Filtra
Çmimi
790.00ALL 1,790.00ALL
Fshih filtrat shtesë
 
Preferuara
 
Dyqane
 

Lexues Kartash (3 Produkte)

Multi-lexues/shkrues kartash 80 ne 1 Manhattan
Asnjë vlerësim

Multi-lexues/shkrues kartash 80 ne 1 Manhattan Shkrues dhe lexues kartash Lexon 80 karta : CompactFlash... Lexo më shumë

from 1,790.00ALL
at 1 stores
Lexues dhe shkrues kartash Manhattan 20ne1
Asnjë vlerësim

Lexues dhe shkrues kartash Manhattan 20ne1 Mund te lexoni, shkruani, kopjoni.

from 790.00ALL
at 1 stores
Lexues Kartash Manhattan 24 ne 1
Asnjë vlerësim

Lexues Kartash Manhattan 24 ne 1 Ky aksesor ju lejon te lexoni kartat SD, MMC ose MicroSD ne smartphonin... Lexo më shumë

from 990.00ALL
at 1 stores