Filtra
Çmimi
240.00ALL 3,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Konvertues (63 Produkte)

Mates Energjie Gembird Prize Power Meter
Asnjë vlerësim

Mates energjie, Gembird Mund te analizoni konsumin e energjise Kurseni energji, kurseni para dhe ruani mjedisin  E lehte per tu perdorur Tensioni i vleresimit: 230 V AC, 50/60 Hz Rryma maksimale e ngarkeses: 16 A Gama e matje... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Gembird RCA 3.5 mm Ster ne RCA Plug Cable,2.5 m
Asnjë vlerësim

Kabell RCA, i markes Gembird Kabell audio me fishe 3.5mm stereo me 2 fisha RCA Gjatesia 2.5 m

from 240.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird VGA Splitter Cable, 0.2 m
Asnjë vlerësim

Kabell VGA splitter, i markes Gembird Kabell VGA splitter me dy ane lidhese HD15F dhe nje HD15M Gjatesia 0.2 m

from 690.00ALL
at 1 stores
Gembird USB-C ne HDMI Adapter
Asnjë vlerësim

Gembird USB-C ne HDMI Adapter Konverton USB C-type mashkull ne pershtates HDMI femer Lejon te dergoni audio-video nga smartphone juaj me porten USB-C  ne nje monitor HDMI, TV ose projektor Punon ne çdo pajisje qe suporton por... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 1 stores
Gembird Adaptor USB 3.0 ne SATA Adapter AUS03
Asnjë vlerësim

Gembird Adaptor USB 3.0 ne SATA Adapter AUS03 Adaptor i cili konverton USB-C ne fole dalese jack  Ndihmon ne aktivizimin e kufjeve me versionet e reja te smartphone-ve ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB-C ne 3-in-1 Charging + VGA + USB3
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird USB-C ne 3-in-1 Charging + VGA + USB3 3 funksione ne 1 artikull te vetem  Me ane te portes USB 3.0 ju mund te lidhni telefonin tuaj dhe te kaloni informacionet qe deshironi Me ane te portes VGA merrni vidi... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB-C Gigabit Network Adapter
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird USB-C Gigabit Network Adapter Adapter i rrjetit Gigabit ne USB C-type Lejon te lidhet me nje rrjet LAN 10/100/1000 Mbps Vendosni pershtatesin ne nje porte USB dhe lidhni anen tjeter te pershtatesit me kabullin ... Lexo më shumë

from 2,690.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB-C ne HDMI Adapter
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird USB-C ne HDMI Adapter Konverton USB C-type mashkull ne pershtates HDMI femer Lejon te dergoni audio-video nga smartphone juaj me porten USB-C  ne nje monitor HDMI, TV ose projektor Punon ne çdo pajisj... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB-C ne DisplayPort Adapter
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird USB-C ne DisplayPort Adapter Konvertues nga USB C-type mashkull ne DisplayPort femer Lejon te dergoni audio-video nga smartphone juaj ne USB-C  me ane te DisplayPort ose anasjelltas Rezolucioni 4K x 2K... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB ne PS/2 Converter Cable, 0.3 m
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird USB ne PS/2 Converter Cable, 0.3 m Konverton porten USB ne dy porta per PS / 2 Suporton dy pajisje... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Gembird USB 2.0 AM ne Type-C Cable 1.8 m
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird me gjatesi 1.8 m E pershtatshme per lidhjen ose karikimin e pajisjeve te ndryshme Kabell USB tipi C - male dhe USB 2AM male... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird High Speed HDMI Extension
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird High Speed HDMI Extension Kabell zgjatues i cili do te ofroje audio / video me cilesi te larte me lidhje Hdmi  Transmetim sinjali dhe transferim te te dhenave deri ne 18 Gigabits / sec Lejon komunikim ... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB ne Bitronics Converter Cable
Asnjë vlerësim

Kabell adaptor Gembird, me gjatesi 1.8 m Jepini jete printerit tuaj te vjeter duke e lidhur me kompjuterin Fishe USB adaptor AM per porten e printerit C36M E pershtatshme per Windows 95/98/2000 / XP / Vista / 7/8... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Gembird USB 3.1 ne Type-C Cable 1.5m
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird me gjatesi 1.5 m E pershtatshme per lidhjen ose karikimin e pajisjeve te ndryshme Kabell male 2xUSB Tipi C... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Gembird USB 3.0 BM ne Type-C Cable 1 m
Asnjë vlerësim

USB 3.0 Micro BM ne kabllo CM Shkalla e transferimit te te dhenave deri ne 600 MBps I pershtatshem per... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird CAT5E FTP 2-Port Surface Mount Box
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird CAT5E FTP 2-Port Surface Mount Box Ndihmon ne shperndarjen e internetit me dy porta dalese te fishes LAN  Permasat jane 60 x 60 x 30 mm ... Lexo më shumë

from 490.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird USB 2.0 Type-C Adapter (CM/AF)
Asnjë vlerësim

Adaptor Gembird Konvertoni USB2.0 tipi C (mashkull) ne tipi A (femer) Shpejtesi e trenferimit te te dhenave eshte... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 1 stores
Gembird USB 3.0 AM ne Micro BM Cable 1.8m
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird me gjatesi 1.8 m E pershtatshme per lidhjen ose karikimin e pajisjeve te ndryshme Kabell male A - male Mini B USB 2.0... Lexo më shumë

from 590.00ALL
at 1 stores
Kabell Gembird Cat. 5E LAN Coupler
Asnjë vlerësim

Kabell Gembird Cat. 5E LAN Coupler Zgjatues i fishes LAN e cila pershtatet per kategorine Cat. 5E  Portat dalese dhe hyrese jane RJ-45F to RJ-45F  Dimensionet jane 48 x 26 x 25.2 mm ... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores
Adaptor Gembird USB 2.0 Type-C Adapter (CM/MicroUSB-F)
Asnjë vlerësim

Adaptor Gembird Konvertoni USB tipi C (mashkull) ne MicroUSB (femer) Shpejtesi e trenferimit te te dhenave eshte 10 Gb/s... Lexo më shumë

from 290.00ALL
at 1 stores