Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Kasetofon (8 Produkte)

Kasetofon MP3/USB/SD Zappin S6245
Asnjë vlerësim

Kasetofon MP3/USB/SD  Zappin S6245 Kasetofon me Bluetooth per makinen tuaj. Vjen bashke me pultin dhe fishat per instalimin. Features: Dizajn elegant me display LCD Suporton shfaqjen e emrit te kenges ID3 qe eshte d... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B3
Asnjë vlerësim

Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B3 Muzika e mira mund ta shnderrojne nje udhetim te mire ne nje udhetim te... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B4, Black
Asnjë vlerësim

Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B4 Shnderroni çdo udhetim rrugor ne nje udhetim muzikor me kete transmetues Bluetooth FM. Mund te luaje muzike nga smartphone / tableti juaj permes Bluetooth ose direkt nga lista e luajt... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kasetofon Me Bluetooth Rahma Tech RM-46
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kasetofon Me Bluetooth Rahma Tech RM-46 Kasetofon me lidhje Bluetooth per lidhje ne makinen tuaj ne modelin RM-46 Lidhet me bluetooth me smartphone-in tuaj USB dhe karte TF/SD Me ekran Digital Black Mask LCD Me... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B5, Black
Asnjë vlerësim

Mp3 Tellur Modulator Bluetooth FMT-B5, Black Shnderroni çdo udhetim rrugor ne nje udhetim muzikor me kete transmetues Bluetooth FM! Mund te luaje muzike nga smartphone ose tablete permes Bluetooth ose direkt nga... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kasetofon Bluetooth 6295
Asnjë vlerësim

Kasetofon Bluetooth 6295 Kasetofon me Bluetooth per makinen tuaj. Vjen bashke me pultin dhe fishat per instalimin. Features: Dizajn elegant me display LCD Suporton shfaqjen e emrit te kenges ID3 qe esht... Lexo më shumë

from 2,190.00ALL
at 1 stores
Kasetofon MP3/USB/SD Zappin S6082A
Asnjë vlerësim

Kasetofon MP3/USB/SD Zappin S6082A Kasetofon me Bluetooth per makinen tuaj. Vjen bashke me pultin dhe fishat per instalimin. Features: Dizajn elegant me display LCD Suporton shfaqjen e emrit te kenges ID3 qe eshte ... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kasetofon Audiocore AC9600W MP3/ FM/ WMA Bluetooth
Asnjë vlerësim

Kasetofon Audiocore AC9600W MP3/ FM/ WMA Bluetooth Lidhje me USB, Karte memorie MMC dhe hyrje AUX Ekran LCD i ndricuar Porta e perparme USB mund te perdoret edhe per te karikuar telefonin tuaj Funksionon gjithashtu ed... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores