Krem (27 Produkte)

BIOSNAIL Krem antirrudhë për lëkurë të thatë/normale me mukus kërmilli 66%
Asnjë vlerësim

Sasia 50 ml  Mukusi i kërmillit është një nga substancat më të mira për trajtimin dhe rigjenerimin e lëkurës, ndoshta trajtimi më i plotë dhe më i balancuar i krijuar ndonjëherë për kujdesin ndaj lëku... Lexo më shumë

from 3,995.00ALL
at 1 stores
BIOSNAIL Krem antirrudhë për lëkurë të yndyrshme/mikse, me mukus kërmilli 75% - Herbal Line Albania
Asnjë vlerësim

Sasia 50 ml  Mukusi i kërmillit është një nga substancat më të mira për trajtimin dhe rigjenerimin e lëkurës, ndoshta trajtimi më i plotë dhe më i balancuar i krijuar ndonjëherë për kujdesin ndaj lëku... Lexo më shumë

from 4,250.00ALL
at 1 stores
BIOSNAIL Krem trupi elastizues & anti strijë me mukus kërmilli 75%
Asnjë vlerësim

Sasia 200 ml Kremi i trupit elastizues BioSnail 75% është një krem me veti ushqyese dhe elastizuese për lëkurën. Një trajtim i shkëlqyer kundër strijave dhe celulitit.  Është i pasur me substanca naty... Lexo më shumë

from 3,000.00ALL
at 1 stores
BIOSNAIL Serum antirrudhë me mukus kërmilli 90%
Asnjë vlerësim

Sasia 30 ml SERUM ANTIRRUDHË ME MUKUS KËRMILLI 90% Serumi më i përqëndruar me bazë mukus kërmilli në tregun kozmetik Formulë  e shkëlqyer eko bio, e pasuruar me Rosa Damascena dhe Acid Jaluronik. Produkti ... Lexo më shumë

from 3,825.00ALL
at 1 stores
BIOSNAIL Krem antirrudhë për sytë, me mukus kërmilli
Asnjë vlerësim

Sasia 15 ml Kremi për lëkurën përreth syve dhe buzëve me veprim antiage, është një krem që vepron fuqishëm duke rigjeneruar, zbutur, hidratuar dhe pastruar lëkurën në zonat delikate të fytyrës, si p... Lexo më shumë

from 1,920.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Krem Aloe BB SPF 15, 04-Honey
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Krem Aloe BB SPF 15, 04-Honey Kremi BB me një recetë të lehtë kombinon kujdesin e lëkurës dhe make-up. Ai përmban SPF 15 dhe mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit. Falë strukturës së... Lexo më shumë

from 475.00ALL
at 1 stores
HYPOAllergenic Krem Aloe BB SPF 15, 03-Natural
Asnjë vlerësim

HYPOAllergenic Krem Aloe BB SPF 15, 03-Natural

from 475.00ALL
at 1 stores
BENTON Snail Bee High Content Lotion (120ml)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi ☘️Kremi ju dhuron një ton më të ndritshëm dhe eleminon vijat e holla të krijuara në ballë rreth syve apo buzëve. ☘️Perfekt për lëkurë me yndyrë mikse dhe me pucrra. ☘️Permireson tonin e le... Lexo më shumë

from 2,160.00ALL
at 1 stores
GOSH Krem kunder rrudhave Donoderm SPF 10 50 ml
Asnjë vlerësim

GOSH Krem kunder rrudhave Donoderm SPF 10 50 ml Kremi kunder rrudhave Donoderm SPF 10 eshte formuluar me Matrixyl Morphomics, nje qasje e re dhe inovative per kerkimin e matrikineve aktive Promovon zvogelimin e rrudhave vertik... Lexo më shumë

from 1,575.00ALL
at 1 stores
NOTS THE GARDEN SWEET BAY (100ml)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi ☘️Hidratues në formë spray. ☘️Nëse keni lëkurë të thatë apo të dehidratuar spray hidratues Nots The Garden Sweet Bay është ideale për ju. ☘️Mbajeni me vete në çantë pas... Lexo më shumë

from 3,000.00ALL
at 1 stores
Snail Bee High Content Steam Cream (50g)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi ☘️Kremi permban nutriente te cilet ndihmojne lekuren te rikthehet ne ciklin normal te tij. ☘️Kremi mbron lekuren rikthen elasticitetin zbeh njollat dhe e hidraton ate. ☘️Përmirëson tonin... Lexo më shumë

from 1,820.00ALL
at 1 stores
Nudism Hyaluronic Cover BB Cream n°03 natural Beige SPF 30 P+++ (50ml)
Asnjë vlerësim

Përshkrimi ☘️Krem me formulim të butë i përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme. ☘️Kremi përhapet shumë lehtë në lëkurë duke e bërë atë të njëtrajtshme. ☘️Për një lëkurë të përsosur dhe të s... Lexo më shumë

from 2,600.00ALL
at 1 stores
Nudism Hyaluronic Cover BB Cream - 50ml (SPF 30 PA++ )No.02
Asnjë vlerësim

Përshkrimi ☘️Krem me formulim të butë i përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme. ☘️Kremi përhapet shumë lehtë në lëkurë duke e bërë atë të njëtrajtshme. ☘️Për një lëkurë të përsosur dhe të s... Lexo më shumë

from 2,800.00ALL
at 1 stores
OIL FOR FACE MINI (5ml)
Asnjë vlerësim

☘️Hidraton lëkurën deri në 50 orë. ☘️E përshtatshme për lëkurat që i mungon hidratimi. ☘️Përthithet shpejt nga lëkura dhe lë ndjesinë e freskisë. PERBERESIT. ☘️Me përbërë... Lexo më shumë

from 665.00ALL
at 1 stores
Krem Hidratues Bielenda me Prebiotike 50ml
Asnjë vlerësim

Krem Hidratues Bielenda me Prebiotike 50ml I jep lekures vitalitetin e munguar dhe e ben te duket e re cdo dite Kremi ka formule e cila permban luleshtrydhe, shalqi, vitamine C dhe prebiotike Ka nje konsistence te lehte d... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krem Dite Mbrojtes Uveblock 40 ml
Asnjë vlerësim

Krem dite mbrojtes UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+. Permban perberes natyral, retinol, anti plakje dhe anti... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krem Mbrojtes Uveblock SPF 80 + Tinted
Asnjë vlerësim

Krem mbrojtes me ngjyre te lehte UVE bllokues me faktor mbrojtes 80+, Tinted. Permban perberes natyral te cilet... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Spray Mbrojtes per Femije Uveblock SPF 50+ 150 ml
Asnjë vlerësim

Spray mbrojtes ndaj diellit. UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+. I krijuar posacerisht per lekuren delikate... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Sun Protect & Bronze Lotion
Asnjë vlerësim

Krem mbrojtes kundra diellit, e markes Nivea. Formule sensitive me mbrojtje mesatare SPF 30. Permban filtra UVA... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Chicco Krem Dielli Spf 50
Asnjë vlerësim

Dielli eshte nje aleat i rendesishem per rritjen e femijes, sepse ajo stimulon sintezen e vitaminës D dhe eshte pergjegjes per zhvillimin e eshtrave. Megjithate, lekura e femijeve eshte e holle dhe me delikate keshtu qe esh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores