Kopësht (33 Produkte)

Korrese Bari Elektrike MP-LM019
Asnjë vlerësim

Korrese Bari Elektrike MP-LM019 Pajisje ideale per te mirembajtur kopshtin e shtepise tuaj I pershtatshem per perdorim ne nje mjedis urban nga 300 në 800 m2 Te perbere nga material shume cilesore Motorr me induksion ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Zgare per pjekje SJ-BBQ-02
Asnjë vlerësim

Zgare per pjekje  SJ-BBQ-02 Zgare celiku per te pjekur ushqimin. Ne forme kapeseje tek doreza. Permasat: 36,5cm x 28cm x 26,5cm... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Korrese Bari MP-LM025
Asnjë vlerësim

Korrese Bari MP-LM025 Pajisje ideale per te mirembajtur kopshtin e shtepise tuaj  Mund te prisni barin ose ligustrat ne lartesine qe ju deshironi  I pershtatshem per perdorim ne nje mjedis urban  Te perbere nga ... Lexo më shumë

from 9,990.00ALL
at 1 stores
Tuneli Catterpiller 07977
Asnjë vlerësim

Tuneli Catterpiller me 4 ndarje per argetimin e femijeve Mosha e përdorimit 36+ muaj Kapaciteti Mbartës Max35 Kg. Argëtues dhe i sigurt për fëmijë Motohet me lehtesi dhe esht i përshtatshëm për përdorim të brends... Lexo më shumë

from 31,990.00ALL
at 1 stores
Set Kolovarese dhe Rreshqitese per Femije 06161
Asnjë vlerësim

Nje qender e vertet aktivitetesh me rrëshqitese dhe kolovarese per argetimin e femijeve Disponon edhe nje kosh basketbolli. E pershtateshme per femije te moshave 12 muaj + Kapaciteti mbajtës 20-50 Kg.  Mund te perdore... Lexo më shumë

from 25,990.00ALL
at 1 stores
Rreshqitesi me Kosh Basketbolli 06142
Asnjë vlerësim

Nje set me rrëshqitese dhe kosh per te lozur basketboll per argetimin e femijeve E pershtateshme per femije te moshave 3+ Kapaciteti mbajtës 35 Kg.  Mund te perdoret ne ambjete te hapura dhe t embyllura  Pamja stylis... Lexo më shumë

from 12,990.00ALL
at 1 stores
Pompe sperkatese 15L G3020/SBL
Asnjë vlerësim

Pompe sperkatese 15L G3020/SBL Pompë spërkatëse me stekë. Përdoret si pompë shpine për spërkatjen e pesticideve në kopështe, bahçe dhe sipërfaqe të mëdha pemësh frutore. E prodhuar me material plastik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pompe sperkatese 12L Piston Bronxi G3004/SBL
Asnjë vlerësim

Pompe sperkatese 12L Piston Bronxi G3004/SBL Pompë spërkatëse me stekë. Përdoret si pompë shpine për spërkatjen e pesticideve në kopështe, bahçe dhe sipërfaqe të mëdha pemësh frutore. E prodhuar me ma... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Zgare BarbekjuHappy Grill Filcasalinghi 844
Asnjë vlerësim

Zgare barbekju portabel Filcasalinghi 844 Me permasa  41x30x48 h cm me ngjyre te kuqe Material çelik i kromuar qe duron nxhetesine E rregullueshme ne tre pozicione te ndryshme Paloset lehtesisht dhe meret kudo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sharre Per Kopshtari ( Zinxhir) Iskra M0L-3ET-150-ET2901..18V LITHIUM
Asnjë vlerësim

Sharre Per Kopshtari ( Zinxhir) Iskra M0L-3ET-150-ET2901..18V LITHIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Korrese Bari MP-LM020
Asnjë vlerësim

Korrese Bari MP-LM020  Pajisje ideale per te mirembajtur kopshtin e shtepise tuaj  Mund te prisni barin ne lartesine qe ju deshironi  I pershtatshem per perdorim ne nje mjedis urban nga 300 në 800 m2 T eoperbere ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MaxPuls Korrese Bari Elektrike MP-LM23
Asnjë vlerësim

Korrese bari elektrike e markes MaxPuls Lartesia e prerjes eshte e ndryshme 25/35/45/55/65 mm Prerja realizohet me nje diameter 340 mm Me fuqi 1400 W dhe dridhje 30m/s2 Kapaciteti i koves mbledhese te papastertive eshte 35 ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Karrige lekundese California White/Red
Asnjë vlerësim

Karrige lekundese California White/Red Nje karrige moderne, e rehatshme dhe elegante, e varur. Ideale per te kaluar momente relaksuese jashte ne kopesht dhe ju lejon te keni relaksim dhe rehati te plotë ne nje mjedis ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Karrige lekundese California Brown/Green
Asnjë vlerësim

Karrige lekundese California Brown/Green Nje karrige moderne, e rehatshme dhe elegante, e varur. Ideale per te kaluar momente relaksuese jashte ne kopesht dhe ju lejon te keni relaksim dhe rehati te plotë ne nje mjedis na... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MaxPuls Elektrokose MP-GT28
Asnjë vlerësim

Elektrokose e markes MaxPuls, modeli MP-GT28 E lehte per t'u perdorur dhe me mbajtese ergonomike e cila shmang... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sperkates Uji per Kopeshtari me 8 Kombinime Somafix SFS2000
Asnjë vlerësim

Sperkates Uji per Kopeshtari me 8 Kombinime Somafix SFS2000 Sperkates uji per kopshtari per tu vendosur ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Motokose 20V Worcraft CGTS20LI
Asnjë vlerësim

Motokose 20V  Worcraft CGTS20LI Moto-Kosë me bateri 20V, përdoret për prerjen e barit. E prodhuar nga materiale të një cilësie të lartë, cilësi e cila garanton jetëgjatësi të sigurtë. Doreza ergono... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Gershere Per Kopshtari Me Bateri Iskra M0E-6ET-7.2-ET1002.7.2V LITIUM
Asnjë vlerësim

Gershere Per Kopshtari Me Bateri Iskra M0E-6ET-7.2-ET1002.7.2V LITIUM Vegla pune te cilat do tjua bejne me te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Elektrokose me korent 230V Worcraft EGT05/300
Asnjë vlerësim

Elektrokose me korent 230V Worcraft EGT05/300 Elektro-Kosë, përdoret për prerjen e barit. E prodhuar nga materiale të një cilësie të lartë, cilësi e cila garanton jetëgjatësi të sigurtë. Doreza ergonomik... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
MaxPuls Korrese Bari Elektrike MP-LM30
Asnjë vlerësim

Korrese bari elektrike e markes MaxPuls Lartesia e prerjes eshte e ndryshme 25-85 mm Me fuqi 1800 W dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores