Filtra

Kufje per Muzike (180 Produkte)

Beats studio 3 wireless
Asnjë vlerësim

Degjoni muzike dhe kontrolloni telefonatat me mire me beats studio 3 wireless.

from 3,390.00ALL
at 2 stores
Galaxy Buds
Asnjë vlerësim

Me një design të rafinuar dhe kompleks Galaxy Buds janë aksesori i përkryer që do tju shoqërojë kudo, udhëtime, palestër etj.... Lexo më shumë

from 13,400.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal
Asnjë vlerësim

Stabilizues Xiaomi me 3 akse per kamera aksioni si GoPro. Dizajn kompakt dhe shume e rehatshme ne perdorim. E... Lexo më shumë

from 16,000.00ALL
at 2 stores
Apai Genie Smartphone Selfie Shooting Gimbal 360°
Asnjë vlerësim

Gimbal per smartphone i cili rrotullohet 360 grade. Mund te perdoret per VLOG

from 2,000.00ALL
at 2 stores
Adaptor USB-C - USB 2.0 3 Port HUB + Ethernet HUB
Asnjë vlerësim

Adaptor per smartphone me hyrje Type C. Perfitoni 3 porta HUB, si dhe nje porte Ethernet HUB.

from 1,890.00ALL
at 2 stores
Leve Kontrolli W11+ per Smartphone
Asnjë vlerësim

Bli online leve kontrolli per Smartphone W11 vetem ne Gjigandi.com - Krijuar nga material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë i qëndrueshëm. - Fleksibilitet, saktësi, komod, i lehtë për tu kontrolluar. Kompa... Lexo më shumë

from 790.00ALL
at 2 stores
Mbajtes Telefoni Tellur Magnetik Universal
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtes telefoni magnetik universal, aksesorin me te rendesishem dhe te domosdoshem per telefonin tuaj. Rregullojeni me lehte telefonin tuaj kudo qe te ndodheni , ne zyre, ne shtepi apo ne makinen tuaj, mbaj... Lexo më shumë

from 1,390.00ALL
at 2 stores
Mbajtese Telefoni Tellur Magnetik Per Makina
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtes telefoni magnetik per makina dhe bejini udhetimet tuaja te gjata me makine me te bukura dhe aspak te merzitshme. Kjo shtylle magnetike eshte e lehte per t'u instaluar. Ajo instalohet ne pjesen e pasme te... Lexo më shumë

from 690.00ALL
at 2 stores
Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod
Asnjë vlerësim

Shkop selfie Xiaomi. Perdoret edhe si tripod. Dizajn i vecante i perbere me materiale cilesore. Anti rreshkites.... Lexo më shumë

from 3,400.00ALL
at 2 stores
Mbajtese Telefoni Per Bicikleta DV03
Asnjë vlerësim

Bli online mbajtese telefoni per bicikleta dv03 vetëm me një klikim. Nxitoni të bëni tuajin mbajtese telefoni per bicikleta dv03 me të gjithë parametrat e duhura dhe cilësi premium. Eshtë padyshim zgjedhja e duhur per ... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 2 stores
CARD Extreme MicroSDHC 64GB SANDISK + ADAPTER SD GoPro up to 100MB/S
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie ideale për smartphone dhe tablet të bazuar në Android. -Shpejtesia e leximit: 90MB / s -Shpejtesia e shkrimit: 60MB / s -Rekomanduar nga GoPro për përdorim me HERO, HERO3, HERO3 +, HERO4, HERO... Lexo më shumë

from 6,090.00ALL
at 2 stores
Drite Rrethore LED Per Smartphone SL300
Asnjë vlerësim

Bli online ring light rrethore per ndricim per telefonin tuaj. Nje pajisje profesionale perfekte per bloger, fotograf, selfi, makeup pra cdo gje qe perfshin boten e artit. Rregullim te drites: e ftohte, e ngrohte dhe... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 2 stores
Card Extreme MicroSDHC 32Gb Sandisk + Adapter Sd Class 10 UHS-I U3
Asnjë vlerësim

Blini online karte memorie 32GB! Merrni shpejtësi ekstreme për transferim të shpejtë, dhe 4K UHD për performance te shkelqyer te smartphon-it Android. Kartat SanDisk Extreme janë ndërtuar për qëndruesh... Lexo më shumë

from 2,090.00ALL
at 2 stores
Card MicroSDHC 16GB SanDisk Ultra Android + SD Adapter + Memory Zone App 98Mb/S A1 C10 Uhs-I [16134]
Asnjë vlerësim

Menaxhoni memorien ne telefonin tuaj - në kartën tuaj Aplikacioni i ri SanDisk® Memory Zone 3.0 ju ofron më shumë funksionalitete dhe kombinon shërbimet më të njohura të menaxhimit te memories në një. Një vend ... Lexo më shumë

from 1,090.00ALL
at 2 stores
Mbajtese Telefoni per Makine Sh-3123
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtese telefoni per makine Sh-3123. Mbajtesja universale i përshtatet shumicës së smartfonëve inteligjente, pervec atyre iPad. Krahu i rregullueshëm për rrotullimin më të mirë të këndit të shikimit... Lexo më shumë

from 1,290.00ALL
at 2 stores
Mbajtëse Telefoni Universale EKUPUZ HL-69 Waterproof
Asnjë vlerësim

Blini online mbajtëse telefoni universale EKUPUZ HL-69. Kjo është një mbrojtese e papërshkueshme nga uji për telefonat celularë e cila pajiset dhe me një montim për timonin e biçikletës. Kjo ju lejon të përdorni leh... Lexo më shumë

from 2,290.00ALL
at 2 stores
Kabell Gembird 3.5 mm Audio Splitter Cable, 10 cm
Asnjë vlerësim

Fishe audio Gembird Fishe Jack 3.5mm e cila ndahet ne dy porta stereo 3.5 mm Gjatesia 10 cm

from 190.00ALL
at 2 stores
Kabell Gembrid Dual USB 2.0 A-plug A-socket 1m extension cable [06564]
Asnjë vlerësim

Kabllo shtesë me dy priza USB 2.0 Konektor shtesë USB AM për energji shtesë për pajisjet e lidhura. 30u "kontakte të përshtatshme për transferimin e të dhënave të besueshme dhe me shpejtësi të lartë. Bl... Lexo më shumë

from 390.00ALL
at 2 stores
Mbajtese Telefoni Remax RM-C21
Asnjë vlerësim

Bli online mbajtese universale per telefonin tuaj te markes Remax, modeli RM-C21. Perfekte per tu vendosur ne cep... Lexo më shumë

from 1,490.00ALL
at 2 stores