Filtra
Preferuara
 

Lente Kontakti (14 Produkte)

Makine Qethje Per Kafshe
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online makine qethje per kafshe dhe kujdesuni deri ne detaj.

from 0.00ALL
at 0 stores
Tapet Mikrofiber Per Qen
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online tapet mikrofiber me dizajn puter qeni. Kujdesuni per kafshen tuaj me produktet tona

from 0.00ALL
at 0 stores
Cante Transporti Per Kafshe
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online aksesore per kujdesin ndaj kafsheve.Cante transporti per qen ngjyre e zeze me print putra... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lidhese Mekanizem Qeni Gri 5m
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online aksesore per kujdesin ndaj kafsheve.Lidhese mekanike per qen ne ngjyre gri 5 metra 10 kg.Ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krevat Fole Maceje
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online aksesore per kujdesin ndaj kafsheve.Krevat fole maceje ne ngjyre kafe+roze ose blu.Ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Tas Ushqimi Per Qen Metalik
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online aksesore per kujdesin ndaj kafsheve.Tas ushqimi per qen metalik ne ngjyre gri dhe i... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krevat Qeni Gri 60cm
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online aksesore per kujdesin ndaj kafsheve. Krevat per qen ne ngjyre gri dhe i rrumbullaket. Ne... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Krevat Pet Donut
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online krevat per kafshe ne ngjyre roze te lehte. Super komod si nje shtepi e vogel per kafshen... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Batanije 100X140cm Kafe
Asnjë vlerësim

Pershkrimi: Bli online batanije me dizajn putra per kafshen tuaj.Tek dyqani online Matrapazi.com do te gjeni... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lente kontakti DAILIES TOTAL 1
Asnjë vlerësim

DAILIES TOTAL 1  Lentet e kontaktit TOTAL 1 ofrojnë rehati të jashtëzakonshme duke aktivizuar lagështinë, pikërisht aty ku është e nevojshme gjatë gjithë ditës. PEG është një hidratues që përdoret për reh... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lente kontakti Proclear
Asnjë vlerësim

Teknologjia e patentuar PC ™ PC Teknologji ekskluzive e CooperVision ™ krijon një material unik të lenteve në të cilin molekulat fosforilkoline (PC) tërheqin dhe lidhin ujin në sipërfaqe, duke krijuar një mburoj�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lente me Kontakt Miru 1Day
Asnjë vlerësim

Lente me Kontakt Miru 1Day One Day, Flat Pack u krijua posaçërisht për të zvogëluar shanset e kontaminimit të sipërfaqes së brendshme të lenteve. Kur pakoja është e hapur, sipërfaqja e jashtme e lenteve gjithmo... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Solucion Pastrimi Lente
Asnjë vlerësim

Solucion unik me baze te acidit hyaluronic i pershtatshem per perdoruesit e lenteve me kontakt.  Zgjidhje polivalente dezinfekton ne menyre te perkryer, pastron, hidraton, ruan, lan dhe heq depozitat e proteinave.... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores
Lente kontakti 1 Ditore DAILIES
Asnjë vlerësim

Lente me Kontakt Ditore 1 Day DAILIES ACP Lentet me kontakt AquaComfort Plus® ofrojnë rehati të jashtëzakonshme duke aktivizuar lagështinë, pikërisht aty ku është e nevojshme gjatë gjith�... Lexo më shumë

from 0.00ALL
at 0 stores