Karta Memorie (118 Produkte)

Karte Memorie SanDisk Ultra 32Gb
Asnjë vlerësim

Ideale për smartphone dhe tableta premium me bazë Android Shpejtësia e transferimit deri në 80 MB / s Klasa 10 për regjistrimin dhe riprodhimin e videos me HD të plote. Kundra ujit, prove temperature, rrezezh X dhe m... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 3 stores
Karte Memorie Extreme Pro SDXC UHS-I 90 MB/s 32GB
Asnjë vlerësim

Bli tani online karten SanDisk Extreme PRO. Prodhuar per pajisjet qe suportojne SD. Ajo mund te regjistroj ne Full... Lexo më shumë

from 2,500.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme Pro SDHC 64GB - 300MB/s UHS-II SDSDXPK-064G-GN4IN [14446]
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie SDHC dhe SDXC UHS-II super të shpejta me shpejtësi shkrepje deri në 260 MB / s. Maksimizoni efikasitetin e rrjedhës së punës me shpejtësi transferimi deri në 300 MB / s. Shpejtësi ek... Lexo më shumë

from 17,290.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme MicroSDXC 256GB +SD Adapter + Rescue Pro Deluxe 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [16973]
Asnjë vlerësim

Porosit Online karte memorie me shpejtësi leximi deri në 160MB / s për të kursyer kohë duke transferuar imazhe dhe video 4K UHD. Kërkon pajisje të pershtatshme të afta për të arritur shpejtësi të tilla. Shpejtësi shkr... Lexo më shumë

from 13,490.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme Pro SDHC 32GB - 300MB/s UHS-II SDSDXPK-032G-GN4IN {14431}
Asnjë vlerësim

Blini online Karte memorie SDHC dhe SDXC UHS-II super të shpejta me shpejtësi deri në 260 MB / s. Maksimizoni efikasitetin e rrjedhës së punës me shpejtësi transferimi deri në 300 MB / s. Shpejtësi ekstreme për të... Lexo më shumë

from 13,290.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme SDXC Card 256GB 150MB/S V30 UHS-I U3 [17065]
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie 256GB me shpejtesi xhirimi qe arrin deri në 70MB / s dhe shpejtesia e transferimit deri në 150MB / s . E perkryer për xhirimin e videos 4K UHD dhe fotografise se regjimit vijues sekondar. Mb... Lexo më shumë

from 10,790.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Extreme Pro SDXC Card 128GB - 170MB/S V30 UHS-I U3 [17032]
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie me shpejtesi te fotografise deri ne 90 MB/s dhe shpejtesi te transferimit deri në 170MB/s (kërkon një pajisje te pershtatshme te afte per te arritur shpejtesi te tilla, siç eshte lexuesi ... Lexo më shumë

from 9,290.00ALL
at 2 stores
Karte Memorie Sandisk Extreme Pro MicroSDXC 128GB 170/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 SDSQXCY-128G-GN6MA {16981}
Asnjë vlerësim

Bli online karte memorie sandisk extreme pro microSDXC 128GB 170/90 MB/s. Ndërtuar për kushte ekstreme rezistente ndaj temperaturës, ndaj ujit, ndaj shokut dhe ndaj X-Ray. Ofron regjistrim dhe riprodhim video HD 4 Ultra dhe të... Lexo më shumë

from 8,090.00ALL
at 2 stores
Extreme SDXC CARD 128GB 150MB/S V30 UHS-I U3 [17062]
Asnjë vlerësim

Compatible Model: Universal Brand: SanDisk Features: High Capacity High Speed Compatible Brand: For Universal... Lexo më shumë

from 6,190.00ALL
at 2 stores
Extreme MicrosDXC 128GB +SD Adapter +Rescue Pro Deluxe 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [16968]
Asnjë vlerësim

Brand: SanDisk Format: microSDXC Compatible Model: Universal Compatible Brand: Universal Speed Class: Class 10... Lexo më shumë

from 6,090.00ALL
at 2 stores
Extreme MicrosDXC 128GB For Action Cams And Drones +SD Adapter 160MB/S A2 C10 V30 UHS-I U3 [17071]
Asnjë vlerësim

Format microSDXC Compatible Brand Universal Speed Class UHS Speed Class 3 Weight 0.5g Storage Capacity 128GB

from 5,790.00ALL
at 2 stores
Extreme Pro SDXC CARD 64GB - 170MB/S V30 UHS-I U3 [16929]
Asnjë vlerësim

Projektuar për pajisjet SD që mund të kapin video Full HD, 3D dhe 4K. Karta e kujtesës 64 GB Extreme PRO UHS-I SDXC nga SanDisk ka një kapacitet prej 64 GB, është e përputhshme me autobusin UHS-I , dhe përmban një vler... Lexo më shumë

from 4,990.00ALL
at 2 stores
Sandisk Extreme Pro microSDXC 64GB 170/90 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 SDSQXCY-064G-GN6MA {16979}
Asnjë vlerësim

SanDisk Extreme PRO MicroSDXC 170MBs Klasa 10 me adaptor SD 64 GB ka shpejtësi ekstreme për transferim të shpejtë, performancën e aplikacionit dhe 4K UHD. Ideale për smartphone tuaj Android, kamera veprimi ose ... Lexo më shumë

from 4,590.00ALL
at 2 stores
Ultra MicrosDXC 64GB + SD Adapter 100MB/S A1 CLASS 10 UHS-I - Imaging Packanging [16149]
Asnjë vlerësim

Kartat e kujtesës Micro SD janë tani një nga llojet më të njohura të kujtesës në përdorim sot. Kjo për shkak të madhësisë së tyre të vogël i bën ata idealë për vegla të vogla të teknologjisë së lartë,... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 2 stores
Extreme SDHC Card 32GB 90MB/S V30 UHS-I U3 [14703]
Asnjë vlerësim

E ndërtuar për të përmbushur kërkesat e fotografëve pasionantë të cilët përdorin kamera të përparuara dhe kamerat HD, Karta e kujtesës Extreme UHS-I SDHC nga 32D nga SanDisk u lejon përdoruesve të përfitojnë n... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 2 stores
Ultra Android Microsdxs 64GB 80MB/S CLASS 10 [16192]
Asnjë vlerësim

Karta e memories SanDisk Ultra MicroSDXC Android 80MB / s UHS-I Class 10 64GB është ideal për smartphone dhe tableta të tjerë të mundësuar nga Android. Shpejtësi ultra e shpejtë për të bërë fotografi më të m... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 2 stores
Sandisk Extreme SDHC 16 GB 90MB/s Class 10 UHS-I U3[13582]
Asnjë vlerësim

Brand:SanDisk Model #:SDSDXNE-016G-SCASE Size:16GB Color:Black Weight:1.00 lbs Product Dimension:1.3 X 0.9 X 0.9... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 2 stores
Sandisk Ultra SDHC 32GB 48MB/s UHS-I Class 10 SDSDUNB-032G-GN3IN [13569]
Asnjë vlerësim

Karta e memorjes 32 GB SanDisk Ultra SDHC 48MB / s UHS-I (Klasa 10) është një zgjedhje e shkëlqyeshme për kamerën tuaj kompakte deri në kamera dhe kamera. Brand: SanDisk Capacity: 32GB... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 2 stores
Ultra Microsdhc 16GB +SD Adapter 98MB/S A1 Class 10 UHS-I - IMAGING PACKAGING [16132]
Asnjë vlerësim

Brand SanDisk Memory Type MicroSD Color Red Hardware Interface MicroSDHC Speed Class Class 10

from 1,090.00ALL
at 2 stores