Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Kufje per Muzike (180 Produkte)

Kufje me Mikrofon Maxell Cordz MIC
Asnjë vlerësim

Kufje me mikrofon te markes Maxell modeli Cordz MIC Ju lejojne te degjoni muzike me cilesi mjaft te mire zeri si dhe te komunikoni me te dashurit tuaj Projektuar per te dy veshet, tela me cilësi të lartë, duke zvog�... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Kufje MARVEL Captain America
Asnjë vlerësim

Kufje MARVEL Captain America Fishë aux

from 608.00ALL
at 1 stores
Miniso Kufje Premium
Asnjë vlerësim

Miniso kufje wireless modeli premium me rreth Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe mund te ndryshoni volumin... Lexo më shumë

from 2,799.00ALL
at 1 stores
Beats studio 3 wireless
Asnjë vlerësim

Degjoni muzike dhe kontrolloni telefonatat me mire me beats studio 3 wireless.

from 0.00ALL
at 0 stores
Galaxy Buds
Asnjë vlerësim

Me një design të rafinuar dhe kompleks Galaxy Buds janë aksesori i përkryer që do tju shoqërojë kudo, udhëtime, palestër etj.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal
Asnjë vlerësim

Stabilizues Xiaomi me 3 akse per kamera aksioni si GoPro. Dizajn kompakt dhe shume e rehatshme ne perdorim. E... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Apai Genie Smartphone Selfie Shooting Gimbal 360°
Asnjë vlerësim

Gimbal per smartphone i cili rrotullohet 360 grade. Mund te perdoret per VLOG

from 0.00ALL
at 0 stores
Adaptor USB-C - USB 2.0 3 Port HUB + Ethernet HUB
Asnjë vlerësim

Adaptor per smartphone me hyrje Type C. Perfitoni 3 porta HUB, si dhe nje porte Ethernet HUB.

from 0.00ALL
at 0 stores
Fishe Per Iphone WDC092A 3M
Asnjë vlerësim

Bli online fishe per iphone Wekome, tipi C ne gjatesine 3 Metra. Produkt cilesor ku mjafton nje klik dhe ne e... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Leve Kontrolli W11+ per Smartphone
Asnjë vlerësim

Bli online leve kontrolli per Smartphone W11 vetem ne Gjigandi.com - Krijuar nga material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë i qëndrueshëm. - Fleksibilitet, saktësi, komod, i lehtë për tu kontrolluar. Kompa... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Leve Kontrolli W10 per Smartphone
Asnjë vlerësim

- Krijuar nga material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë i qëndrueshëm. -Fleksibilitet, saktësi, komod, i lehtë për tu kontrolluar. Kompakt dhe i lëvizshëm. - I përshtatshëm për telefona 6,5 inç ose m�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtes Telefoni Tellur Magnetik Universal
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtes telefoni magnetik universal, aksesorin me te rendesishem dhe te domosdoshem per telefonin tuaj. Rregullojeni me lehte telefonin tuaj kudo qe te ndodheni , ne zyre, ne shtepi apo ne makinen tuaj, mbaj... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Telefoni Tellur Magnetik Per Makina
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtes telefoni magnetik per makina dhe bejini udhetimet tuaja te gjata me makine me te bukura dhe aspak te merzitshme. Kjo shtylle magnetike eshte e lehte per t'u instaluar. Ajo instalohet ne pjesen e pasme te... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Kufje per Smartphone EA-08
Asnjë vlerësim

Kufje per Samrtphone EA-08 Sound stereo dhe me nje dizajne te vecant. Ze i qarte i paster per telefonata dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod
Asnjë vlerësim

Shkop selfie Xiaomi. Perdoret edhe si tripod. Dizajn i vecante i perbere me materiale cilesore. Anti rreshkites.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Mbajtese Telefoni Per Bicikleta DV03
Asnjë vlerësim

Bli online mbajtese telefoni per bicikleta dv03 vetëm me një klikim. Nxitoni të bëni tuajin mbajtese telefoni per bicikleta dv03 me të gjithë parametrat e duhura dhe cilësi premium. Eshtë padyshim zgjedhja e duhur per ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
CARD Extreme MicroSDHC 64GB SANDISK + ADAPTER SD GoPro up to 100MB/S
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie ideale për smartphone dhe tablet të bazuar në Android. -Shpejtesia e leximit: 90MB / s -Shpejtesia e shkrimit: 60MB / s -Rekomanduar nga GoPro për përdorim me HERO, HERO3, HERO3 +, HERO4, HERO... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Drite Rrethore LED Per Smartphone SL300
Asnjë vlerësim

Bli online ring light rrethore per ndricim per telefonin tuaj. Nje pajisje profesionale perfekte per bloger, fotograf, selfi, makeup pra cdo gje qe perfshin boten e artit. Rregullim te drites: e ftohte, e ngrohte dhe... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Card Extreme MicroSDHC 32Gb Sandisk + Adapter Sd Class 10 UHS-I U3
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie 32GB! Merrni shpejtësi ekstreme për transferim të shpejtë, dhe 4K UHD për performance te shkelqyer te smartphon-it Android. Kartat SanDisk Extreme janë ndërtuar për qëndruesh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores