALL
at 1 stores
Kartel grafike ASRock Radeon RX 5500 XT Challenger D 8G OC, 8GB GDDR6
Asnjë vlerësim

Kjo është një kartel grafike e lojrave me performancë të lartë nga ASRock.... Lexo më shumë

from 30,430.00ALL
at 1 stores
Kartel grafike MSI GeForce GTX 1650 SUPER GAMING X, 4GB GDDR6
Asnjë vlerësim

Kjo është një kartel grafike e fuqishme e lojrave. Kërkon një slot PCIe 3.0 x16 për... Lexo më shumë

from 27,550.00ALL
at 1 stores
Kartë grafike, GeForce GTX 1050 Ti OC
Asnjë vlerësim

Kjo kartë grafike përdorë arkitekturën e re të NVIDIA Pascal dhe ofron frekuenca prej... Lexo më shumë

from 25,160.00ALL
at 1 stores