Filtra
Preferuara
 
Dyqane
 

Kukulla & Pellushi (15 Produkte)

Kukulla Princesha dhe Pegasus
Asnjë vlerësim

Nje princeshe me veshjen e saj te bukur dhe me kalin e saj te bardhe. Princesha 20 cm, me kalin e saje dhe 5... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Barbi Kukull Kujdestare
Asnjë vlerësim

Kukulla Barbie® i pëlqen të gjitha kafshët, veçanërisht qentë - dhe ajo ka filluar një Doggy Daycare ™ me katër miq të adhurueshëm të përkëdhelur për tu kujdesur! Dashamirët e rinj të kafshëve do të arg... Lexo më shumë

from 1,990.00ALL
at 1 stores
Barbi Kukull Fashinista
Asnjë vlerësim

Kukulla Barbie Fashionista vesh një bluze te bardhe ne pjesën e sipërme dhe fundin kamoshi. Takat e lidhura janë kaq të gjithanshme, dhe një palë syze dielli. Flokët e gjata blu të stiluara e  te lëshuara plot... Lexo më shumë

from 1,190.00ALL
at 1 stores
Barbi kukull Star Light
Asnjë vlerësim

Kukulla hapësinore nga filmi "Barbie ™ Star Adventure me kostumet e tyre karakteristike. Këmbët shkëlqejnë dhe krahët zbukurohen me detaje të hijesuara.... Lexo më shumë

from 890.00ALL
at 1 stores
Elefanti Ty Attic Treasures Ella 20cm
Asnjë vlerësim

Elefanti prej pellushi, Attic Treasures Ella E markes se njohur te lojrave "TY" Nje loder e bute dhe plot ngjyra... Lexo më shumë

from 596.00ALL
at 1 stores
Kukull Princesha dhe Pegasus Blu
Asnjë vlerësim

Nje princeshe me veshjen e saj te bukur ngjyre blu dhe me kalin e saj te bardhe. Princesha 20 cm, me kalin e saje... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellushe breshke, S
Asnjë vlerësim

Breshke pellushi. Per te gjithe fansat e pellushave, do ju pelqeje jashte mase shume.  Super e bute dhe e lezetshme.  Kush nuk do e donte nje te tille. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush, dhelpër
Asnjë vlerësim

Nje dhelper aspak e zakonshme.  Nje dhelper e bute prej pellushi me nje ngjyre shume shume te embel. Te gjithe e adhurojne, jo vetem femijet.  Dhurojani dikujt qe i pelqen shume pellushet, ose mund tja beni dhe nje dhurat... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush, elefant rozë
Asnjë vlerësim

Elefanti eshte nje kafshe shume e dashur per te gjithe.  Nje pellush sdo ishte keq.  Elefant roze, material tejet i bute. Nuk ke te ngopur se perqafuari me kete pellush teper te vecante.  Krijuar per tu dhuruar. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Arushi prej Pellushi 100 cm
Asnjë vlerësim

Arush prej pellushi me gjatesi 100 cm  Ne nuanca kafe nderthurur me bezhe  Nje ide dhurate e pranueshme... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush breshkë, L
Asnjë vlerësim

Nje pellush Breshke shume interesant. Permasa 65 cm versioni Large. Krijuar per tu dhuruar. 

from 0.00ALL
at 0 stores
Loder pellushi, Brown/Khakio, 40 cm
Asnjë vlerësim

Loder pellushi, Brown/Khakio. Permasa 40 cm. Materiali Poliester me mbushje prej elastine. 

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush, majmun/zebër
Asnjë vlerësim

Nje pellush qe mund te perdoret si Zeber por mund te transformohet nepermjet nje shtrese te dyte qe ka ne nje majmun tejet te lezetshem  Teper i bute.  Krijuar per tu dhuruar. ... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush, derrkuc/lopë
Asnjë vlerësim

Pellush dy ne nje. Nje derrkuc ose nje lope e vogel, qe do ju argetoje pa mase.  Material teper i bute. Krijuar per tu dhuruar.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Pellush, tigër/elefant
Asnjë vlerësim

Nje Pellush dy ne nje. Behet si elefant apo nje tiger.  Ne te dy variantet eshte i adhurueshem Krijuar per tu dhuruar.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores