Kufje Bluetooth (117 Produkte)

Kufje me Bluetooth Proda BN700
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth Proda BN700 Kufje shume te mira, dizajn sport dhe mjaft praktik. Me butona anash per te... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Earldom Kufje Bluetooth BH36
Asnjë vlerësim

Kufje Bluetooth Earldom BH36. Kufjet lidhen me Bluetooth me smartphone te ndryshem. Pershtatet lehte me te dy veshet. Versioni Bluetooth: 5.0 Bateria: Bateri litium polimer me cilesi te larte (kufje 30mAh) Koha e ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth i9S TWS 5.0
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth i9S TWS 5.0 Kufje me dizajn shume atraktiv dhe komod ne perdorim. Specifika: Versioni i Bluetooth: 5.0 Funksioni: fast charging, telefonata me cilesi HD Bateria: Polymer Lithium Koha e punes duke... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Bluetooth Lenovo e Zeze
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Bluetooth Lenovo Kufje me lidhje Bluetooth/ Wireless ne modelin HD200 Ne dizajn elegant me stil qe ofron cilesi dhe komforditet Me motor qe ofron boks ne kaliber te larte E pershtatshme me pajisje qe lidhen m... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kufje Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje me Bluetooth Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Kufjet ne dizajn ergonomik qe ofrojne komfort dhe rehati gjate gjithe perdorimit Lidhen menjehere me pajisjes mjafton t'ihiqni nga kutia dhe t'i vendosni Do te degjoni ... Lexo më shumë

from 2,990.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth i7 Mini
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth i7 Mini Kufje me dizajn shume atraktiv dhe komod ne perdorim. Kompatible me 99% te telefonave me bluetooth si psh Android , IOS , Microsoft etj. Specifika: Versioni i Bluetooth: V4.2+EDR Pesha e njeres kufj... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Kufie Pulse Bluetooth Tellur v5.0
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Pulse Bluetooth Tellur v5.0 Ndjejeni ritmin ne tingujt tuaj te preferuar me kufjet Pulse te markes Tellur Kufjet Bluetooth qe do ju japin lirine e kufjeve wireless pa ju ofruar bezdisje Perfekte per t... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth Proda PD-BE300
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth Proda PD-BE300 Kufje me dizajn fin, shume komod ne perdorim. Specifika: Versioni i Bluetooth:... Lexo më shumë

from 1,890.00ALL
at 1 stores
Kufje Bluetooth Airpods Pro 6
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Bluetooth Airpods Pro 6 Gjenerata e 6-te AirPods Pro tashme ka ardhur me perdoruesit dhe njohesit e cilesise se zerit Jane krijuar per te ofruar tingull te shkelqyer dhe te qarte me modalitetin Extra BASS Shijoni... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Xiaomi Mi Kufje Wirless Earbuds Basic 2
Asnjë vlerësim

Kufje Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, TWS me Bluetooth 5.0 ultra të lehta. Bluetooth 5.0 - Çiftimi automatik mono ose i dyfishtë Autonomi e plotë deri në 12 orë  Dizajn i sofistikuar dhe ultra i lehtë... Lexo më shumë

from 3,190.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth Proda PD-BE103
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth Proda PD-BE103 Kufje me dizajn shume komod duke siguruar lehtesi ne perdorim. Specifika:... Lexo më shumë

from 1,690.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth Proda Doodle PD-BE104
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth Proda Doodle PD-BE104 Dizajn shume unik me material metali. Specifika: Me voltazh minimal 5V dhe maksimal 6V. Koha e karikimit: 1.5- 2 ore. Standby: 120 ore. Koha e pune duke folur vazhdimisht: 3 ore... Lexo më shumë

from 1,590.00ALL
at 1 stores
Kufje me Bluetooth Xiaomi Mi BLT B ZBW4412GL
Asnjë vlerësim

Kufje me Bluetooth Xiaomi Mi BLT B ZBW4412GL Kufje Xiaomi per te degjuar muzike ose per te folur ne telefon. Mund ta mbani te vendosur ne vesh pa ju bezdisur, nderkohe qe ju mereni me pune te tjera. Dizenjo shume  pr... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Wireless Awei A780BL
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Wireless Awei A780BL Kufje bluetooth Awei 780BL Lidhje me bluetooth ne versionin 5.0 per lidhje te qendrueshme dhe shpejtesi transferimi te te dhenave edhe ne distance Mjafton te ruani te dhenat tuaja ne kart... Lexo më shumë

from 2,490.00ALL
at 1 stores
Kufje Wireless Earbuds Basic Mir 6
Asnjë vlerësim

Përshkrimi Kufje Wireless Earbuds Basic Mir 6 Shume te rehatshme ne vesh funksionojne edhe te ndara si secila kufje Vjen me kuti mbajtese ne kapacitet te larte per cilesi perdorimi Me cip per lidhje bluetooth ne version... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy Buds PRO Black
Asnjë vlerësim

Merrni një karikues pa tel Duo me vlerë 98 dollarë. Ndërsa aksionet zgjasin. Zbatohen T&S Anulimi Aktiv i Zhurmës (ANC) me kontrolle të nivelit për përvojë gjithëpërfshirëse audio Përjetoni tingull me cil�... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Apple AirPods Max Space Gray
Asnjë vlerësim

Drejtuesi dinamik i dizajnuar nga Apple siguron audio me besueshmëri të lartë Anulimi aktiv i zhurmës bllokon zhurmën e jashtme, kështu që ju të mund të zhyteni në muzikë Modaliteti i transparencës për të dëgjua... Lexo më shumë

from 78,490.00ALL
at 1 stores
KUFJE JBL JR310BT GREEN
Asnjë vlerësim

JBL Jr 310 është krijuar për entuziastë të rinj të muzikës duke shfaqur përgjime të mbushura dhe shirit koke për një përshtatje të butë dhe lidhje Bluetooth për të dëgjuar në shtëpi ose gjatë udhëtimit. ... Lexo më shumë

from 6,990.00ALL
at 1 stores
Samsung Galaxy Buds Live Mystic
Asnjë vlerësim

Forma më e re e kufjeve të vërteta me valë Dizajni tërheqës i Galaxy Buds Live dallohet, edhe kur është brenda veshit tuaj. Duke reflektuar kurbat e veshit dhe fytyrës për një pamje natyrale, ato kanë një finit... Lexo më shumë

from 22,990.00ALL
at 1 stores
LG TONE Free FN6 Wi-Fi
Asnjë vlerësim

 Djepi i Pastrimit Vetë-Pastrues UVnano Vret 99.9% të Baktereve në Rrjetin e Altoparlantit. * Funksioni UVNano funksionon gjatë ciklit të karikimit me energji në vetëm 10 minuta. * Testet e pavarura tregojnë se rastet v... Lexo më shumë

from 15,990.00ALL
at 1 stores

Kategori të lidhura

LG TONE Free FN6 Wi-Fi