Filtra
Çmimi
14,990.00ALL 349,990.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Laptop (66 Produkte)

Laptop Lenovo Legion Y920 17Ikb
Asnjë vlerësim

Laptop i markes Lenovo modeli Legion Y920-17IKB Madhesi e ekranit  17.3" FHD IPS... Lexo më shumë

from 349,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo ThinkPad T440
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz Madhesia e ekranit... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP Elitebook 840 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP Elitbook 840 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 - 4200 gjenerata e 4 Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni 1600x900 Hard Disk 128 SSD RAM 8 GB DDR3  Karte grafike Intel HD Graphi... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Laptop FUJITSU Lifebook E734
Asnjë vlerësim

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur) Procesor  Intel Core i7-4610M... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude 3340
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE Madhesia... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop FUJITSU Lifebook E734 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur) Procesor  Intel Core i5-4610M (Haswell)  3.0 GHz  Madhesia e ekranit 13.3 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Matte Hard Disk 256 SSD  Memorje 8 GB DDR3... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E5450
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.3 GHz Dual-Core  Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD 7200rpm Memorje 4 GB D... Lexo më shumë

from 35,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenove ThinkPad L540
Asnjë vlerësim

Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200M / 2.6 GHz Madhesia e... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenovo ThinkPad T440 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD) Hard Disk 500GB (7200 rpm)  Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 1600 MH K... Lexo më shumë

from 29,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-5200U / 2.2-GHz Madhesia e ekranit 12.5 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080 Hard Disk 128GB SSD  Memorje 4 GB SSD Drive Karte grafike Intel HD... Lexo më shumë

from 36,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP EliteBook 820 G2
Asnjë vlerësim

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur) Procesor Intel® Core™ i3-5010U  Madhesia... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP PRO BOOK 430 G2
Asnjë vlerësim

Laptop HP PRO BOOK 430 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i3-4005U  Madhesia e ekranit 13.3"... Lexo më shumë

from 24,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200M / 2.6 GHz Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni    1920x1080 pixels Hard Disk 500GB HDD  Memorj... Lexo më shumë

from 34,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur) Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U me shpejtesi 2.30 GHz Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1080, touchscreen Hard Disk 256GB SSD  Memorje 8 GB... Lexo më shumë

from 48,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Toshiba NB Portege Z30
Asnjë vlerësim

Laptop Toshiba NB Portege Z30 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-4210U 1.70 GHz Madhesia e... Lexo më shumë

from 37,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude 3340 (I perdorur) Procesor Intel Core i5  4200U / 1.6 GHz, DUAL CORE Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight  Hard Disk 500GB HDD  Memorje 4 GB... Lexo më shumë

from 27,990.00ALL
at 1 stores
Laptop Dell Latitude E5250
Asnjë vlerësim

Laptop Dell Latitude E5250 (I perdorur) Procesor Intel Core i5-5200U / 2.2-GHz Madhesia e... Lexo më shumë

from 36,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP EliteBook 820 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur) Procesor Intel® Core™ i3-5010U  Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Hard Disk 128 SSD Memorje 4 GB - DDR3  Karte grafike Intel HD G... Lexo më shumë

from 26,990.00ALL
at 1 stores
Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur)
Asnjë vlerësim

Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur) Procesor Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni 1920 x 1080  Hard Disk 256 GB SSD RAM 16 GB me shpejtesi 1600 MHz NVIDIA Quadro K2100... Lexo më shumë

from 59,990.00ALL
at 1 stores